Duševní podpora - dvě čárky

60
10.6.13 18:11

duševní podp

Ahoj holky, moc potřebuju trochu duševní podpory, našla jsem v sobotu 2 čárky. Ale… je to už potřetí a první dvě těhu byly pokaždé se špatným koncem. Poprvé to bylo rovnou špatně a podruhé se nevyvinulo srdíčko. Tak se straaaašně moc bojím bojím. Trochu optimismu by mi rozhodně nevadilo. Stalo se Vám něco takového a teď už jste spokojené s miminkem? Díky moc Hanka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1848
10.6.13 18:21

Já tedy nemám podobnou zkušenost (zatím jsem nenašla ani ty //), ale moc ti držím palečky, aby se miminko udrželo a bylo v pořádku ;) Nemá smysl dělat si starosti předem, do třetice všeho dobrého to určitě vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7965
10.6.13 18:29

@Rimnaha ja zatím jenom čekam potřetí na ty // a už ted se bojim…první Spontální druhy Zamkle těhu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2574
10.6.13 18:58

Hlavně klid, nestresovat se, i když vím sama, jaké to je. Sama jsem potratila 3×, jednou před těhu se synem,2× po a nyní mám dcerku. Držím moc palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ipro2111
10.6.13 18:58

Drzim palce. Ja jsem na tom podobne, jen jsem 2 carky nasla v nedeli. Taky je to potreti. Poprve nebylo srdicko, podruhe vse spontalne odeslo. Tak snad tentokrat budeme mit obe trochu vic stesticka…

• Citovat
  • Nahlásit
9454
10.6.13 19:04

Mám zkušenost, jen to třetí těhotenství teprve probíhá, jsem ve 26. tt, tak teď už věřím, že to dobře dopadne. První dopadlo špatně v 9.tt a druhé ve 12.tt :( Je to o nervy a možná i trošku ošklivé, ale potřetí jsem do toho šla s tím, že prostě se může stát, že to zase nevyjde. Doufala jsem strašně moc, že všechno bude dobrý, ale v hloubi duše jsem věděla, že to prostě nemusí vyjít, musela jsem počítat se vším :nevim: Moc ti držím palečky, aby to dobře dopadlo!!! Myslím si, že když se člověk upíná jen na to, že to bude dobrý a pak když to náhodou zase nevyjde, tak ho to položí daleko víc, než když trošičku počítá s horší variantou :( Dělali ti doktoři nějaké testy proč se to dvakrát stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
10.6.13 19:19

Doktor říkal, že testy udělá až po 3. neúspěchu. Ale že prý jsem v naprostém pořádku, tak snad. Dokonce jsem byla u léčitelky, ta mi říkala, že prý teď už to bude v pořádku, že to dobře dopadne, tak se upínám na její slova. Ještě 14 dní, aby už snad bylo srdíčko. U mě taky první odešlo samo v 7.tt a podruhé jsem celá šťastná přišla k doktorovi, že jsem úplně v pořádku, že si jdu pro fotku a doktor mi řekl, že mimi nemá srdíčko. Úplně se mi podlomily kolena a myslela jsem, že si ze mě doktor blbě vystřelil. Bohužel v nemocnici mi to potvrdili a už jsem šla pod kudlu. Nejhorší je to čekání a ten pocit vykuchané kachny k obědu… Ale, jak se tu tak probírám, tak hoooodně často se píše, že na 3. pokus už vše dopadlo v pořádku (takto to má i moje kamarádka)… Tak budeme věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
10.6.13 19:22

@Rimnaha Do třetice všeho dobrýho! Mě teď při třetím těhotenství dělali i nějaké testy v gennetu, a všechno dopadlo dobře, a ne jeden doktor mi řekl, že v dnešní době dva potraty nebo dvě ZT, to „nic neznamená“ a že je to vcelku běžné… :( Určitě se sem pak přijď pochlubit s fotkou! :hug: Opravdu ty dva neúspěchy mohli být náhoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat