Reklama

Bakterie Enerococcus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cisilko
Nováček 5 příspěvků 24.01.17 14:57
bakterie Enerococcus

Ahoj chtěla bych s vámi pro diskutovat a znát vaše názory popřípadně zkušenosti s bakterií v moči, která se jmenuje Enerococcus. Mám ted dvou měsíční holčičku a tu bakterii tam pořád máme. Moč chytáme do sterilní zkumavky. Ta bakterie se vůbec nemění je tam pořád :(. Malou na nic neléčí zatím jsme jen sledovaný na nefrologii a to díky rozšířené ledvinové pánvičce. Děkuji vám moc za vaše příspěvky a rady. A hlavně za vaše zkušenosti.

Reklama

Reakce:

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 24.01.17 15:19

Je to střevní bakterie, tuhle bakterii jsem nikdy neměla, ale za to mám pěknou paseku s e coli. Je to začarovaný kruh. Vyléčí se to a zase je to zpátky. Mám extrémní hygienu a stejně se mi e coli furt objevuje, takže ne vždy je chyba v hygieně, doktor říkal, že poté už je to jen záležitost špatné obrany organismu.

cisilko
Nováček 5 příspěvků 25.01.17 10:08
@ivanapesk píše:
Je to střevní bakterie, tuhle bakterii jsem nikdy neměla, ale za to mám pěknou paseku s e coli. Je to začarovaný kruh. Vyléčí se to a zase je to zpátky. Mám extrémní hygienu a stejně se mi e coli furt objevuje, takže ne vždy je chyba v hygieně, doktor říkal, že poté už je to jen záležitost špatné obrany organismu.

Tak to mě moc mrzí :(achjoo to je furt něco :( Snad to bude brzy u vás v pořádku. A zmizí to na dobro. To mi máme tu bakterii od narození. A jsou nám 2 měsíce. Jinak ve žluté zkumavce má malinká moč v pořádku. Vždy jen v té červený :( A nemění se to. Je tam potvora pořád. A zatím jí neléčí. Nechávají to být.

ivanapesk
Povídálka 49 příspěvků 25.01.17 10:15

@cisilko červená je právě na bakterie. Je to svinstvo. Jediný, co můžeš ještě zkusit tak být hodně opatrná při hygieně, aby se jí tam stolice nezanášela. Utírat směrem od pochvy a pak nejlépe zadek i omýt, ale já tohle dělám a k čemu mi to je, na střevní bakterie v moči trpím furt. Tak snad se malá uzdraví.

cisilko
Nováček 5 příspěvků 26.01.17 09:27
@ivanapesk píše:
@cisilko červená je právě na bakterie. Je to svinstvo. Jediný, co můžeš ještě zkusit tak být hodně opatrná při hygieně, aby se jí tam stolice nezanášela. Utírat směrem od pochvy a pak nejlépe zadek i omýt, ale já tohle dělám a k čemu mi to je, na střevní bakterie v moči trpím furt. Tak snad se malá uzdraví.

Ahoj jo to vím. Hygienu dodržuji jak u sebe tak hlavně u malinký. Dávám pozor aby se stolice jí nedostala do pochvy…Prdelku jí omývám než chytám tu moč. A když sem doma tak vlhčené ubrousky nepoužívám. Taky se snažím jak můžu achjooo a malinká má pořád tu potvoru bakterii. Je to nefér :(. A k tomu máme rozšířenou ledvinovou pánvičku :(. Děkuji doufám že se malá toho zbaví. A vám přeji taky brzké uzdravení. ;) :kytka:

Havlova
Povídálka 31 příspěvků 26.01.17 11:33

Dobrý den.
U bakterií v moči se posuzuje nejenom jejich výskyt, ale i jejich množství a ostatní zánětlivé markery (např. výskyt bílých krvinek v moči). Je tedy možné, že ostatní je v pořádku a množství malé a tudíž lékař usoudí, že se jedná o kontaminaci ze střeva, která vznikla až při čůrání.

cisilko
Nováček 5 příspěvků 27.01.17 09:53
@Havlova píše:
Dobrý den.
U bakterií v moči se posuzuje nejenom jejich výskyt, ale i jejich množství a ostatní zánětlivé markery (např. výskyt bílých krvinek v moči). Je tedy možné, že ostatní je v pořádku a množství malé a tudíž lékař usoudí, že se jedná o kontaminaci ze střeva, která vznikla až při čůrání.

Dobrý den děkuji moc za informaci to jsem nevěděla. A doktoří nic neřeknou :(. Zkrátka dají zkumavku a kontrolujou a je to tam pořád ta bakterie. Hygienu dodržuji. A malinkou zatím neléčí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama