Reklama

Těhotenství. Chci znát váš názor..

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 07:37
Chci znat vas názor..

Ahoj chci se zeptat… Par dni mám par příznaků těhotenství: natekla a citlivá prsa, únava a časté močení.. V poslední době jsem i dost pribrala po bocích a ted mi dokonce i roste břicho tento měsíc jsem mela zpoždění 4 dny což se mi moc často nestává ale dnes jsem menstruaci dostala. Test jsem si ještě zatím nedělala. Myslíte ze bych mohla byt těhotná?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

růžový achát
Závislačka 3995 příspěvků 29.03.18 07:38

Ne

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 29.03.18 07:39

Ne ;)

tterka
Kelišová 5405 příspěvků 29.03.18 07:42

Po pár dnech by ti určitě nezačalo růst břicho ;-). Nemáš třeba z nečekaného těhotenství strach? Nebo naopak netěšíš se až příliš? Já byla kdysi ve stavu, kdy jsem si těhotenství vyloženě vsugerovala a měla jsem veškeré těhotenské příznaky :-D.
Citlivá prsa, únava, časté močení - to může být třeba známkou hormonální nerovnováhy. Neměnila jsi antikoncepci, nebo nevysadila?
Menstruaci já měla ještě ve 2. měsíci (potvrzeného) těhotenství, tím bych se úplně neřídila ;)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 29.03.18 07:43

Břicho neroste tak rychle :mrgreen: Neblázni… Udělej si test a uvidíš sama.

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 07:53

Neříkám ze mi vyrostlo ze dne na den… A antikoncepci už pres pul roku neberu

Monika0912
Stálice 81 příspěvků 29.03.18 08:03

Po pár dnech opravdu břicho vidět není, na mě začalo být vidět na konci 4 měsíce ;)
Každopádně pokud si nejsi jistá, navštiv gynekologa

Příspěvek upraven 29.03.18 v 08:05

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 29.03.18 08:04

Ne, muze to byt klidně tím vysazenim Ha. Tělo se rovna cca 6 měsíců

Evulina
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 29.03.18 08:04

Já jsem předtím, než jsme počali druhou dceru, taky začla pociťovat příznaky a i mi rostlo bříško. Psychika je mrcha..Začlo to v době, kdy jsem se začla na druhé miminko hodně těšit..Opravdu těhotná jsem ale pak byla až za pár měsíců nato, břicho ovšem v té době jsem už měla jak ve 3. měsíci minimálně..(ale nepřibrala jsem, rostlo jen to břicho) :roll:
Test si ale pak můžeš pro jistotu udělat samozřejmě.

g.sandova
Závislačka 3644 příspěvků 29.03.18 08:10

@Evulina taky jsem to měla takhle, navíc sekret z prsů 8o. Těhotenství přišlo za dva měsíce.

g.sandova
Závislačka 3644 příspěvků 29.03.18 08:12

@nikca1717 ale klidně být můžeš. Neboj, dočkas se.

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 29.03.18 08:24

Ta provokativní fotka :mrgreen: Pozor, prázdniny, velikonoční :mrgreen:

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 08:26

@Jana206???

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 29.03.18 09:01

Tohle neni tehotenske bricho :roll:.

Russet
Extra třída :D 10390 příspěvků 29.03.18 09:13
@nikca1717 píše:
Ahoj chci se zeptat… Par dni mám par příznaků těhotenství: natekla a citlivá prsa, únava a časté močení.. V poslední době jsem i dost pribrala po bocích a ted mi dokonce i roste břicho tento měsíc jsem mela zpoždění 4 dny což se mi moc často nestává ale dnes jsem menstruaci dostala. Test jsem si ještě zatím nedělala. Myslíte ze bych mohla byt těhotná?

Pokud bude menstruace normální, ne jen lehké krvácení, nejspíš nejsi. Co ti bránilo při zpoždění udělat test? Nechráníš se? Začni. Pak nebudeš vyšilovat. Příznaky těhotenství jsem měla mnohem později, to už jsem od doktorky věděla, že těhotná jsem. Přibírat jsem začala až skoro na polovině těhotenství. A prsa jsem nateklá neměla, jen citlivá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama