Reklama

Dobrání antibiotik a školka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 27.01.17 16:58
Dobrani ANTIBIOTIK a skolka

Ahojky rada bych znala Vas nazor.Pred 14dny byla mala nachlazena, tak jsem si ji nechala doma. Ryma a kasel uz je pryc.Ted ovšem dostala Antb. Sumetrolim kvuli bakterii v moci, kterou jsme dali na rozbor kvuli castejsimu pocuravani.Jsou jen na 5dni a v sobotu je dobere. Ja pristi tyden nastupuju do prace a mam skoleni v Praze.Daly by jste jiv pondeli do skolky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 27.01.17 17:05

Ano pokud se bude jevit v poradku. Asi ma zanet mocaku, na to staci par dni antibiotika.

sloninka
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 27.01.17 17:07

@kavulenka Ne, po ATB jsou děti oslabené. Mohla by zase hned něco chytit. Já jsem dceru nechávala po dobrání ATB ještě týden doma a postupně přidávala zátěž.

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 27.01.17 17:08

Naše dětská dr. má názor, že pokud to jen trochu jde, tak nechat dítě po dobrání ATB alesp. týden doma, protože je po ATB oslabená imunita. :think:

petule9
Echt Kelišová 7570 příspěvků 27.01.17 17:10

Tak záleží na situaci v rodině. Ale v tomhle případě bych dala.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 27.01.17 17:11
@sloninka píše:
@kavulenka Ne, po ATB jsou děti oslabené. Mohla by zase hned něco chytit. Já jsem dceru nechávala po dobrání ATB ještě týden doma a postupně přidávala zátěž.

A jaka zatez je ve skolce? Doma dite stejne nehybne nelezi v posteli.

xammy
Kecalka 440 příspěvků 27.01.17 17:15
@pikola píše:
A jaka zatez je ve skolce? Doma dite stejne nehybne nelezi v posteli.

spis tim bylo mysleno, ze ma po ATB oslabenou imunitu a muze lehce neco chytit, v detskym kolektivu je to hned

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 27.01.17 17:17

Ne, jak píší holky - po antibiotikach jsme vždy byli ještě týden doma

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 27.01.17 17:23

Po atb bych dala ještě určitě rekonvalescenci doma. Hned v pondělí bych ji tam nedávala. Kor když jde o močák, to bych fakt nepodceňovala.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 27.01.17 17:26

Ona nema klasicky zanet ma tam nejakou bakterii podle dr. „Zvlastni“…pokusim se to nejak zaridit s hlidanim ale nevim zda nekdo bude moc no…

Zabatko
Závislačka 4161 příspěvků 27.01.17 17:28
@kavulenka píše:
Ahojky rada bych znala Vas nazor.Pred 14dny byla mala nachlazena, tak jsem si ji nechala doma. Ryma a kasel uz je pryc.Ted ovšem dostala Antb. Sumetrolim kvuli bakterii v moci, kterou jsme dali na rozbor kvuli castejsimu pocuravani.Jsou jen na 5dni a v sobotu je dobere. Ja pristi tyden nastupuju do prace a mam skoleni v Praze.Daly by jste jiv pondeli do skolky?

Nám dětská gynekoložka i dětská doktorka říkaly obě shodně, že antibiotika na močák na 5 dní u dětí jsou málo, dcera měla na 10 dní.

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 27.01.17 17:31
@Zabatko píše:
Nám dětská gynekoložka i dětská doktorka říkaly obě shodně, že antibiotika na močák na 5 dní u dětí jsou málo, dcera měla na 10 dní.

No to je taky pravda, holka si to už párkrát prodělala a pediatra mi říkala, že 10 dní je minimum. Já si tehdá myslela, že je bude mít na 7 dnů, 5 je fakt málo.

Margery
Echt Kelišová 7761 příspěvků 27.01.17 17:32

Po antibiotikách byl ještě skoro deset dnů doma, ale on je bral opravdu hodně dlouho. Léčil se z boreliozy.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 27.01.17 17:32

Ona nema zanet mocaku!!Ma snad nejakou kozni bakterii v moci..pokud antb. nevyleci pujdeme stejnak na nefroligii.

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 27.01.17 17:46

Já bych ji s klidem dala..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama