Těhotenský test, je tam něco?

Anonymní
20.9.21 19:50

Těhotenský test, je tam něco?

Dobrý den,
Jdu pro názor jiných, je na tt něco, nebo si to jen vsugerovávám? Mám 15 dní zpoždění, ale testy jen takové. Nevím jestli mám volat hned k doktorce, moje doktorka chce prohlídku až při vynechání druhé menstruace. Poraďte prosím 8o

Příspěvek upraven 20.09.21 v 19:52

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2174
20.9.21 19:51

A foto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
20.9.21 19:52
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Jdu pro názor jiných, je na tt něco, nebo si to jen vsugerovávám? Mám 15 dní zpoždění, ale testy jen takové. Nevím jestli mám volat hned k doktorce, moje doktorka chce prohlídku až při vynechání druhé menstruace. Poraďte prosím 8o

Fotka kde??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 19:53

Pardon, zapomněla jsem :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
25347
20.9.21 19:54
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Jdu pro názor jiných, je na tt něco, nebo si to jen vsugerovávám? Mám 15 dní zpoždění, ale testy jen takové. Nevím jestli mám volat hned k doktorce, moje doktorka chce prohlídku až při vynechání druhé menstruace. Poraďte prosím 8oPříspěvek upraven 20.09.21 v 19:52

Duch tam je, mě tenhle test dělal slabší čárku, tak vyzkoušej jinou značku. Kdy byla ovulace víš? Mohla být později. K Dr je brzo, to počkej ještě aspoň 2-3 týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 20:01

@Kriss Tina bohužel nesleduji, mám jen aplikaci abych poznala kdy mám mít menstruaci 😬 zkusím koupit jinou značku až pojedu do krámu a uvidím, je to na hlavu nevědět 😭

• Citovat
  • Nahlásit
14867
20.9.21 20:28

Já ho tam vidím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2068
20.9.21 20:31

Jo, douška tam vidím. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 20:33

Super, tak děkuji za pomoc, už si nepřipadám jak cvok 😅 😀 😊

• Citovat
  • Nahlásit
429
20.9.21 20:34

Něco tam určitě je, ale 15 dní spoždění je dost na tak slabou čárku, není?
Nemám s tím moc zkušeností, tak mě třeba někdo opraví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32759
20.9.21 20:36

Malinko ta druhá čárka je vidět. Ale po 2 týdnech po termínu menstruace je to negativní výsledek, je mi líto :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.9.21 20:40

@Fiducia proč by to mělo být negativní, když neví, kdy měla ovulaci? Všechno se to odvíjí od poslední ovulace, a pokud ji měla nějak posunutou, tak to nemusí být ztracené :wink: ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4667
20.9.21 20:46

Ducha vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32759
20.9.21 20:55
@Septy píše:
@Fiducia proč by to mělo být negativní, když neví, kdy měla ovulaci? Všechno se to odvíjí od poslední ovulace, a pokud ji měla nějak posunutou, tak to nemusí být ztracené :wink: ☺️

Tak dlouho? Nemyslím si. Navíc tady pod diskuzí vyskakuje téma se stejným testem, taky duch. Prostě to nevidím :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.9.21 11:16

Tento test jsem si dělala nedávno a také jsem tam měla takovou čárku, tak jsem si udělala ještě jeden s úplně stejným výsledkem. Ještě ten den jsem koupila test od jiné značky a na něm už nebylo nic. Nedalo mi to a koupila jsem ještě znovu ten stejný test, jako jsem si dělala poprvé a řekla jsem přítelovi, aby si ho zkusil udělat, jestli se mu tam ta druhá čárka také objeví :lol: :lol: a vyšla mu tam ta čárka taky :D :D
Takže tuto značku už nekupuju, protože bych podle tohoto testu měla těhotného přítele :)

Ale nechci ti kazit naděje, kup jinou značku a uvidíš, držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat