Falešný test? Dr. Max

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tyčinka
Závislačka 2704 příspěvků 01.04.18 13:33
Falesny test? Dr max

Krasnou aprilovou nedeli :) prosim o radu. Jsem dnes 26dc ms by mela nemela dorazit v utery. Tady mam dr max predevcirem a vcerejsi myslite ze jsou falesne? Od vcera slabe sem tam zaspinim, bricho poboliva hlavne vpravo prsa moc neboli.Ja vim, ze musim pockat, ale prijde mi ze ty testy klamou :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucciaaa
Echt Kelišová 7529 příspěvků 01.04.18 13:34

@tyčinka proc myslis, že klamou? Udelej dalsi v den vynechane ms a uvidis :) treba jsi tehu, jen je jeste moc brzo :)

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 01.04.18 13:37

Mě to spíš přijde jako ryska, bohužel to teď ty nové Dr max testy dělají, po zaschnutí je tam viditelná šedivá ryska.

tyčinka
Závislačka 2704 příspěvků 01.04.18 13:41

@myskalucka no moje jsou ruzove tak ja nevim

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 01.04.18 13:42

A byly v limitu?

tyčinka
Závislačka 2704 příspěvků 01.04.18 13:44

Slabe ale ano ten vrchni je vcerejsi trosku zesilel ale na znacce z dm neni nic :zed:

terinka4444
Hvězda diskuse 65000 příspěvků 01.04.18 13:45
@tyčinka píše:
@myskalucka no moje jsou ruzove tak ja nevim

hele, pokud je ten hořejší dnešní, mně se na té druhé fotce zdá, že ta dnešní čárka je krapet viditelnější, silnější. Ale víc na tom nevykoukáme, holt musíš pár dnů vydržet.

terinka4444
Hvězda diskuse 65000 příspěvků 01.04.18 13:46
@tyčinka píše:
Slabe ale ano ten vrchni je vcerejsi trosku zesilel ale na znacce z dm neni nic :zed:

aha, tak už to čtu, tak holt vydržet.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 01.04.18 13:46

@tyčinka : dm má nižší citlivost, až od 25, Dr max už od 10.

tyčinka
Závislačka 2704 příspěvků 01.04.18 13:49

Dekuji uvidime jestli teda dojde nebo ne uz to trva moc dlouho tak je ze me neverici tomas

Keltka
Kecalka 469 příspěvků 01.04.18 14:02
čekání je děs, viď

Ahoj, vidím tam druhou růžovou čárku, nicméně skoro neznatelnou. Testuješ moc brzo :-), takže je to skoro-gratulace, vyčkej tak do úterý, do středy.

tyčinka
Závislačka 2704 příspěvků 01.04.18 15:06

@Keltka @Keltka dekuji dam potom vedet I na dnesnim je tak se uvidi

Atikin1507
Nováček 5 příspěvků 01.04.18 21:40

Spatne provedene urcite nejsou (to by tam nebyla ani jedna čárka). Možná jsem slepá a nechci být negativista, ale já si úplně ten stejnej test (dr.max) dělala nedávno taky a pozitivní test posílám na fotce. Musí tam být dvě stejně tlusté červené, ta která označuje těhotenství může mít o něco slabší barvu, ale je stejně široká. Podle mě je na testování moc brzo, musíš vydržet :palec:

tyčinka
Závislačka 2704 příspěvků 01.04.18 21:47

@Atikin1507 neprijde mi to brzy, ms ma byt v utery.Tady jsou vsechny ten horni je dnesni

Atikin1507
Nováček 5 příspěvků 01.04.18 22:01

A jo, ted už to tam taky vidím, je to sice hodně málo vidět, ale něco tam je. Tak drží pěsti, a zkus vydržet a udělat další pozdějc :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama