Těhotenství a početí

Anonymní
21.9.21 21:43

Těhotenství a poceti

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat.
14.8.2021 jsem měla menstruaci 5dni.
Doba do další je 26dni.
Ale ta teď nedorazila.
Nevíte jak se přesně vypočíta poceti nebo uhnizdeni.
Gynekolog mi říkal že jsem otěhotněla 28.8.
Ma otázka zní když jsem měla sex 29.8.
Jestli stoho můžu být taky těhotná dele.
Nebo už jdem byla 28

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11452
21.9.21 21:55

Úplně přesně na den ti to neřekne nikdo. Pokud máš v roli víc tatínku tak budeš muset udělat testy DNA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
21.9.21 21:59

Početí a sex jsou dvě rozdílný věci. Sex může být klidně pět dní před ovulací, ale k početí dojde až při té ovulaci. Takže ze kterýho sexu jsi otěhotněla, to jde zjistit jen dost těžko. Pokud jsi měla víc partnerů, budeš muset udělat testy DNA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25347
21.9.21 22:02

To nespocitas, zaprvé si v tobě spermie můžou počkat několik dní a zadruhé Dr v téhle fázi nemůže přesně určit jaký jsi den, takže to bude jen odhad, stačí aby klikla o milimetr vedle a hned to nesedí o pár dní. Ale jinak ano, klidně můžeš být těhotná z toho 29.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
21.9.21 22:02

Zase se neví, kdo je otec? Datum početí je vždycky jen odhad, přesně se to vypočítat nedá. Tři dny před ovulací a jeden den po ní jsou plodné. Někdo tvrdí, že otěhotněl ze sexu pět nebo dokonce i sedm dní (to mi už přijde moc) před ovulací.

Jestli jsi měla nechráněný sex s více muži kolem ovulace, otcem může být kterýkoliv z nich. Jestli o otcovství nejde, tak to neřeš, o přesné datum početí nikomu nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54358
21.9.21 22:16

Datum stanovené lékařem plus minus týden je datum oplodnění. A k početí mohlo dojít klidně až pět dní předtím. Na den přesně ti to nestanoví absolutně nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
21.9.21 22:21

Testy DNA jsou prece blbost. Rozhoduje podoba tatinka a ditete jako miminek.
Srovnaji se fotky a je to :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
21.9.21 22:31
@Tarena píše:
Testy DNA jsou prece blbost. Rozhoduje podoba tatinka a ditete jako miminek.
Srovnaji se fotky a je to :pankac:
:lol: :lol: :lol: to už tady dlouho nebylo Alžbětka
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.21 06:09

Dobrý chci se zeptat,,, včera jsem si dělala test a byl pozitivní 🙂 břicho mě poboliva doktor mi řekl ze je to začátkem gravidity,, ale dnes ráno jsem si dělala další test a pozitivní není 😞 😏 🤷‍♀️ Je tohle možný ze by test nějak blbl takhle ze začátku? 🤷‍♀️ Měsíčky jsem už měla 12-14 jen dva dny,,, z toho to byt nemůže,,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
22.9.21 07:27

Pokud jsi měla menzes 12.9, tak by jsibteď měla mít ovulaci a ne pozitivní těhotenský test. Kdyby jsi bylo těhotenství s minulýho cyklu, tak by musel být test dost výrazný. Počkej pár dnů a pak testuj znovu, teď stejně nic nevymyslíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat