Kdy dát do školky po píchnutí ouška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 25.01.17 10:07
Kdy dat do školky po píchnutí ouška?

Prckovi pichali ousko a dostal antibioticke kapky, dobere je v pondel. Nevim jestli ho dat do skolky v utery nebo ho nechat do konce tydne doma. Jeste pujdem na kontrolu tak se zeptam.Vim ze po antibiotikach ma byt vzdy do konce tydne doma, ale nevim jestli to tak je i u atb do ucha.

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44786 příspěvků 25.01.17 10:10

Nechala bych zbytek tydne jeste doma po atb.

AliTad
Kelišová 5291 příspěvků 25.01.17 10:12

@jednažena Záleží na stavu dítěte, pokud bude ucho ok, tak nevidím důvod, proč by nemohl jít. Jen mě teda zaráží, že po píchnutí kapete do ucha kapky. Mně pokaždé dr zdůrazňuje, že do píchlého/prasklého ucha nic nekapat, pouze několikrát denně vyplachovat borovou vodou, aby se to zase neucpalo :nevim:

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 25.01.17 10:14

Ma to ted poprve.Jemu prave teklo furt neco z ouska proto ma atb.

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 25.01.17 10:17

Dle stavu ditete se tezko usuzuje.Pred chvili malem zboural obyvak.On jak nema horecku tak skace, beha.

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 10:19

Pokud je možno nechala bych doma, já teď řeším se synem 2 týdny doma, ošetřovné mám 9 dnů, zbytek je neplacený, takže + volno + 2 dny volno manžel. V pátek dobere atb a pokud bude ok v pondělí musí do školky, mám chápajícího šéfa, ale bohužel i ta má svoje meze a moje práce čeká. Takže pokud můžeš nechat doma nechej.

jednažena
Echt Kelišová 9307 příspěvků 25.01.17 10:22

On je prave vic nemocny nez zdravy tak zvazuju kazdy den kdy ho do skolky dat-aby tam vubevmc byl.

zrcadlo
Kelišová 6876 příspěvků 25.01.17 10:47

Jsem to ale pako, fakt jsem si to musela přečíst i s reakcemi několikrát, aby mi došlo, že nešlo o píchnutí dírky na náušnici :mrgreen: Bohudík problém s rýmou v uších nemáme a včera tu byla diskuze o náušnicích, tak já tu přemýšlím, proč kvůli dírce antibiotika…

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 25.01.17 10:52

Pokud můžeš nechala bych ho do příštího pondělí doma.

nozu
Extra třída :D 11684 příspěvků 25.01.17 11:17

Já půjdu proti proudu a klidně bych dítě do školky dala. sice asi ne hned v úterý, ale ve středu určitě. nevidím jediný důvod, proč si držet zdravé dítě doma. Antibiotika do ucha beru jako neco jiného než celková antibiotika třeba při angíně…

Uživatel je onlineAlyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 25.01.17 11:20

Tak ja ( po cerstve zkusenosti) bych nechala doma pokud muzes. Ma oslabenou imunitu, hned zas neco chyti.

Jana206
Nadpozemská drbna 26508 příspěvků 25.01.17 14:25

Pokud je to možné, nechala bych po dobrání ATB ještě týden doma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >