Těhotenství. Chci znát váš názor..

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 07:37
Chci znat vas názor..

Ahoj chci se zeptat… Par dni mám par příznaků těhotenství: natekla a citlivá prsa, únava a časté močení.. V poslední době jsem i dost pribrala po bocích a ted mi dokonce i roste břicho tento měsíc jsem mela zpoždění 4 dny což se mi moc často nestává ale dnes jsem menstruaci dostala. Test jsem si ještě zatím nedělala. Myslíte ze bych mohla byt těhotná?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

růžový achát
Závislačka 3430 příspěvků 29.03.18 07:38

Ne

Enicka
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 29.03.18 07:39

Ne ;)

Uživatel je onlinetterka
Kelišová 5410 příspěvků 29.03.18 07:42

Po pár dnech by ti určitě nezačalo růst břicho ;-). Nemáš třeba z nečekaného těhotenství strach? Nebo naopak netěšíš se až příliš? Já byla kdysi ve stavu, kdy jsem si těhotenství vyloženě vsugerovala a měla jsem veškeré těhotenské příznaky :-D.
Citlivá prsa, únava, časté močení - to může být třeba známkou hormonální nerovnováhy. Neměnila jsi antikoncepci, nebo nevysadila?
Menstruaci já měla ještě ve 2. měsíci (potvrzeného) těhotenství, tím bych se úplně neřídila ;)

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 29.03.18 07:43

Břicho neroste tak rychle :mrgreen: Neblázni… Udělej si test a uvidíš sama.

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 07:53

Neříkám ze mi vyrostlo ze dne na den… A antikoncepci už pres pul roku neberu

Monika0912
Stálice 80 příspěvků 29.03.18 08:03

Po pár dnech opravdu břicho vidět není, na mě začalo být vidět na konci 4 měsíce ;)
Každopádně pokud si nejsi jistá, navštiv gynekologa

Příspěvek upraven 29.03.18 v 08:05

Tichošlápek
Echt Kelišová 8759 příspěvků 29.03.18 08:04

Ne, muze to byt klidně tím vysazenim Ha. Tělo se rovna cca 6 měsíců

Evulina
Extra třída :D 14588 příspěvků 29.03.18 08:04

Já jsem předtím, než jsme počali druhou dceru, taky začla pociťovat příznaky a i mi rostlo bříško. Psychika je mrcha..Začlo to v době, kdy jsem se začla na druhé miminko hodně těšit..Opravdu těhotná jsem ale pak byla až za pár měsíců nato, břicho ovšem v té době jsem už měla jak ve 3. měsíci minimálně..(ale nepřibrala jsem, rostlo jen to břicho) :roll:
Test si ale pak můžeš pro jistotu udělat samozřejmě.

g.sandova
Závislačka 3213 příspěvků 29.03.18 08:10

@Evulina taky jsem to měla takhle, navíc sekret z prsů 8o. Těhotenství přišlo za dva měsíce.

g.sandova
Závislačka 3213 příspěvků 29.03.18 08:12

@nikca1717 ale klidně být můžeš. Neboj, dočkas se.

Jana206
Nadpozemská drbna 25983 příspěvků 29.03.18 08:24

Ta provokativní fotka :mrgreen: Pozor, prázdniny, velikonoční :mrgreen:

nikca1717
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 08:26

@Jana206???

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 29.03.18 09:01

Tohle neni tehotenske bricho :roll:.

Russet
Echt Kelišová 8255 příspěvků 29.03.18 09:13
@nikca1717 píše:
Ahoj chci se zeptat… Par dni mám par příznaků těhotenství: natekla a citlivá prsa, únava a časté močení.. V poslední době jsem i dost pribrala po bocích a ted mi dokonce i roste břicho tento měsíc jsem mela zpoždění 4 dny což se mi moc často nestává ale dnes jsem menstruaci dostala. Test jsem si ještě zatím nedělala. Myslíte ze bych mohla byt těhotná?

Pokud bude menstruace normální, ne jen lehké krvácení, nejspíš nejsi. Co ti bránilo při zpoždění udělat test? Nechráníš se? Začni. Pak nebudeš vyšilovat. Příznaky těhotenství jsem měla mnohem později, to už jsem od doktorky věděla, že těhotná jsem. Přibírat jsem začala až skoro na polovině těhotenství. A prsa jsem nateklá neměla, jen citlivá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama