8DPO test TT i OVU

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  12.04.18 15:57
8DPO test TT i OVU

Ahoj. Od ovulace mám stále silné čárky PEPINO ovul. testy. Dnes asi 8 DPO (od styku ale nevím kdy ovu proběhla), mám tzv. ducha. Jde o to, že se cítím unavená, divně. A mám sny. O holčičce v kočárku. Já měla sny u 1.i 2.těhu. Věděla jsem to…
Teď si nejsem jistá. Na digital test bude určo brzy. Ale čárka na TT je ve sk. lehce růžová. Je to DR max…? Mám obavy z faleš. negativity..?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

misuled
Kecalka 272 příspěvků 12.04.18 16:05

A otázka je co? Asi bude super si udělat další test třeba za 2, 3 dny, příp. v očekávaném termínu MS. Je to tu furt dokola…

Příspěvek upraven 12.04.18 v 16:07

Včelička992
Závislačka 3270 příspěvků 12.04.18 16:06

Ahoj, ja mela 8.den take pozitivni test a tehotna jsem byla, cekala jsem dvojcata a ten tyden jsem mela take divny sen a v noci se vzbudila cela zpocena stim, ze se neco deje. Testovala jsem pred ocekavanou menstruaci a nakonec uz neprisla. Testovala jsem stejnym testem jako ty. Na ovulacnim testu jsem mela take ducha, kdyz jsem chtela zjistit kdy ji mam a bylo to 14.den cyklu.

Příspěvek upraven 12.04.18 v 16:09

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 12.04.18 16:08

Vsak ty ovu testy máš všechny negativní, ducha ukazuji v kterékoliv části cyklu :nevim:

Anonymní  12.04.18 16:11

Cyklus mam rozhazeny. Kojim. Ale MS mam. Nepravidelne. Ovulaci tez pohyblivou. Nejde mi to sledovat ani merenim BT. Jen hlenem a bolestmi odhaduji. Mela jsem ATB ted. Dobrala. Zanet ledvin - snad by nebyla nutnost nejakeho ukonceni… Ted mam mit dalsi ATB takze chci vcas rici STOP. Budu se ridit asi tim, jako kdyby to melo byt pozitivni.

Ovulacni testy delam pres pul roku abych sledovala cyklus. A po ovu do 2 dnu jsou bile. Uplne

misuled
Kecalka 272 příspěvků 12.04.18 16:46

Tak ty atb snad mají důvod, ne? Takže není potřeba říkat stop, ale informovat lékaře o možném těhotenství a nasadí taková atb, co neublíží. Nebo odběr krve řekne víc, ale tady to nikdo nevyvěští. Jinak ano, něco na tom testu vidět je, ale buď to zesílí nebo zmizí.

Soňa Zacharová
Závislačka 3262 příspěvků 12.04.18 16:50

Bože udělej těhu test až vynechá menstuace :zed: Já tohle testování fakt nepochopím kor u ženský co má doma už dvě děti :zed:

novakova.t
Závislačka 2953 příspěvků 12.04.18 17:02

Test je negativni

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 12.04.18 17:09

Obojí je negativní. Chápu, že takhle hysterčí holka, která se snaží rok o první, ale ženská, která má doma dvě děti? :roll:

Včelička992
Závislačka 3270 příspěvků 12.04.18 18:05
@radkka píše:
Obojí je negativní. Chápu, že takhle hysterčí holka, která se snaží rok o první, ale ženská, která má doma dvě děti? :roll:

To co ma pani na fotkach jsem mela totozne a tehotna jsem byla, takze si myslim, ze to mozne je, kdyz se snazi o dite.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 12.04.18 18:49
@Včelička992 píše:
To co ma pani na fotkach jsem mela totozne a tehotna jsem byla, takze si myslim, ze to mozne je, kdyz se snazi o dite.

TOHLE je negativní, jestli za tři dny bude mít testy pozitivní je možné, protože testuje brzy, jako šílená.

Hani21
Nováček 9 příspěvků 12.04.18 19:04

Ahoj holky řeknete svůj názor jestli něco vidite? Nevím jestli sem blázen nebo ne :D snažíme se přes 2 roky

jaaaninda
Kecalka 489 příspěvků 12.04.18 19:25

@Hani21 něco hodně slabého vidím, zkus za dva dny ;)

Hani21
Nováček 9 příspěvků 12.04.18 19:29

Bojím se aby nebyl falešný test je tak 5-6 DPO a ještě odpolední :nevim: zkusím zítra ráno tohle je z úterka :D nejsem nějaký maniak ale nebylo mi nejlíp tak jsem to zkusila jestli už se to nemohlo povedst minuly měsíc a tam tohle :lol:

Včelička992
Závislačka 3270 příspěvků 12.04.18 20:30
@radkka píše:
TOHLE je negativní, jestli za tři dny bude mít testy pozitivní je možné, protože testuje brzy, jako šílená.

No kazdopadne na testu je duch, takze jak pises, muze to byt za 3 dny pozitivni. Ja treba nikdy nemela na testu silnou carku, jenom slabe, takze bych take mohla vyhodnotit jako negativni, ale presto jsem tehotna byla. Na kazdeho to proste reaguje jinak a neni pravidlem silna carka u pozitivniho testu. A to, ze nekdo testuje driv a trpi nedockavosti, tak to i docela chapu. Ja take testovala drive nez jsem mela a je to kazdeho vec. Akorat muze byt nekdo zbytecne zklamany, ale stim se musi pocitat, kdyz nevydrzi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama