Těhotenský test - 1. den zpoždění

21.9.21 18:00

Těhotenský test. 1 den zpoždění

Dobrý den, snažíme se s přítelem o dítě. Mám teď po měsíci dobraný clostillbegyt. Dneska mám 1 den zpoždění. Jela jsem do lékárny a odpoledne jsem udělala těhotenský test a tohle ukázal.. jedná se o značku galmed. Máte s nim někdo zkušenosti? A myslíte si, že to vypadá nadějně?
Nemůžu tomu věřit. Snažíme se už rok.. :(
Děkuji mockrát. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1045
21.9.21 18:04

Vzhledem k tomu že by se mělo testovat až když je 7 dní zpoždění, tam máš pěknou čárku, myslím že to konečně vyšlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
21.9.21 18:36

No jéjej, to je pěkná čárečka! Hlavně, ať vše dopadne přesně tak, jak si přeješ! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3359
21.9.21 18:38

Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.21 18:39

@Aladinka děkuji mockrát :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.21 18:39

@kavenka děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
21.9.21 18:58

Je to tam!!! Gratuluji :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
21.9.21 19:35

Jsi jedna z mála, která testovala tak, jak měla a vyplatilo se. :) Ať všechno vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4225
21.9.21 20:01
@Kaktusanda píše:
Vzhledem k tomu že by se mělo testovat až když je 7 dní zpoždění, tam máš pěknou čárku, myslím že to konečně vyšlo

Tak to slyším prvně, že by se mělo testovat až poslední dnech zpoždění..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
21.9.21 20:12
@darekp píše:
Tak to slyším prvně, že by se mělo testovat až poslední dnech zpoždění..

Tipuju že ti to blbě opravil mobil. Jojo říkal mi to gynekolog, už ani nevim jak jsme se k tomu dostali. Prý je to lepší, že je větší jistota že ms nepřijde a tím pádem je vyloučeno biochemické. O tom testování po 7 dnech píšou skoro v každé diskuzi o těhu testech tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4225
21.9.21 20:16

@Kaktusanda jo,pardon, mobil opravil a já ve spěchu nezkontrolovala :D právě že diskuzi tady čtu milion a všude kladou na srdce testovat po vynechání menses, ale že by se mělo čekat týden, tak to vůbec… Jako jasný, že čím později, tím líp, aspoň je to jasný a nevzniknou nějaký zbytečný nadeje, ale většinou je úspěch, když ženský vydrží do termínu MS :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13890
21.9.21 20:38
@kikinulka1010 píše:
Dobrý den, snažíme se s přítelem o dítě. Mám teď po měsíci dobraný clostillbegyt. Dneska mám 1 den zpoždění. Jela jsem do lékárny a odpoledne jsem udělala těhotenský test a tohle ukázal.. jedná se o značku galmed. Máte s nim někdo zkušenosti? A myslíte si, že to vypadá nadějně?
Nemůžu tomu věřit. Snažíme se už rok.. :(
Děkuji mockrát. :srdce:

Gratuluji, jsi těhotná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6381
21.9.21 20:38

V příbalovém letáku jsou vysvětlivky, jak má test vypadat :zed: jestli to dopadne dobře nebo ne ti tu nikdo neřekne… gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
21.9.21 20:42
@darekp píše:
@Kaktusanda jo,pardon, mobil opravil a já ve spěchu nezkontrolovala :D právě že diskuzi tady čtu milion a všude kladou na srdce testovat po vynechání menses, ale že by se mělo čekat týden, tak to vůbec… Jako jasný, že čím později, tím líp, aspoň je to jasný a nevzniknou nějaký zbytečný nadeje, ale většinou je úspěch, když ženský vydrží do termínu MS :lol:

Tady jako jono to máš pravdu, většinou je to honění duchů :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.21 20:43

@Shari81 ptala jsem se i na zkušenosti s testem ;) děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu