Velikost břicha v 10. týdnu těhotenství

1895
9.6.13 19:02

velikost břicha v 10ttt

Ahoj holky jsem 10+3tt a mám velky břicho jak v 6 měsici a při tom mám v břichu jenom jednoho prcka co si o tom myslíte??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6391
9.6.13 19:04

Hustyyyy…Takovy brisko jsem ja mela nekdy v 7 mesici-8 mesici… :mavam: :mavam:
Do pateho mesice jsem nemela nic, jen maly spicek, ze kdo nevedel ze jsem tehi nepoznal to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
9.6.13 19:06

Ahoj, jsem na tom podobně. Jsem teda 14tt ale mám taky pupek jak v 7 měs. Tak nevím jestli už mám břicho povolené po prvním miminu, nebo je to nafouknutý špek. Ráno to tak moc vidět nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3347
9.6.13 19:09

Ty jo :| 8o promin neber to nejak zle, ale skoro bych rekla ze si z nas strilis. :oops: ale co kazda to ma jinak. Napadlo me jen jestli treba nejsi nejak zavodnena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25258
9.6.13 19:11

V 10tt jsem věděla o břichu jen, když jsem vzala úzké rifle. Viditelně vidět skoro nebylo. U tebe bych fakt 10tt netipla. By mě zajímalo jaké budeš břicho před porodem. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
9.6.13 19:14

Já si pamatuju, jak kdysi házela fotku jedna spoludiskutující ve stejném měsíci porodu, byla tehdy v 16.tt. Už jsem to chtěla okomentovat, jaký měla velký bříško před porodem prvního a ona napsala, že to je současný stav.
Ale byla taky pěkně vypapaná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
9.6.13 19:19

Paaani to je ale brisko, u me nebylo nic videt. Opravdu brisko mi zacalo trosicku rust teprve v 5 mesici. Dokonce jsem na zacatku tehu jeste i shodila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
9.6.13 19:22

Tak ono dost záleží, jaký základ tam byl předtím :P jelikož fazolka je stále ještě schovaná v malé pánvi a děloha sotva dosahuje výšky stydké kosti, bříško na fotce rozhodně není zaviněné velikostí dělohy 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
9.6.13 19:23
@Koty píše:
Tak ono dost záleží, jaký základ tam byl předtím :P jelikož fazolka je stále ještě schovaná v malé pánvi a děloha sotva dosahuje výšky stydké kosti, bříško na fotce rozhodně není zaviněné velikostí dělohy 8)

Taky myslím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35545
9.6.13 19:28

Noo, to je tedy hezké, takové mám teď po porodu, ale doufám, že půjde brzo pápá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900

Tak buď máš pěkně vypapanýho pupana nebo si znáš děláš prču, promiň ale nějak nevěřím že by si měla takto na začátku břicho jak před porodem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925

Tohle není těhu bříško(zatím),je to hloupost protože děloha v 10.týdnu dosahuje tak do úrovně kalhotek :mrgreen:..Je ale možné že jsi prostě nafouklá, taky jsem to na začátku těhu měla a mylně se domnívala že je to těhu bříško, ale časem zase splasklo no :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
9.6.13 19:59

Já měla u 2. těhu podobný, od 7tt jsem měla viditelný bříško :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
9.6.13 20:03

No legraci si opravdu nedělám..a myslím si jesi to neni nadbytek plodove vody.. a přikladám fotku před otehotnenim jink todle je mé 2 těhotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
9.6.13 20:16
@mamartina píše:
Tak buď máš pěkně vypapanýho pupana nebo si znáš děláš prču, promiň ale nějak nevěřím že by si měla takto na začátku břicho jak před porodem :think:

asi tak. ja takovy nemela ani v den porodu :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat