Jaydess a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 22:50
Jaydess a těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se s vámi poradit. Již rok a půl mám tělísko jaydess. Je mi 23 a jsem bezdětná. Celý rok má menstruace při tělísku probíhá 4-5 dní, první 2 dny silnější, po té již odeznívá. Poslední 2 měsíce ale nastaly změny. První měsíc - 3 dny pouhé špinění, ale silné bolesti v podbříšku jako při normální menstruaci (od doby co mám tělísko mé první 2 dny při menstruaci bývají dost bolestivé). V tuto dobu jsem dost sportovala, tak jsem spíše zvážila, že to může být ze změny fyzické aktivity. Druhý měsíc 2 dny špinění-dost slabé, menší bolesti v podbříšku. Sport minimální. Nyní je to třetí měsíc, pocituji bolesti v podbříšku, ale menstruace ani špinění se stále nedostavilo. Párkrát jsem již spoždění měla, ale jednalo se např. o 2,max. 3 týdny. Nyní se již jedná o tříměsíční záležitost, proto bych se vás chtěla zeptat, myslíte, že může jít o těhotenství? Nebo se může stát, že i při po roce a půl zavedeném tělísku se změní cyklus či intenzita menstruace? :nevim: Samozřejmě mám v plánu si pořídit těhotenský test, ale chci vědět i váš názor na to. Předem děkuji za veškeré odpovědi ;)

Reklama

Reakce:

jary1
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 06.04.18 05:41

Já ho měla taky a po cca 9 měsících mi taky začla mizet menstruace. Nakonec jsem byla úplně bez. A ani mi to nevadilo :mrgreen:

Petruna21
Echt Kelišová 9220 příspěvků 06.04.18 05:43

Neřekla bych že je to těhotenství, spíš ti už to tělísko nedělá dobře a zeptala bych se na to gynekologa :)

nozu
Extra třída :D 11041 příspěvků 06.04.18 06:22

Pokud to je hormonalni telisko, muze mizet menstruace. pokud ne, muze to byt klidne tehotenstvi. zkus test a budes moudrejsi.

Angana
Stálice 67 příspěvků 06.04.18 07:49
@jary1 píše:
Já ho měla taky a po cca 9 měsících mi taky začla mizet menstruace. Nakonec jsem byla úplně bez. A ani mi to nevadilo :mrgreen:

Na jednu stranu samozrejme chapu, ze menses neni nic pohodlneho ani prijemneho co si zena uziva, na druhou stranu to znaci, ze je vse v poradku. Zname se po vysazeni antikoncepce (nevim o jaky typ hormonalni se jednalo, zda o prasky anebo telisko) cyklus uz proste neobnovil, ted je ji pres 40 a je smirena s tim, ze deti mit proste nebude… ja samozrejme nechci strasit, ale takovehle vymizeni menstruace bych nikdy nepodcenovala.

Jinak pro zakladatelku - souhlasim s prispevkem nade mnou. Jistotu ti da tehotensky test a navsteva gynekologa, ke kteremu bych sla v kazdem pripade, at uz test vyjde pozitivni ci negativni.

bartsch
Závislačka 4341 příspěvků 06.04.18 12:37
@Angana píše:
Na jednu stranu samozrejme chapu, ze menses neni nic pohodlneho ani prijemneho co si zena uziva, na druhou stranu to znaci, ze je vse v poradku. Zname se po vysazeni antikoncepce (nevim o jaky typ hormonalni se jednalo, zda o prasky anebo telisko) cyklus uz proste neobnovil, ted je ji pres 40 a je smirena s tim, ze deti mit proste nebude… ja samozrejme nechci strasit, ale takovehle vymizeni menstruace bych nikdy nepodcenovala.Jinak pro zakladatelku - souhlasim s prispevkem nade mnou. Jistotu ti da tehotensky test a navsteva gynekologa, ke kteremu bych sla v kazdem pripade, at uz test vyjde pozitivni ci negativni.

U hormonálního tělíska cyklus probíhá (já na sobě ovulaci bezpečně poznám), ale sliznice v děloze má minimální tloušťku, tak u mnohých žen vymizí krvácení. Hormony působí pouze lokálně. Já taky nemám s Mirenou MS a je to pohoda 8) Vymizení menstruace po dobu, kdy je aplikováno hormonální tělísko, je zcela normální.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama