Reklama

Je to ekzém?? Prosím rady

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markéta456
Kecalka 109 příspěvků 23.01.17 16:56
Je to ekzém?? Prosím rady

Ahoj, prosím o rady nevíte co by to mohlo být? U dr. jsme byli ale chci slyšet i jiný názor děkuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 23.01.17 16:59

Ahoj, bráchovi tohle vylezlo vždy když snědl nějaké ovoce. Časem to měl i na nohou a loktech. Tuším, ze tehdy to ekzem byl. Jako malého ho to trápilo, muselo se to hodně mazat. V dospělosti mnohem lepší.

terinka4444
Hvězda diskuse 66609 příspěvků 23.01.17 17:00

Ekzém jen na dlaních není zase tak moc pravděpodobný, co řekla doktorka? Mně to spíš připadá na nějakou alergickou reakci na něco, na co sáhnul

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 17:02

Ruka noha pusa?? Tak to u nas vypadalo..jinak verila bych spise doktorce nez mamkam na emiminu, které vidíme akorát fotku ruky…

KacziinaZ
Kecalka 297 příspěvků 23.01.17 17:18

Moje ruce vypadaly podobně, když jsem měla rukavice zateplené flísem. Flís mi vadí. Když mám rukavice bez flísu, tak jsem bez vyrážky.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 370 inzerátů 23.01.17 17:21

Pokud lékařka vyloučila nemoci typu ruka noaha), tak by to mohla být alergická reakce na jídlo, nebo nějaký materiál. Mě se podobně slívají ruce( jakoby kopřivka pod kůží) a mám to alergii na určité druhy ovoce, kyselost.

Markéta456
Kecalka 109 příspěvků 23.01.17 20:36

Taky jsem zapomněla napsat, že když jsme došli domu tak už to skoro nebylo znát, ale pak se to zase ukázalo.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 23.01.17 20:41

No, manžel a dcera jsou ekzematici, a když se jim ekzém rozjede nikdy není na dlaních, ale z vrchu na rukou, případně rozpraskané mezi prsty. Podle mého toto ekzém není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama