Sedmietá má únik stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 19:35
7 letá má únik stolice

Hezký večer maminky,

mám dotaz-dcera asi tak před 14dny prodělala lehčí střevní chřipku-asi 3dny průjem, ale nic hrozného. Ale od té doby se ji asi 3× stalo že když šla na záchod měla již ušpiněné kalhotky od stolice. Jednou nestihla doběhnout a pokadila se celá. Dávám ji probiotika, ale asi nezabírají. Ted se ji to skoro týden nestalo a dnes opět jak se šla koupat měla ušpiněné kalhotky. K dr se budeme chystat, ale chtěla jsem se zeptat jestli se se s tím některá nesetkala???
Napadly mě i psychické problémy, ale doma je vše ok, sice je v první třídě, ale vše tam zvládá bez problémů, tak opravdu nevím čím to může být???

Reakce:
ireeenka
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 24.01.17 19:37

U nás vždy zásadně vlivem stresu :nevim:
Chtělo by to nenápadný křížový výslech - syn si ale nikdy neuvědomuje, z čeho to má, to se musím vždycky nějak dovtípit.

Lychee13
Závislačka 3125 příspěvků 24.01.17 19:38

Neutře se jen špatně a pak se poškrábe, protože jí to kouše?

Kelsey
Hvězda diskuse 45249 příspěvků 24.01.17 19:40

A mela dostatecne dlouhou dobu bezmlecnou dietu? Ze to nemuselo byt dolecene a ted neco sni prohaneci a uz je to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.17 19:54

@ireeenka výslech dělám nápadný i nenápadný a nic, ale ona je od malička tichá a uzavřená a dostat z ní něco je nadlidský výkon…

@Lychee13 zavedla jsem i vlhčený toaletní papír, ale to jde vidět, že je to na těch kalhotkách víc než jen špatně utřené

@Kelsey :think: doma jsem byla důkladná, ale víkend u prarodičů s ní asi mohl trochu zahýbat-když ted byla totiž doma na dietě kadila normálně až zase dnes…že by to byl následek víkendu???

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >