Infralampa na časté rýmy, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 26.01.17 11:22
Infralampa na časté rýmy, zkušenosti?

Ahoj maminky zajímal by mne váš názor. Syn 3,5 roku často trpí na rýmy, záněty nosohltanu a záněty mandle. Na ORL nám bylo sděleno, že je to nosní mandlou, že by měla jít ven, ale údajně je na to syn ještě malý. :think: Dnes mi byla doporučená infralampa, že pomáhá na uvolnění dutin a mohlo by mu to pomoct. Můžete mi prosím napsat svoje zkušenosti? Používáte někdo tuto lampu a pomáhá to zbavit se zánětů dutin třeba dřív? :think:

Zvažuji koupi této
https://www.zbozi.cz/…eurer-il-21/

Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 11:23

Používala jsem jako malá a ano pomohlo to. Uvolnilo a pak to nebylo tak časté, ono obecně i nahřívání pomůže. Předtím jsem byla pořád na hromadě s rýmou jako dárkem navíc.
Hlavně jsem byla tehdy ráda, že jsem nemusela do nemocnice. Mamka mi popisovala, jak měla jako malá zaraženou rýmu tak, že to uvolňovali snad dráty? Ta lampa fakt pomohla ty dutiny uvolnit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >