Digitální Clearblue test - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinaxf
Nováček 2 příspěvky 19.04.18 07:13
Clearblue test

Ahoj! 8o
Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou pro vás nejlepší těhotenské testy? Já jsem právě narazila na digitální Clearblue test a ráda bych věděla, jaké s ním máte zkušenosti? :kytka: Předem děkuji za každou odpověď :)

Reklama

Reakce:

Peruz
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 19.04.18 07:28

@katerinaxf dobrou, ale za ty prachy jsem si ho koupila na začátku jak jsme se snažili a řekla jsem si že to vyzkouším až když budu mít podezření na to, že bych těhotná být mohla. Jinak za mě jsem byla spokojena s testy z dr.maxe

jankajj
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 19.04.18 07:33

Já kupovala na běžné testování spíš ty obyčejné - GS Mamatest, Dr. Max apod.
Clearblue digital s indikátorem početí jsem použila až poté, co jsem věděla z obyč testu že těhu jsem, jen jsem chtěla vědět kolik týdnů/přece jen je to drahá sranda, dělat si ho pravidelně, že.
Clearblue digital funguje dobře, ale mně fungovaly OK i ty obyčejné testy, podle označení bývají dokonce snad i citlivější.

Příspěvek upraven 19.04.18 v 07:34

lachtanice86
Závislačka 4757 příspěvků 19.04.18 07:34

@katerinaxf clearblue dobrý. Ale použila jsrm ho až když jsem věděla že jsem těhotná. A bylo tam 3+. Jinak dobrý jsou z dr.maxe

miluver
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 19.04.18 08:10

Za mě taky spolehlivý:)) No nevím, já to mám trošku jinak než holky, vědět, že jsem těhotná, tak už kašlu na to kupovat test za 2 kila :lol: takže já s ním testuji hned na začátku a nikdy mi neukázal špatně, když jsem těhu byla bylo + když ne bylo -. ;)

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 19.04.18 08:11

Ma citlivost 25 a ten údaj na něm vydrží jen chvíli, takže jsem ho použila az když jsem mela aspoň slabe pozitivní klasické testy.

jankajj
Ukecaná baba ;) 2274 příspěvků 19.04.18 08:13
@miluver píše:
Za mě taky spolehlivý:)) No nevím, já to mám trošku jinak než holky, vědět, že jsem těhotná, tak už kašlu na to kupovat test za 2 kila :lol: takže já s ním testuji hned na začátku a nikdy mi neukázal špatně, když jsem těhu byla bylo + když ne bylo -. ;)

Mně zas bylo líto, nakupovat testy za dvě kila, a pak jen koukat na - :(
Mně se nechtělo věřit jen testu za dvacku, když třeba ani nemáš ještě pořádnou II „dálnici“, a taky jsem byla zvědavá, kolik týdnů jsem těhotná:)

anonymnianonym
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 19.04.18 08:25

Já měla v den očekávané ms dvě nádherný čárky, ale protože jsem clearblue měla doma tak sem si ho udělala. Ale je tuším 20tkový takže těhu může zjistit později než papírkový 10tkový

maaarkeeet
Kecalka 188 příspěvků 19.04.18 08:50

Já si ho koupila s obyč testy při začátku snažení (před 2 lety) s tím, že si ho udělám až na klasickém bude aspoň duch. Jelikož se nám nedařilo a testovat jsem po pár měsících přestala - nemělo to cenu, tak mi doma zůstal až do IVF. Za mě musím říct, že je super, papírkové testy na mě moc nezabíraly, i po 3 dnech meškání byla čárka sotva viditelná. Ale v den krevních testů jsem šáhla po Clearblue a vyšel krásně.
Jako negativum beru to, že výsledek je vidět jen 24 hodin a vyšší cena, ale pokud ho nebudeš používat každý měsíc, tak se to dá vydržet ;)

katerinaxf
Nováček 2 příspěvky 19.04.18 09:38

Jde o to, že se o miminko momentálně nesnažíme, ale v den menstruace jsem jen špinila a já ji mám většinou pravidelnou. Takže pokud jsem opravdu těhotná, tak to chci vědět na 100%, proto by pro mě mělo cenu si koupit právě ten Clearblue.
Jinak menstruaci jsem měla mít před dvoumi týdny, takže už bych ten test mohla použit, že? :D

miluver
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 19.04.18 11:14

@katerinaxf No tak to už každopádně!! :lol: :lol:

Kuliočka
Stálice 52 příspěvků 19.04.18 12:01

@katerinaxf Jsem chtěla napsat svoji zkušenost, ale už jste to rozlouskly, tak dej aspoň vědět, jak to dopadlo :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama