Reklama

Sedmietá má únik stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 19:35
7 letá má únik stolice

Hezký večer maminky,

mám dotaz-dcera asi tak před 14dny prodělala lehčí střevní chřipku-asi 3dny průjem, ale nic hrozného. Ale od té doby se ji asi 3× stalo že když šla na záchod měla již ušpiněné kalhotky od stolice. Jednou nestihla doběhnout a pokadila se celá. Dávám ji probiotika, ale asi nezabírají. Ted se ji to skoro týden nestalo a dnes opět jak se šla koupat měla ušpiněné kalhotky. K dr se budeme chystat, ale chtěla jsem se zeptat jestli se se s tím některá nesetkala???
Napadly mě i psychické problémy, ale doma je vše ok, sice je v první třídě, ale vše tam zvládá bez problémů, tak opravdu nevím čím to může být???

Reklama

Reakce:

ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 24.01.17 19:37

U nás vždy zásadně vlivem stresu :nevim:
Chtělo by to nenápadný křížový výslech - syn si ale nikdy neuvědomuje, z čeho to má, to se musím vždycky nějak dovtípit.

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 24.01.17 19:38

Neutře se jen špatně a pak se poškrábe, protože jí to kouše?

Kelsey
Hvězda diskuse 44207 příspěvků 24.01.17 19:40

A mela dostatecne dlouhou dobu bezmlecnou dietu? Ze to nemuselo byt dolecene a ted neco sni prohaneci a uz je to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 19:54

@ireeenka výslech dělám nápadný i nenápadný a nic, ale ona je od malička tichá a uzavřená a dostat z ní něco je nadlidský výkon…

@Lychee13 zavedla jsem i vlhčený toaletní papír, ale to jde vidět, že je to na těch kalhotkách víc než jen špatně utřené

@Kelsey :think: doma jsem byla důkladná, ale víkend u prarodičů s ní asi mohl trochu zahýbat-když ted byla totiž doma na dietě kadila normálně až zase dnes…že by to byl následek víkendu???

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama