HCG v krvi prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Povídálka 50 příspěvků 15.04.18 11:08
HCG v krvi prosim

Ahoj holky prosim potrebuji radu dnes mam 9den zpozdeni ms, delala jsem uz 3 tt dnes rano a negativni, zitra budu volat k Dr. Neni lepsi zajit na krev ale nekde sem cetla ze se to pozna az od nejake doby tak nevim dekuju.

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 38309 příspěvků 15.04.18 11:12

@Anonym131012 9 dní zpoždění a test nic? Tak to nejspíš těhotná nebudeš, na krev klidně jít můžeš ;)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 15.04.18 11:13

@Anonym131012 Zavlejte si k lékaři a nechte si vzít krev, lékař se podívá UTZ na výšku děložní liznice. Papírové těhutesty jsou dosti nespolehlivé

iwa83
Kelišová 5673 příspěvků 15.04.18 11:13

Pokud máš pravidelný cyklus, tak po 9 dnech by měla být na testu dálnice. Já vydržela čekat vždy týden…
Většina doktorů objednává až tak 14 dní po vynechaní - to už by měla být bublinka v děloze. Já posledně šla až když jdem byla na začátku 9tt - aby bylo jasné zda je srdíčko. Ale pokud jsou TT negativní i po takovém zpoždění, tak to může být i jiný problém.

Zjistit HCG si samozřejmě můžeš i jako samoplátce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama