Jak poznám první příznaky těhotenství?

Anonymní
20.9.21 18:52

Jak poznám první příznaky těhotenství?

Dobrý den, je mi 17 a s pritelem jsme se opili (20 let) no a jak to tak bývá tak se stalo to, ze jsme oba dva nepremysleli nad tím co by bylo dal.. měli jsme spolu sex abych to řekla doslova, protože ja mluvím ciste upřímně 😅 no a říkal, ze se do mě udělal.. od této soboty co byla.. v ten den jsem ze stresu snedla prášek něco jako rychlá antikoncepce.. pak si po hodině udělala test a byl negativní, další ramo asi v 6 rano jsem si udělala z nové a ciste moči udělala test a byl negativní.. chci jít zítra ke gynekoložce, ale ona o mně jste neví, ze přijdu.. po pravdě ani nevím jestli ji mám volat a jak ji to mám říct.. takovej pruser se mi ještě nestal..včera večer mě bolel podbrisek, netuším zda to má něco společného s tím těhoten :zed: stvím 😅..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
460
20.9.21 18:58

Počkala bych jestli se dostaví menstruace pak až teprve testovala, případně zašla na odběr krve z které máš výsledek 100%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
20.9.21 19:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 17 a s pritelem jsme se opili (20 let) no a jak to tak bývá tak se stalo to, ze jsme oba dva nepremysleli nad tím co by bylo dal.. měli jsme spolu sex abych to řekla doslova, protože ja mluvím ciste upřímně 😅 no a říkal, ze se do mě udělal.. od této soboty co byla.. v ten den jsem ze stresu snedla prášek něco jako rychlá antikoncepce.. pak si po hodině udělala test a byl negativní, další ramo asi v 6 rano jsem si udělala z nové a ciste moči udělala test a byl negativní.. chci jít zítra ke gynekoložce, ale ona o mně jste neví, ze přijdu.. po pravdě ani nevím jestli ji mám volat a jak ji to mám říct.. takovej pruser se mi ještě nestal..včera večer mě bolel podbrisek, netuším zda to má něco společného s tím těhoten :zed: stvím 😅..

Já jen dotaz, prosím.. kdy sis dělala ten test? To mi neříkej, že ještě v ten den.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.9.21 19:08

@EvieK no já si to taky četla několikrát a nějak nechápu 😂 😂 tak jsem psla ať počká do MS snad není tak blbá ne aby testovala ten samý den i když člověk nikdy neví 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.9.21 19:08

@EvieK hele ptám se tady ja.. zajímavé jak můžete odpovídat na dóžat dotazem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.9.21 19:09

@llenas stres?? Nic vám to neříká asi?? Měla jsem stres🙄 🙏 tak jsem to udělala.. no bože.. ja to radši smažu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.9.21 19:10

Vždyť se paní ptala kdy jste test dělala jak dlouho od styku? Kdy máte dostat Ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.9.21 19:11

@llenas ms nemám pravidelný ????????a dělala jsem ho asi 3 hodiny po tom.. ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.9.21 19:11

Pokud jste testovala ještě ten den je opravdu brzo počkejte ať vám vynechá menstruace třeba k oplodnění vůbec nedošlo a zbytečně se stresujete :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
20.9.21 19:15

Ten den vám tehotensky test nic nezjistí nemá opravdu jak ještě v tu dobu žádné těhotenství není počkejte 14 dní aspoň pak bych si zašla na krev když MS nemáte pravidelnou.. Tak brzy opravdu těhotenství nezjistíte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3378
20.9.21 19:21

Pokud nedostaneš MS, tak si kup test a uvidíš ✌🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
20.9.21 19:24
@gabriellh píše:
@llenas stres?? Nic vám to neříká asi?? Měla jsem stres🙄 🙏 tak jsem to udělala.. no bože.. ja to radši smažu.

Hele už je mi to jasný, podobný příspěvek tu byl včera :D akorát to psal asi ten kamarád s kterým si spala. Užila si Postinor, bud v klidu a za druhé běž do školy. Protože v 17ti letech, si dělat test v ten den po styku.. jak jsem psala i mu, běžte na louku trhat kvítí. Mazec..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.9.21 19:26

@EvieK wtf 😩 on ani neví, ze nějaká stránka emiminko existuje, tak nemel sracky 😩 😩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2174
20.9.21 19:29
@gabriellh píše:
@EvieK wtf 😩 on ani neví, ze nějaká stránka emiminko existuje, tak nemel sracky 😩 😩
Wtf, ty se nám zlobinkáš, heleme se. Jako sorry, je ti 17, co si po dvou hodinách čekala? Že už ti tam mimco bude hrát ping-pong? Raději se pořádně uč a buď slušná :). Když už Vás ve škole naučili totální, kulový ohledně sexuální výchovy, tak si aspoň zopakuj slušně chování. Hezký večer ;-).
@llenas píše:
@EvieK no já si to taky četla několikrát a nějak nechápu 😂 😂 tak jsem psla ať počká do MS snad není tak blbá ne aby testovala ten samý den i když člověk nikdy neví 😂 😂 😂

Já to právě četla a říkám si, neee to by snad neudelala, fakt to neexistuje nikdo tak hloupej, že by si dělal test v den styku. No, spletla jsem se ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18673
20.9.21 19:30
@Anonymní píše:

Sis dělala těhotenský test v den sexu, hodinu po požití antikoncepce po? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat