Důlek nad pupíkem u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 11:20
Důlek nad pupíkem u dítěte

Ahoj holky, dnes jsem objevila u dcery malý důlek těsně nad pupíkem. Na pohmat to nebolí, není to zarudlé nic. Po neděli s ní zajdu k dětské, ale zajímalo by mě, jestli to některá neznáte, co by to mohlo být :think:
Je jí 3,5 roku. Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Alkata
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 28.01.17 11:21

Asi příprava na golfové hřiště.

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 11:22
@Alkata píše:
Asi příprava na golfové hřiště.

jo díky :roll:

Ornwen
Závislačka 4516 příspěvků 28.01.17 11:29

@Berousik kýla? (upřímně já ji nepoznám, ale tak nějak mi byla popsána u kluka, prý ji má :nevim: )

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 11:31
@Ornwen píše:
@Berousik kýla? (upřímně já ji nepoznám, ale tak nějak mi byla popsána u kluka, prý ji má :nevim: )
:? to jsem taky tak nějak vygooglila. Ale byla popisovaná jako spíš hrbolek, bulka…to nemá. A syn ji má jak dlouho? Kolik mu je? Je to nebezpečný?

Ornwen
Závislačka 4516 příspěvků 28.01.17 11:38

@Berousik jsou mu dva, že prý se to třeba spraví samo. Ale myslím, že okolo těch třech už se to řeší. (Tím, že ji tam nevidim, jsem to zazdila, počkám si na tříletou prohlídku :oops: )
Mně právě říkala, že někde to vyleze a někde zase propadne. A při prohmatání by mohly být cítit takové jako bublinky… no kluk měl i slabší břišní svaly, takže to bylo i trochu očekávatelné

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 11:43

@Ornwen ach jo :( no uvidím, co doktorka na to…díky

mama67
Kecalka 201 příspěvků 28.01.17 11:55

Taky má moje dítko důlek a kýlu nemá, takze klidek ;)

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 12:05
@mama67 píše:
Taky má moje dítko důlek a kýlu nemá, takze klidek ;)

nojo, ale objevilo se to najednou. Taky?

farska
Vesmírná mluvilka 30101 příspěvků 28.01.17 12:09
@Berousik píše:
Ahoj holky, dnes jsem objevila u dcery malý důlek těsně nad pupíkem. Na pohmat to nebolí, není to zarudlé nic. Po neděli s ní zajdu k dětské, ale zajímalo by mě, jestli to některá neznáte, co by to mohlo být :think:
Je jí 3,5 roku. Díky :kytka:

Jo, ma to dcera od narozeni, jakoby ne propad v brise, jen na kuzi, propadla tecka, bodik?

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 12:12
@farska píše:
Jo, ma to dcera od narozeni, jakoby ne propad v brise, jen na kuzi, propadla tecka, bodik?

jj, propadlý bod. Jako, když si babka vyndá zuby :oops: jen je to malé. Tu ráno lítala nahatá, tak jsem si všimla. Ale určitě to dřív neměla.

triss86
Stálice 57 příspěvků 28.01.17 12:17

Můj roční syn to má taky, malý důlek těsně nad pupíkem, vleže téměr není vidět, ukáže se, když vykulí břicho (když je hodně najedený nebo ho prostě nějak vystrčí). Dle pediatra nic. Starší dcera měla kýlu a vypadalo to úplně jinak.

Berousik
Nadpozemská drbna 26568 příspěvků 28.01.17 12:22

@triss86 jj taky to nebylo vidět, když jsem ji položila. Jen ve stoje.

Janulka3
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 28.01.17 12:41

@Berousik syn 2 roky má pupeční kylu od narození (vystoupnuty pupicek plus dulek nad pupickem). Pokud se mu to nezlepší, půjde s tím v 5 letech na operaci. Je možný že se to ještě spraví jak bude posilovat břišní svaly. Nejvíc je vidět kyla když brečí. Když leží tak má i pupicek krasnej.

kotýsek
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 28.01.17 13:01

To se i dočtete, že jsou dva druhy kýly, že u jedné se vyboulí ven a u druhé, vnitřní se jakoby propadne dovnitř. Moje sestra měla tu vnitřní, že se ji pod pupíkem uděl vpadlej dolík. Dokonce si pamatuji, že jako desetiletá, když byla tak mamka vyšilovala, že se jí ten dolik zvětšuje. Ale doktoři stím nic nedělaly, pořád říkaly pokud ji to nebude bolet a nebo nebude jí to dělat nějaké problémy, tak se stím nic dělat nebude. A tet je to dospělá ženská, prodělala dvě těhotenství a je pravda, tím těhotenstvím, jak se ta kůže natáhla a zase smrštila, tak se ji ztoho udělal takovej dvoucentimetrovej kráter. Ale doktoři jí řekli pokud vás to nebolí a nijak neobtěžuje, tak by jsme do toho nerýpaly. A ségra ta říká pokud jednou budu muset pod narkozu, tak si to nechám rovnou spravit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >