Reklama

Sedmiletou bolí při šlápnutí noha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chobof
Povídálka 27 příspěvků 23.01.17 13:18
Sedmiletou bolí při šlápnutí noha

Ahoj holky, mám problém se svou sedmiletou dcerkou, poslední dva týdny kulhá, vymámit z ní co ji bolí byl nadlidský výkon. Teď z ní vylezlo, že když šlápnete na nohu, tak ji to za bolí zezadu na stejně. U doktorky jsem byla, máme přijít na odběry pokud se to nezlepší. Nemáte některá podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

arada
Extra třída :D 11770 příspěvků 23.01.17 13:35

Počkej si na odběry. Mého vnoučka bolely nožičky a zjistili mu špatnou funkci štítné žlázy.

lecijasek
Závislačka 3881 příspěvků 23.01.17 13:37

Mám zkušenost s dvouletou. Najednou začala kulhat, ale vzhledem k věku nešlo vymámit, kde bolí a asi to ani přesně nevěděla. Vzhledem k prodělaným neštovicím doktorka usoudila na zánět kloubu. Doporučila nurofen a klidový režim s tím, že pokud to nepřejde, tak vyšetřit na ortopedii. Nepřešlo to a na ortopedii opravdu potvrdili zánět kyčelního kloubu (i když dcera ukazovala, že bolí spíš koleno nebo kotník…). Bylo to vidět na sonu. Takže jsme museli pokračovat v klidovém režimu a pravidelném podávání nurofenu (nepůsobí jen na bolest, ale je i zároveň proti zánětu). Prý se to virózách někdy stává. Takže pokud nepomůže dětská, tak bych zkusila vyšetření na ortopedii.

nani77
Kecalka 407 příspěvků 23.01.17 14:07

To může být i natažený nebo natržený sval… nestalo se jí to při tělocviku nebo při běhu, hopsání, lezení apod.?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15632 příspěvků 23.01.17 14:16

To může být kde co, od nataženého svalu přes plochou nohu, dokonce i od zad někdy bolí noha. Já bych řešila přes neurologa nebo rehabilitační - pokud se tedy neprokáže nějaký infekce.

Jana206
Nadpozemská drbna 26301 příspěvků 23.01.17 14:28

Může to být cokoliv, i zborcená klenba, plochá noha.

chobof
Povídálka 27 příspěvků 23.01.17 14:37

Děkuji Vám za názory, má to už druhý týden, prý ji spolužák trefil míčem při vyvíjené, ale řekla to po týdnu i kulhat začala po týdnu, otok ani modřina nikde. No uvidím, nejhorší je to čekání a nejistota.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama