Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj maminky zajímal by mne váš názor. Syn 3,5 roku často trpí na rýmy, záněty nosohltanu a záněty mandle. Na ORL nám bylo sděleno, že je to nosní mandlou, že by měla jít ven, ale údajně je na to syn ještě malý.
Dnes mi byla doporučená infralampa, že pomáhá na uvolnění dutin a mohlo by mu to pomoct. Můžete mi prosím napsat svoje zkušenosti? Používáte někdo tuto lampu a pomáhá to zbavit se zánětů dutin třeba dřív? ![]()
Zvažuji koupi této
https://www.zbozi.cz/…eurer-il-21/