Dva dotazy - zuby, moč

37
29.3.17 09:59

Dva dotazy - zuby, moč

Hezké dopoledne všem, ráda bych se zeptala na dvě věci, odebrala jsem synovi ranní moč, ale doktorka je až v 15:00, kam jdeme ještě na kontrolu. Jak mám skladovat? Lze to, nebo pak před odchodem vzít tu poslední…?
A druhá, když rostou druhé zuby, jsou u toho nějaké příznaky jako když byl mimčo? Zvýšená teplota, průjem atd? Díky a hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2069
29.3.17 10:04

Předpokládám, že u dětí to bude stejné jako u dospělých a mě doktorka upozorňovala, že moč nesmí být starší 4 hodin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3190
29.3.17 10:13

@Krakon Raní moč dejn do ledničky, odeber ještě čerstvou odpoledne a vem tam obě…ať si doktorka vybere. A zuby…podle mě může, když ti roste osmička, tak to taky může být dost nepříjemné. Ale teplotu a průjem může mít i od zánětu močových cest, nebo virosa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5624
29.3.17 10:54

Co tak pozoruji za ty roky u svých dětí, růst druhých zubů je nebolí. Potrápí je někdy, než vypadne ten mléčný zub - zavazí jim kývající se zub při jídle, ale samotný růst už nijak nepříjemně nevnímají. Osmičky dětem ještě nerostou. Teplota a průjem může být spíš způsobené nějakou virózou nebo zánětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
29.3.17 11:13

@Krakon
Co se tyce moci, tak mi dr. kladla na srdce, at je moc cerstva.Max.4hodiny.
A co se tyce zubu.Tak dcera druhe zuby vubec nevnimala.Jen,kdyz se kyval..Tak obcas zasycela, kdyz kousla treba do jablka.
Ted ji dokonce vyrostly PRVNI 6-ky a o tech ani ona sama nevedela. Prisla na to zubarka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama