Zkušenost s testováním před MS?

2
23.9.21 07:34

Zkušenost s testováním před MS?

Ahoj všem, prosím o radu/názor.. Snažíme se už rok a půl o mimi, tento měsíc jsem byla na proplachnuti vejcovodu, pak jsem si hlídala ovulaci a nic..doktor mi rekl, že tam ale zlute telisko vidí, takže mi pichl nějakou injekci, aby ho podpořil, pokud došlo k oplodnění. Dnes mám 2 dny před MS a jen tak jsem zkusila test. Ukazuje se na něm druhá čárka, je jasné viditelná, jen oproti kontrolní je svetlounka.. Myslíte, že to může znamenat pozitivní? Není moc brzy? Nebo nemohla to zkreslit ta injekce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
741
23.9.21 07:39

Já bych řekla že je pozitivní, zkus test za 2 dny jestli zesílí. Ale nevím co ti to doktor píchl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11485
23.9.21 07:41

Test je pozitivní, ale i tak může MS ještě dorazit. Ale držím palce aby ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
23.9.21 07:43

Fakt záleží, co ti píchl. Někdy se dává Ovitrelle na podporu žlutého tělíska, ale to je dávka hCG, co se ještě může držet v těle a ukázat na testu. Pokud budou testy sílit, tak je to ale jasné. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
23.9.21 07:50

@Marky38 test je pozitivní, otázkou je, co ti Dr pichl, zda v tom nebylo něco, co HCG ovlivní :think: uvidíš v dalších dnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.9.21 08:07

Díky za názory, právě nevím, co to bylo..

vim, že to byla nějaká olejová injekce do zadku :D prave jsem byla ráno překvapená, ale nechci se radovat zbytečně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
23.9.21 08:59

Olejový je Agolutin, myslím. To je jenom progesteron, takže to hCG by mělo být už mimi. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat