Duphaston - MS a těhotenský test

4
23.9.21 10:21

Duphaston - MS a těhotenský test

Ahoj,
prosím o radu. Užívám první měsíc Duphaston od 15 do 25 dne cyklu na prodloužení poovulační fáze (vždycky jsem už týden před MS dost špinila). Špinila jsem teda maličko i teď s Duphastonem, ale opravdu minimálně oproti tomu, na co jsem zvyklá. Dočetla jsem se, že je dobré si před vysazením Duphastonu udělat těhu test a případně nevysazovat, pokud by byl pozitivní. Poslední prášek jsem měla předevčírem, včera ráno jsem si tedy udělala test - byl na něm slaboulinky, sotva viditelný duch. Dneska ráno jsem si udělala další - duch sílí. Zároveň ale začínám víc a víc špinit a vypadá to, že MS co nevidět dorazí… Samozřejmě budu volat doktorovi, co teď s tím Duphastonem, ale nemáte některá z vás zkušenost? Je možný, že jsem těhotná, ale přesto MS dorazí kvůli zastavení přísunu Duphastonu? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3341
23.9.21 13:27

@vikiiina to spineni nemusi vadit, ale ten duphaston bych zpatky nasadila a konzultovala s lekarem. Asi by bylo dobre zmerit hladinu progesteronu a pripadne pridat jiny lek, kdyby ten duphaston nebyl dostacujici. Asi nemas dostatecne vykonne zlute telisko, meli by ti zmerit i hladinu progesteronu v krvi (dokud neprijde opravdu MS). Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3976
24.9.21 15:50

Ja mela Duphaston v prvnim tehotenstvi jako podporu. Jestli je duch, brala bych dal :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat