HCG v krvi prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Povídálka 43 příspěvků 15.04.18 11:08
HCG v krvi prosim

Ahoj holky prosim potrebuji radu dnes mam 9den zpozdeni ms, delala jsem uz 3 tt dnes rano a negativni, zitra budu volat k Dr. Neni lepsi zajit na krev ale nekde sem cetla ze se to pozna az od nejake doby tak nevim dekuju.

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 37236 příspěvků 15.04.18 11:12

@Anonym131012 9 dní zpoždění a test nic? Tak to nejspíš těhotná nebudeš, na krev klidně jít můžeš ;)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 15.04.18 11:13

@Anonym131012 Zavlejte si k lékaři a nechte si vzít krev, lékař se podívá UTZ na výšku děložní liznice. Papírové těhutesty jsou dosti nespolehlivé

iwa83
Kelišová 5269 příspěvků 15.04.18 11:13

Pokud máš pravidelný cyklus, tak po 9 dnech by měla být na testu dálnice. Já vydržela čekat vždy týden…
Většina doktorů objednává až tak 14 dní po vynechaní - to už by měla být bublinka v děloze. Já posledně šla až když jdem byla na začátku 9tt - aby bylo jasné zda je srdíčko. Ale pokud jsou TT negativní i po takovém zpoždění, tak to může být i jiný problém.

Zjistit HCG si samozřejmě můžeš i jako samoplátce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePána blokl správce YouTube, přišel o vše. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama