Jsem těhotná, nebo...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HnBy
Nováček 2 příspěvky 14.04.18 23:25
Jsem tehotna nebo...?

Dobry den chci se zeptat holky. Pred mesicem jsem dobrala HA Jeanine. Vzdy jsem MS dostala po 27 dnech. V PD jsem vzdy spinila a v den ovulace nekdy i krvacela. Bez HA jsem v den ovu spinila tudiz jsme si davali v plodne dny pozor. Miminko bychom chteli zkusit v obdobi cerven-zari s manzelem. Behem mesice bez HA byl nechraneny sex nekolikrat pouze behem PD a ovu byla ejakulace mimo. Ted uz 3 den meska MS. Nevim zda mam zpozdeni orisuzovat zmene hormonu bez HA a nebo tehotenstvi. Bradavky me boly uz asi tyden a pred 10 dny jsem mela silnou bolest v podbrisku a pichani v pochve pri dosedu, dosti bolestive. Unava velka v odpolednich hodinach. BT okolo 36.8C, ale nevim merim zatim 1.mesic. TT jsem delala minule pondeli a stredu a uplne negativni. Dalsi test budu delat, pokud se MS nedostavi, v pondeli. Ale chtela bych znat vas nazor prosim. Dekuji moc ????

Reklama

Reakce:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 14.04.18 23:41

Ano, muzes byt…

pikola
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 14.04.18 23:43

Nebo nemusíš.

Pajusinka
Nováček 6 příspěvků 15.04.18 07:33

Těhotná být můžeš. Nevím podle čeho jsi určovala své plodné dny, pokud podle výpočtu, tak je to první měsíc po vysazení HA dost zavádějící, protože nemáš ustálený cyklus. Nicméně já osobně si myslím že pravděpodobnější je, že těhotná nejsi, zpoždění bych přisuzovala hormonům a příznaky, které popisuješ spíše PMS. Zopakuj si test 5 dní po termínu očekávané MS a budeš mít jistotu. :kytka:

Karleon
Kelišová 5017 příspěvků 15.04.18 09:09

Možná ta bolest před 10 dny byla teprve ovulace? To by bylo na menstruaci brzy, ta přichází až 12-16 dnů po ovulaci.

HnBy
Nováček 2 příspěvky 15.04.18 09:21
@Pajusinka píše:
Těhotná být můžeš. Nevím podle čeho jsi určovala své plodné dny, pokud podle výpočtu, tak je to první měsíc po vysazení HA dost zavádějící, protože nemáš ustálený cyklus. Nicméně já osobně si myslím že pravděpodobnější je, že těhotná nejsi, zpoždění bych přisuzovala hormonům a příznaky, které popisuješ spíše PMS. Zopakuj si test 5 dní po termínu očekávané MS a budeš mít jistotu. :kytka:

Ovulaci jsem poznala diky klasickemu spineni a lehkym zmenam na tele. Moc dekuji za radu ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Tragédie v dole Dukla: 108 dělníků odsoudili na smrt, zděšení hasiči se hroutili

Náhoda, lajdáctví a selhání lidského faktoru. To všechno stojí za největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama