Reklama

Je to těhotenství? Nebo mi hrabe...?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 05:29
Je to těhotenství? Nebo mi hrabe... ?

Ahojky!
Než jsem odjela na dovolenou, byla jsem na krevních testech, protože jsem s manželem ujela v době ovulace. Testy mi vyšly negativní. Takže jsem v klidu odletěla - celkem daleko.
Ale MS nedorazila a já se cítím “jinak”. Dneska jsem si koupila test.
Vyšel negativní, tak jsem ho vyhodila. Ale asi za hodinu přišla segra s tím, ze to našla a že tam něco vidí.
Je to ale po limitu… tak fakt nevím. Doma budu až za 2 týdny. Nicméně mám dvě děti a vždy jsem měli na testu krásné dvě čárky.
Teď mám 5 dni zpoždění a veliké bílé vytoky bez zápachu.
Tak mi hrabe? Je mi jasné, ze budu muset počkat. Ale touto dobou by se už přeci něco ukázalo ne?
Je tu nějaká maminka, která mělanegativní testy a těhotná byla?
 Děkuji

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reklama

Reakce:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 17.04.18 05:46

Jo asi budes v tom. Udelala bych testy dalsi dny a uvidis

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 17.04.18 06:02

Jakje to dlouho od toho styku?

Eule
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 17.04.18 06:15

Jak dlouho po styku je dělaný test? A kolik dní po jsi byla na těch testech? V krvi by to mělo být brzo znát…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33188 příspěvků 10 inzerátů 17.04.18 06:50

Stalo se mi dvakrát, že jsem měla test jen s duchem a těhotná jsem byla. Testovala jsem prostě brzo. A pak se mi stalo, že jsem se cítila divně a těhotně, měla zpoždění a nafouklé břicho a byl to zánět dělohy. Až se vrátíš, zajdi k lékaři, jinak nezjistíš, jak na tom jsi.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5783 příspěvků 17.04.18 07:04

Test, který odečítáš po limitu se nedá brát jako pozitviní. Ale je možné, že těhotná jsi. Udělej ještě jeden z raní moči a uvidíš :)
Jinak já měla pozitivní tt asi až 7 dní od vynechání, taky se to potom potvrdilo na utz, že jsem otěhotněla později.

Makito
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 17.04.18 07:50

Ahoj v loni jsem byla na dovolené, a měla dostat MS, ale přišla až když jsme dojeli domů. Hodně jsem si přála, aby nedošla a stalo se. Psychika je mocná. Počkej ještě pár dní a pak si udělej zase test a uvidíš. Hodně štěstí! :hug:

brumi
Kelišová 6453 příspěvků 17.04.18 07:53

Určo bych udělala další test a hned z první ranní moči, někdy může opravdu ukázat pořádně až později…

Tichošlápek
Extra třída :D 10107 příspěvků 17.04.18 08:04

Tohle bych po limitu jako pozitivní nebrala. Nedá se bohužel dělat nic jineho než par dni počkat a zkusit znovu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 06:43

Moc děkuji za reakce. Hned druhy den jsem dělala test z ranní moči a byl negativní. Takže asi nic. Jen mě mate fakt, že ovulka i styl byly 25.3. a na krvi jsem byla 5.4. Takže pokud krev vyšla negativně, tak buď opravdu nic a nebo byla odebrána brzo. Mohla jsem otěhotnět i par dni po ovulaci.
Nicméně MS stále nedorazila a stále mám výtoky. Nezapáchaji. Vůbec bych to neřešila, ale štve mě ta MS, když nevím, kdy to přijde. Mám to totižcelkem pravidelný.
Poslední test jsem si tedy dělala ráno17.4.
To už by přeci bylo vidět, ne?

brumi
Kelišová 6453 příspěvků 22.04.18 07:47
@Anonymní píše:
Moc děkuji za reakce. Hned druhy den jsem dělala test z ranní moči a byl negativní. Takže asi nic. Jen mě mate fakt, že ovulka i styl byly 25.3. a na krvi jsem byla 5.4. Takže pokud krev vyšla negativně, tak buď opravdu nic a nebo byla odebrána brzo. Mohla jsem otěhotnět i par dni po ovulaci.
Nicméně MS stále nedorazila a stále mám výtoky. Nezapáchaji. Vůbec bych to neřešila, ale štve mě ta MS, když nevím, kdy to přijde. Mám to totižcelkem pravidelný.
Poslední test jsem si tedy dělala ráno17.4.
To už by přeci bylo vidět, ne?

myslím že i krev už by byla pozitivní…a test taky určitě toho 17.4 uz by byl buď slušný duch nebo silná druhá, nemůžeš mít tu ms rozházenou třeba z toho stresu zda jsi nebo nejsi? Pro úplnou jistotu by jsem si zašla na krev ještě teď po víkendu, to už bude 100% jasný výsledek :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >