Těhotná a nikdy jsem nebyla u gynekologa

Anonymní
20.9.21 20:08

Těhotná a nikdy jsem nebyla u gynekologa

Ahoj všem.
Je mi 38 let.
Nikdy jsem nebyla na gyndě. Nějak nebyl důvod…. Dlouhá léta jsem byla sama, bez partnera….
S partnerem jsme pak používali kondom.
Asi dva roky zpět jsme se přestali chránit.
Teď jsem asi v 7 tt.
Vím, že teď už k doktorovi musím.
Najít chlapa/nebo ženskou?
Jak prosím probíhá první vyšetření…?
Strašně moc se stydím a taky bojím….

Doufám, že mi dodáte trochu kuráže, a že nedostanu jen čočku…..
Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25465
20.9.21 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj všem.
Je mi 38 let.
Nikdy jsem nebyla na gyndě. Nějak nebyl důvod…. Dlouhá léta jsem byla sama, bez partnera….
S partnerem jsme pak používali kondom.
Asi dva roky zpět jsme se přestali chránit.
Teď jsem asi v 7 tt.
Vím, že teď už k doktorovi musím.
Najít chlapa/nebo ženskou?
Jak prosím probíhá první vyšetření…?
Strašně moc se stydím a taky bojím….Doufám, že mi dodáte trochu kuráže, a že nedostanu jen čočku…..
Děkuju

Já osobně preferuju chlapa. Ve svém životě jsem narazila pouze na 2 gynekoložky, které byly super. Zvývajících asi 5 bylo hrozný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11110
20.9.21 20:11

Proč bys měla dostávat čočku. Je to tvůj život. A jestli Ti nepřijdou preventivní prohlídky na gynekologii jako důležité, pak je čistě jen tvá věc.

Jinak, asi očekávej od budoucího lékaře otázku, proč si nikdy nikam nechodila a podivení, ale neboj, to snad přetrpíš, hlavu ti neutrhne.

Jinak jestli chlapa nebo ženu, to záleží na tobě. Pokud je lékař dobrý, na pohlaví nezáleží, dle mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3253
20.9.21 20:12

Jak nebyl důvod? Minimálně kvuli stěru z děložního čípku by měla každá žena jednou za rok zajit. K zubari se taky chodí na prevenci…jinak je to úplně jedno. Prostě si vyber doktora a zavolej, zda bere :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485
20.9.21 20:13

Nebyl důvod 8o Jako prevence ti nic neříká? Někomu vyhovuje žena, někomu muž. To si musíš zvolit sama komu se ti bude líp sverovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14881
20.9.21 20:14

Už 17 let mám jednoho doktora a je to chlap. Myslím, že ti nikdo hlavu neutrhne a vlastně ani nemusíš nic říkat..je to tvoje věc, ale každopádně alespoň 1 ročně na prevneci by měla každá žena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17724
20.9.21 20:16

Poptej se kamaradek, ke komu chodi a koho ti doporuci. Nektere preferuji zeny, jine muze.
Osobne se psychicky pred kazdou kontrolou pripravuji asi 2 tydny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11110
20.9.21 20:18
@cecetka píše:
Poptej se kamaradek, ke komu chodi a koho ti doporuci. Nektere preferuji zeny, jine muze.
Osobne se psychicky pred kazdou kontrolou pripravuji asi 2 tydny :mrgreen:

Já v kabince. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
20.9.21 20:18

No já tedy myslím, že si moc vybírat nemůžeš :oops: většina gynekologů těhotné přibírat nechce. Budeš ráda, když tě vůbec někdo vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
20.9.21 20:20

No asi budeš ráda, když tě někdo vezme, vybírat si chlapa/ ženskou asi moc nemůžeš. Moc doktoru těhotné nebere a tuplem, když o tobě nikde nejsou žádné informace. V tomhle věku nikdy nebyt na gynde, to je dost nezodpovědné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
20.9.21 20:27

Ahoj, já kdysi vsadila na muže, měl dobré recenze, bohužel jsem tu čočku dostala, takže mám teď,,trauma" a hledám jiného a to už tři roky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 20:35

@kavenka já překvapivě nemam problém najít jiného gyn, který by mě jako těhotnou přebral. Dokonce už třetí řekl, ze jo. Ale na bývalé gyn se netvari :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4784
20.9.21 20:39

No připrav se minimálně na pozdvihnuté obočí. Ale vynadáno nedostaneš, jsi na to dost stará, abys něco vydržela. A za mě je lepší chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25497
20.9.21 20:49

Zkus se poptat kamarádek, s kým mají u Vás v okolí dobrou zkušenost. Já jsem chodila k doktorovi a pak si vzal do ordinace dvě doktorky a chodím jen k nim. Jsou obě super a proti doktorovi je to vyšetření méně nepříjemné. A přijde mi, že díky zkušenostem dokážou i líp poradit. Chlap to nikdy nezažil že. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9051
20.9.21 20:57

Neni pátek, že by si děti hrály :mrgreen: :mrgreen: to musí být někdy velmi inteligentní…
Zakladatelko, myslím, že řeči doktor mít bude, ale zase si nemyslím, že by tě nějak dusil, chvilku to vydržíš..ptát se bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat