2018 - dělá TT Dr. Max po zaschnutí falešňáky?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rubeola
Povídálka 33 příspěvků 16.04.18 13:50
2018 -dělá Dr.max po zaschnutí falešňáky?

Stalo se to teď některé z vás? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 43127 příspěvků 16.04.18 13:53

@rubeola od kdy se hodnoti test po zaschnuti! :think:

rubeola
Povídálka 33 příspěvků 16.04.18 14:01

@blumen Když jsem testovala před dvěma lety a nebyla jsem těhotná, tak jsem nikdy neměla čárku na dr.max ani po zaschnutí. Proto mě to celkem překvapilo. Asi hodně barviva.. :roll:

KarolB
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 16.04.18 14:04

@rubeola Mě se to stalo, když jsem měla hodně koncetrovanou moč.. ;) Ale byl to opravdu jen pidi midi dušík.. :lol:

blumen
Hvězda diskuse 43127 příspěvků 16.04.18 14:05

@rubeola ja bych se tim vubec neridila, po limitu jsem je pak vyhodila, kdyz jsou pak nehodnotitelne a radeji uz nestudovala…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9146 příspěvků 16.04.18 14:09

Ano, nový max je pěkný zmetek ;)

rubeola
Povídálka 33 příspěvků 16.04.18 14:12

@Tichošlápek Fakt? A já ho koupila proto, že byl dříve nejlepší :D :D

zaslouzilamama
Stálice 69 příspěvků 16.04.18 15:47

Ahoj, taky se přidám, dnes jsem 13dpo a dnes ráno delany dr.max test a byl tam duch, tak teď nevím zda mít trošku naději a nebo radši jiný test.Mohu poslat foto.

zaslouzilamama
Stálice 69 příspěvků 16.04.18 15:49

Včera ještě delany večer a také duch ale trošičku slabší, už se snažíme od ledna a furt nic, tak už hledám duchy :)

saphire
Kelišová 6506 příspěvků 16.04.18 16:37

@rubeola dělá hooodně přesvědčivé duchy po zaschnutí..dělal mi to už od podzimu.. naproti tomu test z mojelekarna, papirkovy, udelal ducha 10dpo v limitu a jen kdyz to tam bylo..druhy den mamatest uz jen potvrdil ;) dr max nebrat. spolehlivý mi přijde ještě plastový z benu lékárny

rubeola
Povídálka 33 příspěvků 17.04.18 07:20

@saphire Ahaaa..to je zmetek, vím že se to nemá odečítat po limitu, ale takovou druhou čárku by dělat neměl :roll: Ale moc díky za info ;)

rubeola
Povídálka 33 příspěvků 17.04.18 07:25

@zaslouzilamama Nic tam nevidím, ale jsem slepoň ;) Pokud byla až po zaschnutí, tak bych to neřešila. Nechápu, co je to za testy, takové duchy by dělat neměly ani po zaschnutí :cert:

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 17.04.18 07:26

Já s dr. Maxem problém neměla. A vyhazovala jsem hned po uplynutí limitu. Škoda se stresovat, když se dá druhý den zopakovat.

rubeola
Povídálka 33 příspěvků 17.04.18 07:35

@P4ja Já jsem test zapomněla v koupelně a za dvě hodiny koukla při vyhazování a překvapená jsem byla hodně :D Asi dr.max nebude má oblíbená značka ;)

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 17.04.18 07:37
@rubeola píše:
@P4ja Já jsem test zapomněla v koupelně a za dvě hodiny koukla při vyhazování a překvapená jsem byla hodně :D Asi dr.max nebude má oblíbená značka ;)

No to je právě o tom no. To není chyba testu, ale chyba na straně uživatele, který nerespektuje příbalový leták. Osobně myslím, že pokud člověk těhotný je, tak na tom ani značka testu nic nezmění :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama