Reklama

Kdy dát do školky po píchnutí ouška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 25.01.17 10:07
Kdy dat do školky po píchnutí ouška?

Prckovi pichali ousko a dostal antibioticke kapky, dobere je v pondel. Nevim jestli ho dat do skolky v utery nebo ho nechat do konce tydne doma. Jeste pujdem na kontrolu tak se zeptam.Vim ze po antibiotikach ma byt vzdy do konce tydne doma, ale nevim jestli to tak je i u atb do ucha.

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 25.01.17 10:10

Nechala bych zbytek tydne jeste doma po atb.

AliTad
Kelišová 5263 příspěvků 25.01.17 10:12

@jednažena Záleží na stavu dítěte, pokud bude ucho ok, tak nevidím důvod, proč by nemohl jít. Jen mě teda zaráží, že po píchnutí kapete do ucha kapky. Mně pokaždé dr zdůrazňuje, že do píchlého/prasklého ucha nic nekapat, pouze několikrát denně vyplachovat borovou vodou, aby se to zase neucpalo :nevim:

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 25.01.17 10:14

Ma to ted poprve.Jemu prave teklo furt neco z ouska proto ma atb.

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 25.01.17 10:17

Dle stavu ditete se tezko usuzuje.Pred chvili malem zboural obyvak.On jak nema horecku tak skace, beha.

aledud
Kecalka 407 příspěvků 25.01.17 10:19

Pokud je možno nechala bych doma, já teď řeším se synem 2 týdny doma, ošetřovné mám 9 dnů, zbytek je neplacený, takže + volno + 2 dny volno manžel. V pátek dobere atb a pokud bude ok v pondělí musí do školky, mám chápajícího šéfa, ale bohužel i ta má svoje meze a moje práce čeká. Takže pokud můžeš nechat doma nechej.

jednažena
Echt Kelišová 9297 příspěvků 25.01.17 10:22

On je prave vic nemocny nez zdravy tak zvazuju kazdy den kdy ho do skolky dat-aby tam vubevmc byl.

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6619 příspěvků 25.01.17 10:47

Jsem to ale pako, fakt jsem si to musela přečíst i s reakcemi několikrát, aby mi došlo, že nešlo o píchnutí dírky na náušnici :mrgreen: Bohudík problém s rýmou v uších nemáme a včera tu byla diskuze o náušnicích, tak já tu přemýšlím, proč kvůli dírce antibiotika…

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 25.01.17 10:52

Pokud můžeš nechala bych ho do příštího pondělí doma.

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 25.01.17 11:17

Já půjdu proti proudu a klidně bych dítě do školky dala. sice asi ne hned v úterý, ale ve středu určitě. nevidím jediný důvod, proč si držet zdravé dítě doma. Antibiotika do ucha beru jako neco jiného než celková antibiotika třeba při angíně…

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 25.01.17 11:20

Tak ja ( po cerstve zkusenosti) bych nechala doma pokud muzes. Ma oslabenou imunitu, hned zas neco chyti.

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 25.01.17 14:25

Pokud je to možné, nechala bych po dobrání ATB ještě týden doma.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama