Potíže koncem těhu

vsetin
10.6.13 08:51

potize koncem tehu

Ahoj damy, dneska jsem 38 PLUS 1 tt, jak rada bych uz rodila, ani ne kvuli nedockavosti ale uz to proste nedavam…v noci prakticky nespim, co hodinu na wc, nevolnosti, silene paleni zahy, ani uz snad netravim, protoze kolikrat se musim jit vyzvracet protoze se mi vraci vecere i treba po trech hodinach od vecere, kolikrat se zacnu dusit kdyz lezim a vraci se mi zaludecni stavy, ted jsem se treba taky poblila no prijdu si jakoze to je snad nejhorsi obdobi…ani sexovat uz nam skoro vubec nejde :Djak ja bych si prala abych mela bezproblemove tehu, no bohuzel jsme si i pres mesic polezeli v nemocnici,,prej hrozi vam predcasny porod,, haha… piju malinik, snazime se sexovat, chodim na prochazky, akorat me potom boli krize :D je to spis takove moje vypsani z prolemu :roll: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
10.6.13 09:00

Na to se da napsat jedine: vydrz, mas to za par ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14973
10.6.13 09:00

@vsetin jak prohlásila jedna maminka - konec těhotenství musí být nepříjemný, aby se žena začala těšit na porod :mrgreen: neboj, už to máš za pár :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vsetin
10.6.13 09:01

@LadyTommy ty jo ja se nikdy porodu nebala, od zacatku se tesim, takze u me priroda vyvadi psi kusy zbytecne :D

• Citovat
  • Nahlásit
1855
10.6.13 09:23

Na ty nevolnosti je hodne dobrej Anacid, ja na to trpela v 7.mesici a vzdycky to hned zabralo. Hodne taky pomaha jist odpoledne a vecer uz jen male porce neceho lehciho, urcite ne nic velkeho tezkeho smazeneho.
Ja teda uz nevolnosti nemam, ale ty nocni kontrakce, to je mazec. Dneska to bylo kazdou chvilku az do 4 do rana. Uz at je malej venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
10.6.13 09:25

Uplne te chapu. Ten konec je fakt sileny. Cely tehu v pohode, tesim se na porod a na malyho a ted… Problemy se zaludkem mam taky, nastesti nezvracim a spala bych skoro porad. Bohuzel to ale nejde, protoze me vsechno boly. Hlavne kycle, trisla, otoky…
Silne posliky mam po cervenem vinu a uklidu, tak treba brzy prejdou v kontrakce a jeste muzes vyzkouset teplou vanu a tonik ;)
No a aby toho nebylo malo, tak me dr. strasi vahovym odhadem 3.9kg a prenasenim.
Snad nas ty nase miminka brzy prestanou trapit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vsetin
10.6.13 09:30

@Lolllo ja se prave snazim nejist uz vecer, ale stejne to mam tak zpomalene, ze se mi sebemensi porce vraci :( ja poslicky jako takove snad nemam, nebo spis to asi ani nepoznam :D :oops: sice jsem uz mesic otevrena, spis me boli zada kdyz lezim n a levem boku… @kajmi me uz asi tri tydny boli leve stehno, takova tahla neprijemna bolest, mamka strasi ze je to neco s zilou, ja doufam ze to prejde, nesnasim doktory…a kdy mas termin?

• Citovat
  • Nahlásit
8959

@vsetin
Obdivuju, že se na porod těšíš, mně zatím jen děsí :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11341

Já 2 týdny přenášela a můžu ti říct, že se divim, že to přítel přežil… byla jsem jak sud ani otočit v posteli mi nešlo, čekala jsem kdy UŽ a pořád to čůrání. Pak mě vzal žlučníkovej záchvat a to už byla konečná. Takže se ti ani nedivim. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
10.6.13 10:03

@vsetin 1. termin mam dnes a druy ve stredu.
Tak snad te mamka strasi zbytecne. Musis doufat a utesovat se, ze se to po porodu zpravi a dr. nebudou potreba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vsetin
10.6.13 10:34

@kajmi tak to uz mas vazne za par, tak hodne zdaru a,,hladky,, porod :) :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
vsetin
10.6.13 10:52

@mejdylko fuuuuu ja snad nebudu prenaset, to by me asi uz jeblo… :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
11341
10.6.13 11:02

@vsetin no to doufej. Já rodila 42+1. Mazec ti říkám. Vyvolávaně. Už nikdy. příště si nechám rovnou udělat císař a bude. :lol: tobě to tak určo nedopadne. To já mám takovou kliku. Pořád jsem se na porod těšila, na pobyt na šestinedělí jsem se netěšila. A dopadlo to tak, že porod na prd a pobyt pohodička. Byla jsem sama na pokoji a od rána do večera tam se mnou někdo byl. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
10.6.13 11:13

@vsetin Dekuji. Tobe taky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu