Reklama

Příznaky těhotenství - co z toho bude?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.18 20:21
Co z toho bude?

Dobrý den, jsem zase napjatá jako blázen.
Před půl rokem jsem vysadila HA.
S přítelem od té doby spolu spíne bez ochrany. Řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh. Zařekla jsem se dělat si testy dřív než mi vynechá MS…
mám poslední týdny pocity:

1. jako bych snědla balón a nejhorší je, že mi ani to bříško zatáhnout nejde…
  2. mám větší prsa, ale nebolí mě.
  3. momentálně prožívám, jako by se mě něco pokoušelo.. smrkám, šimrání v krku..
  4. poslední týden mě strašně bolí ramena, záda a mezi lopatkama…
  5. bazální teplotu si měřím necelé 2m a to né každý den. Ale mám normálně 36,20-40 a teď mám 36,66 :)
  6. netrpěla jsem nikdy ba bolesti hlavy, ale teď mě bolí snad každý den
  7. sem učůraná víc než děcko snad :D

Nevím co si z toho vycist.. zařekla jsem se s tím testováním abych nebyla sklamaná, ale dělala jsem si test 3.4. Asi v 17h a byl negat.
Děkuji za názory :)

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 06.04.18 20:27

A co čekáš za radu? Pokud už máš termín MS a test je negativní, tak nejsíš těhotná nebudeš, pokud ještě termín MS nemáš, tak je to ještě možné. Ale těžko ti tady někdo poradí víc.

veria
Generální žvanilka 23243 příspěvků 1 inzerát 06.04.18 20:28

To je volný průběh?? :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 5746 příspěvků 06.04.18 20:29

Kdy máš dostat ms? Ale kdyby to byly příznaky tehu a říkáš že je máš už 14dni mělo by to být vidět i na testu. Ale nikdo to tu vědět nemůže.

P4ja
Kelišová 5435 příspěvků 06.04.18 20:30

Jde z toho vyčíst, že to moc hrotíš a pozoruješ se.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 06.04.18 20:34

To bude chřipka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 06.04.18 20:54

Já mám 2 děti a ani jeden z těch tvých příznaků jsem neměla, tak teda netuším, co by z toho mohlo být…buď těhotná si nebo ne. Tohle je k ničemu, počkej pár dnů po vynechané ms a udělej test.

HayLin
Stálice 61 příspěvků 06.04.18 20:56

Fakt se dost pozorujes :D jestli je test negativni tak asi tehotna nejsi. ja kdyz tomu nechala volny prubeh tak jsem prvni mesic ani nevedela ze tehotna jsem :lol:

Mallorka
Závislačka 2991 příspěvků 06.04.18 21:55

Já poznala těhotenství vždy tak, ze me bolelo břicho jako při menstruaci, ale ta se nedostavila. Pár dní po vynechani mně začala bolet prsa.

To co popisujes je spíš premen. syndrom.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 06.04.18 22:05

Se moc pozoruješ. Kdybych měla čas na to se pozorovat, tak bych ti tady napsala asi 10 příznaků, co mám, ale těhotná určitě nejsem. bod 1.2.6. a 7. mám každý měsíc před MS a ty ostatní několikrát do měsíce, ale neřeším. v 21.století existuje test z krve a UTZ, tak proč věštit z křišťálové koule :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama