Digitální Clearblue test - zkušenosti

19.4.18 07:13

Clearblue test

Ahoj! 8o
Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou pro vás nejlepší těhotenské testy? Já jsem právě narazila na digitální Clearblue test a ráda bych věděla, jaké s ním máte zkušenosti? :kytka: Předem děkuji za každou odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2057
19.4.18 07:28

@katerinaxf dobrou, ale za ty prachy jsem si ho koupila na začátku jak jsme se snažili a řekla jsem si že to vyzkouším až když budu mít podezření na to, že bych těhotná být mohla. Jinak za mě jsem byla spokojena s testy z dr.maxe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
19.4.18 07:33

Já kupovala na běžné testování spíš ty obyčejné - GS Mamatest, Dr. Max apod.
Clearblue digital s indikátorem početí jsem použila až poté, co jsem věděla z obyč testu že těhu jsem, jen jsem chtěla vědět kolik týdnů/přece jen je to drahá sranda, dělat si ho pravidelně, že.
Clearblue digital funguje dobře, ale mně fungovaly OK i ty obyčejné testy, podle označení bývají dokonce snad i citlivější.

Příspěvek upraven 19.04.18 v 07:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13740
19.4.18 07:34

@katerinaxf clearblue dobrý. Ale použila jsrm ho až když jsem věděla že jsem těhotná. A bylo tam 3+. Jinak dobrý jsou z dr.maxe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
19.4.18 08:10

Za mě taky spolehlivý:)) No nevím, já to mám trošku jinak než holky, vědět, že jsem těhotná, tak už kašlu na to kupovat test za 2 kila :lol: takže já s ním testuji hned na začátku a nikdy mi neukázal špatně, když jsem těhu byla bylo + když ne bylo -. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
19.4.18 08:11

Ma citlivost 25 a ten údaj na něm vydrží jen chvíli, takže jsem ho použila az když jsem mela aspoň slabe pozitivní klasické testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
19.4.18 08:13
@miluver píše:
Za mě taky spolehlivý:)) No nevím, já to mám trošku jinak než holky, vědět, že jsem těhotná, tak už kašlu na to kupovat test za 2 kila :lol: takže já s ním testuji hned na začátku a nikdy mi neukázal špatně, když jsem těhu byla bylo + když ne bylo -. ;)

Mně zas bylo líto, nakupovat testy za dvě kila, a pak jen koukat na - :(
Mně se nechtělo věřit jen testu za dvacku, když třeba ani nemáš ještě pořádnou II „dálnici“, a taky jsem byla zvědavá, kolik týdnů jsem těhotná:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.18 08:25

Já měla v den očekávané ms dvě nádherný čárky, ale protože jsem clearblue měla doma tak sem si ho udělala. Ale je tuším 20tkový takže těhu může zjistit později než papírkový 10tkový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
19.4.18 08:50

Já si ho koupila s obyč testy při začátku snažení (před 2 lety) s tím, že si ho udělám až na klasickém bude aspoň duch. Jelikož se nám nedařilo a testovat jsem po pár měsících přestala - nemělo to cenu, tak mi doma zůstal až do IVF. Za mě musím říct, že je super, papírkové testy na mě moc nezabíraly, i po 3 dnech meškání byla čárka sotva viditelná. Ale v den krevních testů jsem šáhla po Clearblue a vyšel krásně.
Jako negativum beru to, že výsledek je vidět jen 24 hodin a vyšší cena, ale pokud ho nebudeš používat každý měsíc, tak se to dá vydržet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.18 09:38

Jde o to, že se o miminko momentálně nesnažíme, ale v den menstruace jsem jen špinila a já ji mám většinou pravidelnou. Takže pokud jsem opravdu těhotná, tak to chci vědět na 100%, proto by pro mě mělo cenu si koupit právě ten Clearblue.
Jinak menstruaci jsem měla mít před dvoumi týdny, takže už bych ten test mohla použit, že? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
19.4.18 11:14

@katerinaxf No tak to už každopádně!! :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
19.4.18 12:01

@katerinaxf Jsem chtěla napsat svoji zkušenost, ale už jste to rozlouskly, tak dej aspoň vědět, jak to dopadlo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama