Možné těhotenství přes menstruaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.04.18 10:50
Možné těhotenství přes MS?

Holky ted teda nevim jestli jsem blazen nebo co ms normalne probehla ted po 3 dnech zase trochu krvaceni a spineni nedalo mi to zkusila jsem test a jsou tam // pred ms jsem taky zkousela a byl negativni co myslite muze to byt tehu? Nebo je to falesne ????

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4637 příspěvků 21.04.18 10:59

Tohle vypadá na těhotenství. Spousta žen má menstruaci na začátku těhotenství. Znám jednu takovou, co menstruovala až do porodu.

P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 21.04.18 10:59
@Anonymní píše:
Holky ted teda nevim jestli jsem blazen nebo co ms normalne probehla ted po 3 dnech zase trochu krvaceni a spineni nedalo mi to zkusila jsem test a jsou tam // pred ms jsem taky zkousela a byl negativni co myslite muze to byt tehu? Nebo je to falesne ????

Zkusila bych ještě jeden třeba zítra a uvidíš. :) Držím palce :kytka:

Tejy
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 21.04.18 11:03
@Anonymní píše:
Holky ted teda nevim jestli jsem blazen nebo co ms normalne probehla ted po 3 dnech zase trochu krvaceni a spineni nedalo mi to zkusila jsem test a jsou tam // pred ms jsem taky zkousela a byl negativni co myslite muze to byt tehu? Nebo je to falesne ????

Ahoj já měla MS jakoby do třetího měsíce. Jde o to že tělo je nauceny na pravidelný cyklus proto v těhotenství v době očekávané MS můžeš spinit nebo slabě krvácet. Vypadá to že jsi otěhotněla krátce před MS. Hlavní je aby i po ní byli dvě carky

Abcd21
Povídálka 16 příspěvků 21.04.18 11:36
Krátká ms

Ahoj holky. Všude čtu jak holky nevěděli že jsou těhu třeba do 3. mesice, protože měli pravidelnou ms… Já pro svůj klid, protože mě už víc jak měsíc bolí podbříšek a mám citlivé prsa, ale testy negativní, začala užívat tabletky Maca. Chtěla bych se zeptat, když jsem teď dostala pravidelnou ms která má trvat 6-7 dní a trvala jen 3 dny ( ale byla normálně silná ) jestli to může být z těch tabletek Macy. Ráda bych miminko, ale už si nechci nic vsugerovávat. Test negativní, ms hodně krátká. Podbřišek bolí, prsa taky ( ale to určitě z jiného důvodu ) :lol: tak jen jestli je to normální :-) děkuji

karkarka
Ukecaná baba ;) 2137 příspěvků 21.04.18 12:05

@Abcd21 pokud je test negativní, není těhotenství moc pravděpodobné. Slabsi má může být z ruznych důvodu. pripadne udelej znovu test.

Abcd21
Povídálka 16 příspěvků 21.04.18 12:35

@karkarka
Děkuji, právě že si to myslím také 8) Když jsem to dostala celej den jsem probrecela, a nevěděla jsem vůbec proč :D pak mi zas vůbec neseděl tampon a to byla bolest že jsem musela zase vzít vložku. :D pak mi bylo zas špatně od zaludku a bolest břicha :D A tak jsem si říkala že je to nějaké divné, no pak jsem si uvědomila, že je to jen shoda náhod a že si zas něco vsugerovávam. Tak se zase snad uklidnim a nechám to prostě bejt, třeba se jednou zadari a nebudu se zbytečně stresovat :lol:

Anonymní  21.04.18 16:10

Já teda nevim, ale ta čárka není jak ta druhá. Mně se vždy udělaly obě stejný. Takhle to vypadalo, když je negativní, ona je tam vidět vždy, má tam totiž být. Těhotná se jen zabarví.

Anonymní  21.04.18 16:29

To uplne neni tak pravda uz jsem si tech testu udelala hromady a nikdy jsem tam nemela vubec nic jen bilo a testovaci. Je pravda ze ta druha je svetlejsi nikde jsem nepslala ze jsou stejne barevne :) ale prijde mi silnejsi nez tu nektere snazilky davaji ty vylozene dusiky ktere jsou sotva videt a jsou tehu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama