Infralampa na časté rýmy, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 26.01.17 11:22
Infralampa na časté rýmy, zkušenosti?

Ahoj maminky zajímal by mne váš názor. Syn 3,5 roku často trpí na rýmy, záněty nosohltanu a záněty mandle. Na ORL nám bylo sděleno, že je to nosní mandlou, že by měla jít ven, ale údajně je na to syn ještě malý. :think: Dnes mi byla doporučená infralampa, že pomáhá na uvolnění dutin a mohlo by mu to pomoct. Můžete mi prosím napsat svoje zkušenosti? Používáte někdo tuto lampu a pomáhá to zbavit se zánětů dutin třeba dřív? :think:

Zvažuji koupi této
https://www.zbozi.cz/…eurer-il-21/

Reakce:
Saatine
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:23

Používala jsem jako malá a ano pomohlo to. Uvolnilo a pak to nebylo tak časté, ono obecně i nahřívání pomůže. Předtím jsem byla pořád na hromadě s rýmou jako dárkem navíc.
Hlavně jsem byla tehdy ráda, že jsem nemusela do nemocnice. Mamka mi popisovala, jak měla jako malá zaraženou rýmu tak, že to uvolňovali snad dráty? Ta lampa fakt pomohla ty dutiny uvolnit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >