Únava u 15 měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 28.01.17 09:17
Únava u 15 měs.dítěte

Ahoj maminky, prosím o radu…
Mám 15.měsíčního synka a nevím si rady. :,( V pondělí večer 3× zvracel a měl i průjem. V úterý ráno měl teplotu cca 38,3, ale už nezvracel. Nasadila jsem dietu a dala mu čípek na teplotu. Většinu dne prospal, teplotu měl zase večer a pak ráno ve středu. Od té doby již teplotu nemá, je bez obtíží, pomalu jsme najeli na lehčí stravu. Co mě znervózňuje je to, že je stále takový unavený, hodně spí přes den, je bez elánu, přijde mi takový zesláblý…Normálně je živý, lítá po bytě, je veselý. Nevím jestli je to tím, že mu nebylo dobře nebo ho stále něco trápí???Stále se ho drží trochu kašlík, měl totiž i rýmu, tak to v něm trochu chraptí…
Nechci chodit zbytečně k doktorce, ale zase nechci nic podcenit.

Reakce:

aledud
Kecalka 409 příspěvků 1 inzerát 28.01.17 09:33

Počkala bych do pondělka, pokud se nezlepší radši bych zašla. Hlavně ať hodně pije.

pannda
Kelišová 6574 příspěvků 35 inzerátů 28.01.17 09:51

Celková zchvácenost při takových potížích je normální. Ale pro klid duše a poslech si v pondělí zajdi na kontrolu s ním.

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 28.01.17 10:16

Jo jo, pije dost :-) Říkalajsem si, že počkám do pondělka a pak uvidíme :-)

Tarinka
Echt Kelišová 8210 příspěvků 28.01.17 10:27

Jo, to bude po nemoci. Ono i po prujmu muze byt jeste treba ctyri dny takovej znavenej, nez se doplni vsechny mineraly. Navic jestli k tomu ma kasel a rymu…

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 30.01.17 07:41

Tak k doktorovi nakonec nemusíme :lol: :lol:
Davídek už je mnohem lepší. Nejspíš byl vážně jen unavený. Navíc jsem si v sobotu všimla, že má neuvěřitelně nateklou dáseň, má tam pěknou bouli - roste nám stolička :-/

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 30.01.17 07:42

Davídek už je mnohem lepší. Nejspíš byl vážně jen unavený. Navíc jsem si v sobotu všimla, že má neuvěřitelně nateklou dáseň, má tam pěknou bouli - roste nám stolička :-/

Mišule M.
Povídálka 15 příspěvků 30.01.17 07:42

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >