2018 - dělá TT Dr. Max po zaschnutí falešňáky?

80
16.4.18 13:50

2018 -dělá Dr.max po zaschnutí falešňáky?

Stalo se to teď některé z vás? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85476
16.4.18 13:53

@rubeola od kdy se hodnoti test po zaschnuti! :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
16.4.18 14:01

@blumen Když jsem testovala před dvěma lety a nebyla jsem těhotná, tak jsem nikdy neměla čárku na dr.max ani po zaschnutí. Proto mě to celkem překvapilo. Asi hodně barviva.. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1645
16.4.18 14:04

@rubeola Mě se to stalo, když jsem měla hodně koncetrovanou moč.. ;) Ale byl to opravdu jen pidi midi dušík.. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85476
16.4.18 14:05

@rubeola ja bych se tim vubec neridila, po limitu jsem je pak vyhodila, kdyz jsou pak nehodnotitelne a radeji uz nestudovala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
16.4.18 14:09

Ano, nový max je pěkný zmetek ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
16.4.18 14:12

@Tichošlápek Fakt? A já ho koupila proto, že byl dříve nejlepší :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.18 15:47

Ahoj, taky se přidám, dnes jsem 13dpo a dnes ráno delany dr.max test a byl tam duch, tak teď nevím zda mít trošku naději a nebo radši jiný test.Mohu poslat foto.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.18 15:49

Včera ještě delany večer a také duch ale trošičku slabší, už se snažíme od ledna a furt nic, tak už hledám duchy :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7041
16.4.18 16:37

@rubeola dělá hooodně přesvědčivé duchy po zaschnutí..dělal mi to už od podzimu.. naproti tomu test z mojelekarna, papirkovy, udelal ducha 10dpo v limitu a jen kdyz to tam bylo..druhy den mamatest uz jen potvrdil ;) dr max nebrat. spolehlivý mi přijde ještě plastový z benu lékárny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
17.4.18 07:20

@saphire Ahaaa..to je zmetek, vím že se to nemá odečítat po limitu, ale takovou druhou čárku by dělat neměl :roll: Ale moc díky za info ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
17.4.18 07:25

@zaslouzilamama Nic tam nevidím, ale jsem slepoň ;) Pokud byla až po zaschnutí, tak bych to neřešila. Nechápu, co je to za testy, takové duchy by dělat neměly ani po zaschnutí :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
17.4.18 07:26

Já s dr. Maxem problém neměla. A vyhazovala jsem hned po uplynutí limitu. Škoda se stresovat, když se dá druhý den zopakovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
17.4.18 07:35

@P4ja Já jsem test zapomněla v koupelně a za dvě hodiny koukla při vyhazování a překvapená jsem byla hodně :D Asi dr.max nebude má oblíbená značka ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21091
17.4.18 07:37
@rubeola píše:
@P4ja Já jsem test zapomněla v koupelně a za dvě hodiny koukla při vyhazování a překvapená jsem byla hodně :D Asi dr.max nebude má oblíbená značka ;)

No to je právě o tom no. To není chyba testu, ale chyba na straně uživatele, který nerespektuje příbalový leták. Osobně myslím, že pokud člověk těhotný je, tak na tom ani značka testu nic nezmění :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty