Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Tak jsem se rozhodli, že ten byt v Dukovanech nekoupíme a zrušili jsme i prohlídku.
Uf, spadl mi kámen ze srdce, je mi teď líp.
Jsem ráda, že jsme se tak rozhodli, dost mě to trápilo. ![]()
@zvědavá borůvka Já myslím, že jste se rozhodli dobře. My teď kupujeme domek a byl to takovej ten, kterej nám vyhovuje ve všech směrech. Jako že přijdeš a prostě víš, že tady to bude fajn a negativa tě žádná nenapadají. Na výběr je času dost, je to rozhodnutí na celej život ![]()
Souhlasím s @RadkaCh - v otázce bydlení obzvláště platí „spěchej pomalu“
. Držím palce, ať najdete fajn bydlení!
@zvědavá borůvka Já si taky myslím, že je to rozumné rozhodnutí. ![]()
Děkuju ![]()
Hledám teď tedy nějaký byt v Brně, ale vůbec se mi nelíbí ty realitky a pořád samé realitky ![]()
Tak či tak si najmem na sepsání/dopilování smlouvy vlastního právníka s úschovou, tak se mi strašně příčí dávat takové nekřesťanské peníze realitce ![]()
Myslíte, že bych si měla vytisknout papírky a polepit jimi všude možně místa po Brně? A co tam napsat? Peníze v hotovosti hned na ruku nemáme, brali bychom si hypo. Ráda bych aby byl ten inzerátek stručný a dobrý
Aby byl majitel nemovitosti ochotný spolupracovat skrz právníky a ne realitku. Oni se ještě dost lidí toho bojí a přitom v realitce jenom prodělají ![]()