Interupce, MS, další těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.04.18 00:02
Interupce, MS, další tehu

Dobrý večer chci se zeptat v lednu sem byla na interupci, miminko nerostlo. Poté 2 dny špinění. Na kontrole vše v pořádku. MS přišla až v březnu docela silná trvala 6 dní. Před tehu cyklus rozhazeny, nez sem otěhotněla krvácela sem měsíc a půl v kuse, způsobeno nejspíše antikoncepci, tu sem vysadila po 14 dnech krvácení ale to neustalo :( prášky na zastavení nepomohli. Po tomto krvácení sem otěhotněla cca za měsíc. A teď MS opět nedorazila, dělala sem si 2 testy protože mám už 5 dní spozdeni ale test negativní. Občas mě zabili v podbřišku ale nic neobvyklého. Myslíte že můžu být tehu takhle brzy po interupci? A pokud ano proč test nic neukazuje?
U prvního dítěte sem měla pozitivní test cca měsíc po MS. U druhého tehu za 2 měsíce po tomto silném krvácení (1,5 měsíce) Děkuji.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4037 příspěvků 11.04.18 05:24

Pokud je test negativni, tak nejspis nejsi tehotna, ale mas jen rozhazeny cyklus.

radkka
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 11.04.18 07:53

No, tak nějak, těhotná s negativním testem nejsi. Rozhozený cyklus po potratu zřejmě :nevim:

chs.jasmin
Kelišová 6754 příspěvků 11.04.18 09:00
@Anonymní píše:
Dobrý večer chci se zeptat v lednu sem byla na interupci, miminko nerostlo. Poté 2 dny špinění. Na kontrole vše v pořádku. MS přišla až v březnu docela silná trvala 6 dní. Před tehu cyklus rozhazeny, nez sem otěhotněla krvácela sem měsíc a půl v kuse, způsobeno nejspíše antikoncepci, tu sem vysadila po 14 dnech krvácení ale to neustalo :( prášky na zastavení nepomohli. Po tomto krvácení sem otěhotněla cca za měsíc. A teď MS opět nedorazila, dělala sem si 2 testy protože mám už 5 dní spozdeni ale test negativní. Občas mě zabili v podbřišku ale nic neobvyklého. Myslíte že můžu být tehu takhle brzy po interupci? A pokud ano proč test nic neukazuje?
U prvního dítěte sem měla pozitivní test cca měsíc po MS. U druhého tehu za 2 měsíce po tomto silném krvácení (1,5 měsíce) Děkuji.

Ahoj,

sama píšeš, že jsi mla rozházený cyklus - přikláněla bych se tedy, že se tělo stále dává dohromady. Pokud máš pochybnosti, zajdi si na prohlídku, at ti udělá dr UZ, ale myslím, že nic nenajde. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama