5. tt červen 2013

havy
10.6.13 10:57

5 tt Červen 2013

Ahoj, našla jsem asi týden před MS minidušíky a teď už to jsou tlustice. Měla bych být asi 4+5 tt. Kdo je na tom podobně přidejte se ať můžem pokecat :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Marry11
10.6.13 11:09

Já si zítra test už udělám mám pocit že možná máme 1 doma ale nechtělo se mně ho hledat tobě gratuluju mýmu když řeknu že jestli bych už neměla testoat tak mně řekne vyčkej si máme času dost :mrgreen: :lol:

ale ve středu už by to mělo být nutný testovat můj pak má dovolenou :roll: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3969
10.6.13 11:27

Ahoj holky, já se přidám… měla bych mít dneska 5+3, na čtvrtek jsem objednaná k dr. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
havy
10.6.13 14:45

@Marry11 a kdy máš termín MS?
@berruuska Ahoj vítej :) tak to jsi asi o týden napřed, tak ti moc držím palce ať je vše v pořádku. To tě sám pozval takhle brzo? Mě pozvali až za dva týdny - to budu konec 6 tt. Snad už bude :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3969
10.6.13 14:49

@havy no vlastně se mě nikdo neptal na poslední ms a tak… jen jsem zavolala s tím, že jsem asi těhotná a kdy mám přijít… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
havy
10.6.13 14:51

@berruuska Jo aha, tak takhle bych to taky potřebovala :)) Mě se ptali tak mi řekli, že to dřív nemá cenu. Prý když mě nic vyloženě nebolí nebo nepíchá, tak není třeba chodit dřív. Ale nemůžu se dočkat, dva týdny je ještě hrozná doba. A máš nějaké příznaky? Já nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Marry11
10.6.13 14:52

No já právě sama nevím pokud ovu byla v neděli jakože byla či v pondělí tak už by měla dorazit je to 14dnů či když byla později tak nic.
A každopádně dle kalkulačky cyklus 28dnů je zítra ale já tento cyklus nemám já ho mám kratší většinu tech 29den krvácení jsem měla fakt párkrát

tak dám test na středu a bude to.

• Citovat
  • Nahlásit
3969
10.6.13 14:55

@havy no je fakt, že já tam byla asi před měsícem na utz, tak třeba to tam mají poznačené, tu poslední ms… nevím… ale nestěžuju si, jsem ráda, že jdu dřív, i když by třeba nebylo nic ještě vidět, tak aspoň mi snad vezmou krev…

příznaky… no začalo se mi dost dělat akné, na který jsem předtím nikdy netrpěla, což mě trošku štve… jinak mám pořád žízeň a takový nevolnosti, ale spíš jakože se mi třeba zamotá hlava, nezvracím, zatím :D a doufám, že ani nebudu :D jo a mam citlivý prsa a občas mě pobolívá v podbřišku, ale to asi tak jako jindy před ms…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
havy
10.6.13 14:57

@Marry11 Nechci být drzá, ale nechceš použít občas interpunkci? :) Z tvého příspěvku jsem nějak vůbec nic nepochopila :mrgreen: Takže si měla ovulaci asi před 14 dny?

• Citovat
  • Nahlásit
3969
10.6.13 14:58

@Marry11 doporučuju měřit BT, kalkulačky jsou na nic… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
havy
10.6.13 15:00

@berruuska Mě taky jen pobolívá podbřišek, ale to je všechno. Přijde mi, že ani nejsem těhu. Ale abych to nezakřikla :mrgreen: Jediný co bych brala jsou ty prsa, mohly by vyrůst :D

• Citovat
  • Nahlásit
Marry11
10.6.13 15:01

Určitě. Tečka :).

Nebot mně v sobotu bolelo břicho v neděli už přestalo.

takže tím pádem musela být asi v neděli či pondělí že by v uterý? :lol:

Ne já nevím já právě čekám na ovu testy můj to chce dělat přímo na ovulaci at má kluka jistýho doma :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3969

@havy jo, to si taky řikam :D jsou takový nafouklejší, takže to vypadá, že mam aspoň nějaký :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
havy

@berruuska @Marry11 Já jsem Bt neměřila, ale používala jsem ovulační testy, pro mě asi nejsnazší kontrola ovu.

• Citovat
  • Nahlásit
havy
10.6.13 15:02

@berruuska takže taky normálně nulky jo? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat