Reklama

Únava u 15 měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 28.01.17 09:17
Únava u 15 měs.dítěte

Ahoj maminky, prosím o radu…
Mám 15.měsíčního synka a nevím si rady. :,( V pondělí večer 3× zvracel a měl i průjem. V úterý ráno měl teplotu cca 38,3, ale už nezvracel. Nasadila jsem dietu a dala mu čípek na teplotu. Většinu dne prospal, teplotu měl zase večer a pak ráno ve středu. Od té doby již teplotu nemá, je bez obtíží, pomalu jsme najeli na lehčí stravu. Co mě znervózňuje je to, že je stále takový unavený, hodně spí přes den, je bez elánu, přijde mi takový zesláblý…Normálně je živý, lítá po bytě, je veselý. Nevím jestli je to tím, že mu nebylo dobře nebo ho stále něco trápí???Stále se ho drží trochu kašlík, měl totiž i rýmu, tak to v něm trochu chraptí…
Nechci chodit zbytečně k doktorce, ale zase nechci nic podcenit.

Reklama

Reakce:

aledud
Kecalka 407 příspěvků 28.01.17 09:33

Počkala bych do pondělka, pokud se nezlepší radši bych zašla. Hlavně ať hodně pije.

pannda
Kelišová 6470 příspěvků 31 inzerátů 28.01.17 09:51

Celková zchvácenost při takových potížích je normální. Ale pro klid duše a poslech si v pondělí zajdi na kontrolu s ním.

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 28.01.17 10:16

Jo jo, pije dost :-) Říkalajsem si, že počkám do pondělka a pak uvidíme :-)

Tarinka
Echt Kelišová 8193 příspěvků 1 inzerát 28.01.17 10:27

Jo, to bude po nemoci. Ono i po prujmu muze byt jeste treba ctyri dny takovej znavenej, nez se doplni vsechny mineraly. Navic jestli k tomu ma kasel a rymu…

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 30.01.17 07:41

Tak k doktorovi nakonec nemusíme :lol: :lol:
Davídek už je mnohem lepší. Nejspíš byl vážně jen unavený. Navíc jsem si v sobotu všimla, že má neuvěřitelně nateklou dáseň, má tam pěknou bouli - roste nám stolička :-/

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 30.01.17 07:42

Davídek už je mnohem lepší. Nejspíš byl vážně jen unavený. Navíc jsem si v sobotu všimla, že má neuvěřitelně nateklou dáseň, má tam pěknou bouli - roste nám stolička :-/

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 30.01.17 07:42

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama