Reklama

Flek pod kolínkem u 6 měsíčního

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 08:46
Flek pod kolínkem u 6.měs

Ahoj holky, potřebuju poradit :) Malé se udělal tři týdny po narození flíček pod kolínkem. Hned jsme to řešili s doktorkou a řekla mi že to je mateřské znaménko. Ted jí je už 6měsíců, z flíčku se stal flek, který je uprostřed jakoby trošku tvrdý a vnejšek měkký. Každou chvíly to řešíme s doktorkou a prý je to pořád znamínko. Před pár dny mi řekla že jsem úzkostlivá matka, když jsem jí řekla že malou objednám na kožní, což jsme už ale chvilku to ještě potrvá než nás vezme. Neměli jste to taky některá, mě se nezdá že to je mateřské znaménko. Nevíte co by to mohlo být? Jo ještě musím napsat, že normálně je to clé červené, akorát když se na to šáhne jemně, tak to vennitř jakoby zesvětlá viz foto. Přikládám foto. Děkuju a prosím anonymně řeším tu zdravotní problém dcery, děkuji za pochopení :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9678 příspěvků 27.01.17 08:49

Bohužel neporadím ohledně fleku, ale rozhodne nejsi uzkostliva matka :kytka: ja bych byla na kožním uz dávno. Jinak syn mateřské znaménko ma, ale je hnědé a od narození se nezměnilo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 08:51

@Tichošlápek děkuji za odpověd. já se právě ptala proč se jí zvětšuje, a doktorka mi řekla, že to je tím jak roste a natahuje se jí kůže a když mu šáhneš na znamínko, tak pořád beze změny?

Echt Kelišová 9678 příspěvků 27.01.17 08:58
@Anonymní píše:
@Tichošlápek děkuji za odpověd. já se právě ptala proč se jí zvětšuje, a doktorka mi řekla, že to je tím jak roste a natahuje se jí kůže a když mu šáhneš na znamínko, tak pořád beze změny?

Ano. Je porad stejne - jsem ti to vyfotila pro představu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 09:02

@Tichošlápek děkuju tak to určitě známénko nebude začínám mít strach co to je.

Echt Kelišová 9678 příspěvků 27.01.17 09:18
@Anonymní píše:
@Tichošlápek děkuju tak to určitě známénko nebude začínám mít strach co to je.

Možná jich je víc druhu :hug:

Alichi
Kelišová 5631 příspěvků 27.01.17 09:19

No já už bych byla dávno u jiného dr., rozhodně nejsi úzkostlivá. A to má kolem tak červené? Nevypadá to vůbec hezky, jako by to bylo kolem zanícené. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 09:24

@Alichi má ty fotce to je po tom co jsem jí na to sahala. Zanícení to není. Když na to nesahnu tak je to celé tmavě červené m

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 09:26

Věřila jsem doktorce ale po tom jak mi řekla že jsem úzkostlivá matka tak jsem hned malou objednala na kožní ale vezme nás až příští týden.

Tarinka
Echt Kelišová 8196 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 09:27

Jsem myslela, ze budu vedet, dcera se lecila s hlubokym hemangiomem, ale nevim. Na kozni bez urcite, co nejdriv. Mohlo by to byt i neco cevniho, nejaka malformace, nebo neco tukovyho, ale urcite k doktorovi, nejlip utz.

e008
Závislačka 3209 příspěvků 31 inzerátů 27.01.17 09:30

Vzhledem k tomu, ze je to okolo cervene, tak to vypada jako podrazdene. Ja bych uz byla na koznim. Nedavno jsem menila pediatra, take vse v poradku. U noveho zjisteny rozestoupene brisni svaly a vbocene kotniky. Ve dvou letech se napravuje hure a syn nespolupracuje. Tusila jsem od zacatku, pediatra tvrdila, ze vse ok.

Alichi
Kelišová 5631 příspěvků 27.01.17 09:31
@Anonymní píše:
@Alichi má ty fotce to je po tom co jsem jí na to sahala. Zanícení to není. Když na to nesahnu tak je to celé tmavě červené m

Ten „flek“ je bílý na fotce proto, že jsi to zmáčkla? No, ono je to asi jedno, bohužel neporadím, určitě bych to konzultovala jinde a pokud ti potvrdí, že to je druh znaménka, jedině dobře. :hug:

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27173 příspěvků 9 inzerátů 27.01.17 09:32

Takhle to vypadá skoro jako flek od boreliozy…

Nevím, odkud jsi, ale u nás ve fakultce je na kožním každé úterý dopoledne znaménková poradna bez objednání… když doktorka tvrdí, že je to znaménko, nechala bych si to zkontrolovat a případě pořešila, co to vlastně je…

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 27.01.17 10:19

Vsak to ma okolo cele zarudle, to urcite neni znamenko, jela bych s tim nekam jinam na podrobne vysetreni, nechxi strasit, ale jedne male holcice zjistili rakovinu a to si prvne mysleli, ze si skripla nozicku do sprusli u postylky, o nozku prisla. Takze clovek nikdy nevi, nelibi se mi to cervene okolo.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 27.01.17 10:29
@Regina Hero píše:
Takhle to vypadá skoro jako flek od boreliozy…Nevím, odkud jsi, ale u nás ve fakultce je na kožním každé úterý dopoledne znaménková poradna bez objednání… když doktorka tvrdí, že je to znaménko, nechala bych si to zkontrolovat a případě pořešila, co to vlastně je…

Taky mě napadla borelióza, ale to je asi blbost, když to má už od narození, takhle přesně jsem měla ten flek při borelioze

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama