HCG v krvi prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym131012
Stálice 77 příspěvků 15.04.18 11:08
HCG v krvi prosim

Ahoj holky prosim potrebuji radu dnes mam 9den zpozdeni ms, delala jsem uz 3 tt dnes rano a negativni, zitra budu volat k Dr. Neni lepsi zajit na krev ale nekde sem cetla ze se to pozna az od nejake doby tak nevim dekuju.

Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 42485 příspěvků 15.04.18 11:12

@Anonym131012 9 dní zpoždění a test nic? Tak to nejspíš těhotná nebudeš, na krev klidně jít můžeš ;)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 15.04.18 11:13

@Anonym131012 Zavlejte si k lékaři a nechte si vzít krev, lékař se podívá UTZ na výšku děložní liznice. Papírové těhutesty jsou dosti nespolehlivé

iwa83
Kelišová 7391 příspěvků 15.04.18 11:13

Pokud máš pravidelný cyklus, tak po 9 dnech by měla být na testu dálnice. Já vydržela čekat vždy týden…
Většina doktorů objednává až tak 14 dní po vynechaní - to už by měla být bublinka v děloze. Já posledně šla až když jdem byla na začátku 9tt - aby bylo jasné zda je srdíčko. Ale pokud jsou TT negativní i po takovém zpoždění, tak to může být i jiný problém.

Zjistit HCG si samozřejmě můžeš i jako samoplátce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >