Reklama

Prvotní příznaky před MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violla
Kecalka 227 příspěvků 03.04.18 10:46
Prvotní priznaky před MS

Ahoj holky. S přítelem praktikujeme již rok prerusovany sex s plnym vědomím toho ze se muže stát „nehoda“.Na miminku mame v planu plne pracovat az v zimě. Nicméně ted v době ovulace jsme prerusovali každý den.Az na jeden den kdy když to na něj přišlo tak vytáhl a když byl hotovy tak jsme hned pokračovali :D Můj dotaz zni, zdali jste nektera, nebo jestli je to vůbec mozne pociťovat první záchvěvy nevolnosti cca týden před MS? Ptám se jako blbka protoze sice už jedno dítko mam ale při dceři mi nebylo absolutne nic. Zjistila jsem to az v 9tt.Prsa zvetsena nemam, pouze citlivější bradavky což mivam každý měsíc od ovulace do MS. Včera odpoledne asi hodinu po vypiti docela silne kávy jsem usnula jak špalek na dvě hodiny. Potom jsem mela návaly horka ani chuť k jídlu nebyla.Dnes ráno při cestě do prace jsem mela tak žaludek na vodě ze už jsem se musela najíst nebo bych se pozvracela. Mám ted zhruba týden do MS takže na testovani ještě brzy.Jsou mozne v začátku takovehle záchvěvy? Předem moc díky a smazilkam přeji brzke // :dance:

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 03.04.18 10:57

Ja bych musela byt tehotna, každý mesic, presne takhle se hlasi menstruace tyden dopredu, jsem unavena, je mi spatne od žaludku a ty navaly to je katastrofa. Vždycky kazdy mesic tajne doufam, ale vzdycky dorazi na minutu přesně :zed:

Violla
Kecalka 227 příspěvků 03.04.18 11:02
@Oliverka28 píše:
Ja bych musela byt tehotna, každý mesic, presne takhle se hlasi menstruace tyden dopredu, jsem unavena, je mi spatne od žaludku a ty navaly to je katastrofa. Vždycky kazdy mesic tajne doufam, ale vzdycky dorazi na minutu přesně :zed:

Já právě mivam před MS takove blbe stavy ale tohle bylo takový jiný. Tak počkám a uvidím. Samozrejme kdyby MS nedorazila tak by jsme byli radi

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 03.04.18 11:09

@Violla Ale zase u syna jsem mela klasicke přiznaky menstruace i kdyz ne az takove, takhle jsem zacala prozivat menstruaci az po porodu, a těhotná jsem byla, to jsem zjistila hned když se den opozdila, jinak je presna jak hodinky.

Violla
Kecalka 227 příspěvků 03.04.18 11:19
@Oliverka28 píše:
@Violla Ale zase u syna jsem mela klasicke přiznaky menstruace i kdyz ne az takove, takhle jsem zacala prozivat menstruaci az po porodu, a těhotná jsem byla, to jsem zjistila hned když se den opozdila, jinak je presna jak hodinky.

Tak rika se kazde těhotenství je jine. U dcery mi nebylo absolutne nic. Občas jen žaludek na vodě. Prsa jsem zvetsena neměla proste nic co by nasvědčovalo těhotenství. V te době jsem pracovala v hospodě takže to ze jsem to nedostala jsem přičítala k únavě z prace a stresu. Když nedošla MS ani další měsíc tak jsem si udělala test a byli tam //.Asi týden na to jsem šla na gyndu a byla jsem 9+5tt nebo tak nějak. Na premenstruační syndrom trpím tak ze jsem unavena a strasne naladova. Někdy bych si hlavu nejradši omlatila o zed :D Zatím jsem tedy nepřišla na to jak tyto stavy alespoň zmírnit.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 03.04.18 11:28

@Violla U me pred otěhotněním zadny premenstuačni syndrom neprobihal, den pred tim me pobolivalo břicho a to bylo cele. Za to od porodu je se mnou kazdych par dni v mesici k nevydrzeni :D :zed:

Violla
Kecalka 227 příspěvků 03.04.18 11:32
@Oliverka28 píše:
@Violla U me pred otěhotněním zadny premenstuačni syndrom neprobihal, den pred tim me pobolivalo břicho a to bylo cele. Za to od porodu je se mnou kazdych par dni v mesici k nevydrzeni :D :zed:

No asi tak :D Vždycky když už se to fakt blíží jsem v takove náladě ze me všichni štvou ze pomalu bych každý měsíc v práci dávala vypoved :D :D

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 03.04.18 11:46

@Violla Ja jsem na mateřské, takze syn by moji výpověď nepřijal :D A muz ten vi, ze v těhto dnech je lepsi si ode me drzet menší odstup :mrgreen:

Violla
Kecalka 227 příspěvků 03.04.18 17:12
@Oliverka28 píše:
@Violla Ja jsem na mateřské, takze syn by moji výpověď nepřijal :D A muz ten vi, ze v těhto dnech je lepsi si ode me drzet menší odstup :mrgreen:

Nemají to s námi jednoduche :lol: :lol: :lol:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 03.04.18 17:15

@Violla Vsak mi s nima taky ne :)

Violla
Kecalka 227 příspěvků 03.04.18 17:17
@Oliverka28 píše:
@Violla Vsak mi s nima taky ne :)

No to je fakt :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama