Kdy dát do školky po píchnutí ouška?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jednažena
Echt Kelišová 9319 příspěvků 25.01.17 10:07
Kdy dat do školky po píchnutí ouška?

Prckovi pichali ousko a dostal antibioticke kapky, dobere je v pondel. Nevim jestli ho dat do skolky v utery nebo ho nechat do konce tydne doma. Jeste pujdem na kontrolu tak se zeptam.Vim ze po antibiotikach ma byt vzdy do konce tydne doma, ale nevim jestli to tak je i u atb do ucha.

Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 45260 příspěvků 25.01.17 10:10

Nechala bych zbytek tydne jeste doma po atb.

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 25.01.17 10:12

@jednažena Záleží na stavu dítěte, pokud bude ucho ok, tak nevidím důvod, proč by nemohl jít. Jen mě teda zaráží, že po píchnutí kapete do ucha kapky. Mně pokaždé dr zdůrazňuje, že do píchlého/prasklého ucha nic nekapat, pouze několikrát denně vyplachovat borovou vodou, aby se to zase neucpalo :nevim:

jednažena
Echt Kelišová 9319 příspěvků 25.01.17 10:14

Ma to ted poprve.Jemu prave teklo furt neco z ouska proto ma atb.

jednažena
Echt Kelišová 9319 příspěvků 25.01.17 10:17

Dle stavu ditete se tezko usuzuje.Pred chvili malem zboural obyvak.On jak nema horecku tak skace, beha.

aledud
Kecalka 437 příspěvků 25.01.17 10:19

Pokud je možno nechala bych doma, já teď řeším se synem 2 týdny doma, ošetřovné mám 9 dnů, zbytek je neplacený, takže + volno + 2 dny volno manžel. V pátek dobere atb a pokud bude ok v pondělí musí do školky, mám chápajícího šéfa, ale bohužel i ta má svoje meze a moje práce čeká. Takže pokud můžeš nechat doma nechej.

jednažena
Echt Kelišová 9319 příspěvků 25.01.17 10:22

On je prave vic nemocny nez zdravy tak zvazuju kazdy den kdy ho do skolky dat-aby tam vubevmc byl.

zrcadlo
Kelišová 7242 příspěvků 25.01.17 10:47

Jsem to ale pako, fakt jsem si to musela přečíst i s reakcemi několikrát, aby mi došlo, že nešlo o píchnutí dírky na náušnici :mrgreen: Bohudík problém s rýmou v uších nemáme a včera tu byla diskuze o náušnicích, tak já tu přemýšlím, proč kvůli dírce antibiotika…

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 25.01.17 10:52

Pokud můžeš nechala bych ho do příštího pondělí doma.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12122 příspěvků 25.01.17 11:17

Já půjdu proti proudu a klidně bych dítě do školky dala. sice asi ne hned v úterý, ale ve středu určitě. nevidím jediný důvod, proč si držet zdravé dítě doma. Antibiotika do ucha beru jako neco jiného než celková antibiotika třeba při angíně…

Alyss1
Závislačka 3027 příspěvků 3 inzeráty 25.01.17 11:20

Tak ja ( po cerstve zkusenosti) bych nechala doma pokud muzes. Ma oslabenou imunitu, hned zas neco chyti.

Jana206
Nadpozemská drbna 26879 příspěvků 25.01.17 14:25

Pokud je to možné, nechala bych po dobrání ATB ještě týden doma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >