Duch ve sklepě

Anonymní
27.10.20 10:13

Duch ve sklepě

Dobry den
S manželkou bydlíme v starém zděném bytovém baráku z 50 nebo 60 let Často se nám stává ze ze sklepa slyšíme jakoby bouchali dvířka od kotle komína
Je tu jeden háček ten barák již žádný kotel nemá
Kdyz jsem sel na průzkum v noci se do sklepa podívat slyšel jsem tam jaký si sum jakoby nějaké hlasy
A jakoby bouchaní dvířek od kotle a nahazovaní uhli
Je možné ze v takovém baráku může byt duch nebo to děla jen stará struktura budovy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24525
27.10.20 10:18

Dělá to stará struktura domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.10.20 10:30

Pepek

Tak treba tam duch je je to dosti stara budova
Muze tam strasit ale z racijonalniho hlediska by to mohla delat ta konstrukce nicmene ty hlasi se daji vysvetlit ze si nekdo kdo bydli nad sklepe treba povida nebo kouka na televizi ale zvuky jako nahazovani uhli nebo dvirek od kotle jsou zvlastni :? Kdyz uz zadny nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24525
27.10.20 10:47
@Kuba97 píše:
Tak treba tam duch je je to dosti stara budova
Muze tam strasit ale z racijonalniho hlediska by to mohla delat ta konstrukce nicmene ty hlasi se daji vysvetlit ze si nekdo kdo bydli nad sklepe treba povida nebo kouka na televizi ale zvuky jako nahazovani uhli nebo dvirek od kotle jsou zvlastni :? Kdyz uz zadny nema

Tebe by měl strašit duch Pravidel českého pravopisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5493
27.10.20 10:53

@Kuba97 sis založil profil, aby jsi odpověděl na anonym o duchovi jo? Spíš jsi troll a anonym je tvůj příspěvek a teďka se snažíš aspoň trochu rozproudit debatu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
27.10.20 10:55

Nj, děcka mají podzimní prázdniny a už to zase začíná být i tady vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.10.20 11:22

Ne ja nejsem dite a ja prazdniny nemam pracuji jako osetrovatel v jednom z internich zarizeni v kralovehradeckem kraji
A ano napsal jsem to nicmene vim ze se to u nas ve sklepe deje
Ale jsem racionalne smyslejici clovek takze vim ze to muze delat ta budova samotna ale bydlel jsem jiz v dosti domech a vim ze jsem nikde jako v tomhle dome ve sklepe necitil takovy ten pocit kdyz clovek ma jako kdyz ho nekdo sleduje
Ale nechtel jsem ukazovat na sebe jako na nejakeho iracionalniho cloveka tak jsem to napsal anonime protoze vim jaci jsou lide pitoma a bezohledna stvoreni a nejvic na internetu kdyz pisou dehonestivni komentare
Nicmene bych byl opravdu srdecne rad kdyby jste se venovali tomu tematu v nadpisu
Takze u tohoto tematu nechci videt zadne urazky ci predsudky je vam to jasne!!! A to ze pisu zrovna v tuhle dobu, je to jen chods nahod rozhodl jsem se o tohle podelit ted protoze jiz v tomto dome ziji par mesicu a chtel bych cist inteligentni zpravy
Nemyslim inteligetni zpravy ze budou tam chybi v pravopisu myslim tim inteligentni odpovedi jako od rozumnych lidi
Doufam ze me chapete
Dekuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
27.10.20 12:20
@Kuba97 píše:
Ne ja nejsem dite a ja prazdniny nemam pracuji jako osetrovatel v jednom z internich zarizeni v kralovehradeckem kraji
A ano napsal jsem to nicmene vim ze se to u nas ve sklepe deje
Ale jsem racionalne smyslejici clovek takze vim ze to muze delat ta budova samotna ale bydlel jsem jiz v dosti domech a vim ze jsem nikde jako v tomhle dome ve sklepe necitil takovy ten pocit kdyz clovek ma jako kdyz ho nekdo sleduje
Ale nechtel jsem ukazovat na sebe jako na nejakeho iracionalniho cloveka tak jsem to napsal anonime protoze vim jaci jsou lide pitoma a bezohledna stvoreni a nejvic na internetu kdyz pisou dehonestivni komentare
Nicmene bych byl opravdu srdecne rad kdyby jste se venovali tomu tematu v nadpisu
Takze u tohoto tematu nechci videt zadne urazky ci predsudky je vam to jasne!!! A to ze pisu zrovna v tuhle dobu, je to jen chods nahod rozhodl jsem se o tohle podelit ted protoze jiz v tomto dome ziji par mesicu a chtel bych cist inteligentni zpravy
Nemyslim inteligetni zpravy ze budou tam chybi v pravopisu myslim tim inteligentni odpovedi jako od rozumnych lidi
Doufam ze me chapete
Dekuji ;)

Prosím tě, doplň si základní vzdělání, místo těch blábolů, co tady píšeš. To je děs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.10.20 12:45

@Berry77 ach ty jsi mi ale inteligentní človíček.
Jak chceš.
Budu tedy psát tak aby se ti to líbilo.
Já vím já vím :D.
Urážet by šlo.
Nejsem žádný blbeček se základním vzděláním.
To že reaguji na ten tvůj, tedy jak vidím své pravopisné chyby tak si říkám že jsem tě asi vyprovokoval.
Nicméně tvé myšlení, leč správné či nikoliv, by jsi se měl zaměřit na trochu jiné myšlenky.
Tak třeba, odpovídat na to co je v tomto tématu.
Uznávám, něčí démoni jsou ovšem malinké nebo veliké, černé či jinak zbarvené, určité útvary, většinou zapsané na papír nebo umístěny někde jinde kde se to hodí.
Které ovšem svým nesprávným zařazení dokáží velice a nelidským způsobem vyvolat takové noční můry, z nichž se budí pomočení, pokálení a zbrocení potem jakoby skočili do rybníku.
Není liž pravda?
Poprosím tě odpovídej pouze na hlavní téma diskuse.
A nezabývej se méněcennými hloupostmi Ďekuji :D :D :D :D :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
27.10.20 12:52

Duch? To asi ne. Já po sklepech takových domů, jako popisujete, po nocích poletuji již 374 let a zatím jsem tam nikdy nikde žádného ducha nepotkal. To bude jen struktura domu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
27.10.20 12:57

Ahoj, nebudu řešit, jestli jsi troll, nebo ne, ale mám radu :mrgreen:.

Racionální část mého já mi říká, že duchové neexistují, ovšem bydlíme s přítelem ve starém domě u oceánu, který je postaven z desek starých lodí (se to tu tak dělávalo). Když jsem tu sama, mám dost špatný pocit, tak jsem to prostě chtěla minimalizovat.

Koupila jsem svazek sušené šalvěje a dům několikrát „vyčadila“ (není to hustý dým, spíš bych to přirovnala k vonné tyčince)… hlavně kolem dveří. Jestli je důvodem to, že tato praktika pomohla proti duchům, nebo přišel jen lepší pocit v havě netuším, hlavně to ale zabralo… :lol: Přeji hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
27.10.20 13:13
@Kuba97 píše:
@Berry77 ach ty jsi mi ale inteligentní človíček.
Jak chceš.
Budu tedy psát tak aby se ti to líbilo.
Já vím já vím :D.
Urážet by šlo.
Nejsem žádný blbeček se základním vzděláním.
To že reaguji na ten tvůj, tedy jak vidím své pravopisné chyby tak si říkám že jsem tě asi vyprovokoval.
Nicméně tvé myšlení, leč správné či nikoliv, by jsi se měl zaměřit na trochu jiné myšlenky.
Tak třeba, odpovídat na to co je v tomto tématu.
Uznávám, něčí démoni jsou ovšem malinké nebo veliké, černé či jinak zbarvené, určité útvary, většinou zapsané na papír nebo umístěny někde jinde kde se to hodí.
Které ovšem svým nesprávným zařazení dokáží velice a nelidským způsobem vyvolat takové noční můry, z nichž se budí pomočení, pokálení a zbrocení potem jakoby skočili do rybníku.
Není liž pravda?
Poprosím tě odpovídej pouze na hlavní téma diskuse.
A nezabývej se méněcennými hloupostmi Ďekuji :D :D :D :D :D :D :D

Pokud zvládáš psát normálně, tak nevím, proč píšeš první příspěvek jako hotentot. Jinak ti neporadím, duchy nevidím, drogy neberu a sama sobě neodpovídám :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
27.10.20 18:14
@Anonymní píše:
Dobry den
S manželkou bydlíme v starém zděném bytovém baráku z 50 nebo 60 let Často se nám stává ze ze sklepa slyšíme jakoby bouchali dvířka od kotle komína
Je tu jeden háček ten barák již žádný kotel nemá
Kdyz jsem sel na průzkum v noci se do sklepa podívat slyšel jsem tam jaký si sum jakoby nějaké hlasy
A jakoby bouchaní dvířek od kotle a nahazovaní uhli
Je možné ze v takovém baráku může byt duch nebo to děla jen stará struktura budovy?

Duchové existují. Pan Jaroslav Drábek je umí odvádět do světla.
https://www.eprv777.cz/
https://www.idnes.cz/…-zpravy_krut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama