Reklama

Bolest ručiček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 27.01.17 20:47
Bolest rucicek

Prosim o radu mala uz ma tyden chripku a posledni 3noci se vzbudi ze ji pali rucicky place otira si je moc jeste nemluvi 2,4roku proste au prelezene ji nema myslim kdeska mela ruce odpo na perine a vzbudila se ze zase au.:( manzel mi rika ze to moc hroti ze to ma z virozy ale ja mam strach minuly tyden mela rozbor krve s pojeny s necim jinym a vsechnyvitaminy a mineraly a jine hodnoty jsou ok.

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4387 příspěvků 27.01.17 20:55

Něco podobného měla dcerka taky, taky jen v noci. Skončila v nemocnici s nějakým ošklivým zánětem v těle. V nemocnici se ještě zhoršila, byla flekatá a boleli ji nohy i ruce. Dostala žilně antibiotika. Nerada na to vzpomínám.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2765 příspěvků 27.01.17 20:58

Muj syn si stezoval na kousani mravencu, nakonec se ukazalo, ze ho trochu chytaji krece do nozicek, koupila jsem horcik v sumaku, nejaky uplne nejslabsi a davala mu pulku denne a behem tydne byl klid a uz se to nevratilo. To davkovani jsem tedy resila s lekarnici podle vahy syna.

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 27.01.17 20:58

Prave ji doktorka puchala crp a zanet zadny bylo 4

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 27.01.17 20:59

Horcik vyzkousim diky snad to nic nebude

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 28.01.17 07:57

Pamatuji někdy pár let zpátky jsem po nějaké nemoci měla bolesti jednoho svalu na ruce. Trvalo to několik dní a pomohla mi mast na bolest typu nějaký Voltaren/ibalgin.

Uživatel je onlineDanulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 28.01.17 23:37
@phoma píše:
Prosim o radu mala uz ma tyden chripku a posledni 3noci se vzbudi ze ji pali rucicky place otira si je moc jeste nemluvi 2,4roku proste au prelezene ji nema myslim kdeska mela ruce odpo na perine a vzbudila se ze zase au.:( manzel mi rika ze to moc hroti ze to ma z virozy ale ja mam strach minuly tyden mela rozbor krve s pojeny s necim jinym a vsechnyvitaminy a mineraly a jine hodnoty jsou ok.

Ahojky, tak při chřipce můžou bolet klouby a svaly, tak to může být od toho… :think:

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 29.01.17 00:06

@Danulinka16 diky snad to bude tim dneska dostala horcik a zatim klid :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama