Reklama

Těhotenská kalkulačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 19:57
Těhotenská kalkulačka22

Ahoj chci se zeptat jsem těhotná, myslíte že těhotenské kalkulačky na netu jsou správně? Byla jsem na ultrazvuku a doktorka mi řekla že je plod maličkaty že nic nevidíte na kalkulace mi vyšlo že jsem 5 týden myslíte že to tak odpovídá?

Reklama

Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 31.03.18 20:01

Jestli ti vysel na kalkulacce 5. tyden, tzn., ze jsi 4+ neco, tak to se nedivim, ze Dr. nic nevidel. Kdy byla posledni ms?

Simona67
Stálice 91 příspěvků 31.03.18 20:04

@eviku-miluna 20.2

lachtanice86
Kelišová 5738 příspěvků 31.03.18 20:07

@Simona67 a kdy si tam byla? Kdy přesně podle kalkulačky? Proč si šla tak brzy? A ano tehu kalkulačky jsou správně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 20:10

@lachtanice86 minulý týden jsem tam byla :) co kdy přesně podle kalkulačky nechápu? To je otázka :D chtěla jsem si přece být jistá jestli jsem těhotná :)

lachtanice86
Kelišová 5738 příspěvků 31.03.18 20:15

@Simona67 no tak jestli si tam 4+1 nebo třeba 4+3. Otázka je zřejmá. Tak snad máš pozitivní těhotenský test, že? Takže těhotná jsi. A lítat na gyndu hned, jak si právě poznala, je jen zbytečný stres. Já měla poslední ms 22.2 a na první kontrolu jdu až 6.4. Právě proto aby bylo jisté zda je to těhotenství a je tam kde má být.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 31.03.18 20:15

Tak to ti odpovida, podle posledni ms jsi minuly tyden opravdu byla v 5. tydnu, tudiz Dr. nic nevidel. Pro priste, je lepsi navstivit Dr. az tak 2 tydny po vynechani, aby uz neco bylo videt na UZ.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 31.03.18 20:18
@lachtanice86 píše:
@Simona67 no tak jestli si tam 4+1 nebo třeba 4+3. Otázka je zřejmá. Tak snad máš pozitivní těhotenský test, že? Takže těhotná jsi. A lítat na gyndu hned, jak si právě poznala, je jen zbytečný stres. Já měla poslední ms 22.2 a na první kontrolu jdu až 6.4. Právě proto aby bylo jisté zda je to těhotenství a je tam kde má být.

lecos jsem tu uz o tobe cetla, co mas za sebou. Tak to je parada a potichu drzim pesti.

lachtanice86
Kelišová 5738 příspěvků 31.03.18 20:19

@eviku-miluna si zlatá. Díky :hug:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 31.03.18 21:14

Ja jsem byla na gynde asi 5+4 a bylo videt krásně :palec: a taky jsem šla abych si potvrdila že jsem těhotná. Jinak gratuluju :hug:

lachtanice86
Kelišová 5738 příspěvků 31.03.18 21:16

@Celeste97 to jo ale 5+4 je už 6.ty týden. Zakladatelka byla v 5tt. Než jsem měla zamlklé tak v 5+6 jsem měla i :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama