Infralampa na časté rýmy, zkušenosti?

1978
26.1.17 11:22

Infralampa na časté rýmy, zkušenosti?

Ahoj maminky zajímal by mne váš názor. Syn 3,5 roku často trpí na rýmy, záněty nosohltanu a záněty mandle. Na ORL nám bylo sděleno, že je to nosní mandlou, že by měla jít ven, ale údajně je na to syn ještě malý. :think: Dnes mi byla doporučená infralampa, že pomáhá na uvolnění dutin a mohlo by mu to pomoct. Můžete mi prosím napsat svoje zkušenosti? Používáte někdo tuto lampu a pomáhá to zbavit se zánětů dutin třeba dřív? :think:

Zvažuji koupi této
https://www.zbozi.cz/…eurer-il-21/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek
Velikost písma:

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek