Dvě pilulky za den, omylem

41
28.7.13 20:17

Dvě pilulky za den, omylem

Ahoj holky, stal se takový error, vzala jsem dva prášky v první týdnu v jednom dnu, stalo se to tak, že je běžně beru ve 21:30, ten jsem taky vzala ale v noci kolem 3 HODINY ráno jsem se vzbudila a lupla další v domnění, že jsem ten o půl 10 zapomněla, ráno jsem zjistila že jsem vzala dva. Další prášky už beru v přesnou dobu, myslíte že ty dva mohou nějak ovlivnit jejich účinnost? Beru jednofázové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1142
28.7.13 20:34

@CarmenKa nevim jestli to dobre chapu, protoze uz sem docela utahana :lol: ale ja sem si nedavno vzala v pondeli prasek urceny na pondeli ale nejak mi v hlave porad naskakovalo ze je utery tak sem si vzala i ten uterni a uvedomila sem si to az vecer dalsi sem si teda vzala az ve stredu a v pohode, prezila sem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6479
28.7.13 21:04

Na dva prášky ještě nikdo neumřel ;)
zítra si vezmi normálně tak jak máš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
28.7.13 21:27

To se mi stalo dva měsíce zpět :lol: Začínala jsem brát platíčko v pondělí, končila tedy v neděli a v pátek na konci jsem zjistila, že už mám jen sobotu a neděli ne :lol: Ukončila jsem to tedy o den dříve, odmenstruovala a další platíčko jsem začala brát v neděli, jen se to posunulo, nic víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
29.7.13 11:12

Mě se to právě stalo druhý den prvního plátíčka. Ale prostě další den už jsem zase brala o půl 10 jak mám tak snad vše ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
29.7.13 11:13

SPíš se mi nechce ještě z toho otěhotnět no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6479
29.7.13 11:14
@CarmenKa píše:
SPíš se mi nechce ještě z toho otěhotnět no

tak chvíly nesexujte ;) nebo použijte kondom pro jistotu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.15 20:34

Jak je to tedy když vezmu dvě pilulky v jeden den, to nemůže způsobit selhání ne? Logicky.
Mám problém, byla jsem ve stresové situaci a nevím zda jsem si vzala prášek, nevím zda ten zkrat znáte, prostě si to nevybavím. Pro svoji jistotu bych si vzala druhý prášek (první byl asi nebo nebyl ve dvě odpoledne, ted je půl deváté večer, takže po 7,5 hodinách). Je to první týden druhého platíčka vcelku (neudělala jsem přestávku). Přítel přijede po dlouhé době, takže sex v plánu mám…poraďte zda je lepší vzít druhý prášek

• Nahlásit
  • Citovat
984
22.4.15 22:00
@Anonymní píše:
Jak je to tedy když vezmu dvě pilulky v jeden den, to nemůže způsobit selhání ne? Logicky.
Mám problém, byla jsem ve stresové situaci a nevím zda jsem si vzala prášek, nevím zda ten zkrat znáte, prostě si to nevybavím. Pro svoji jistotu bych si vzala druhý prášek (první byl asi nebo nebyl ve dvě odpoledne, ted je půl deváté večer, takže po 7,5 hodinách). Je to první týden druhého platíčka vcelku (neudělala jsem přestávku). Přítel přijede po dlouhé době, takže sex v plánu mám…poraďte zda je lepší vzít druhý prášek

Raději bych ho nebrala. Vždycky je lepší jeden vynechat a pojistit se třeba kondomem, než do sebe cpat dvojitou dávku hormonů. Navíc většinou to tak stoji i v pribalovym letáků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6681
22.4.15 22:03

Copak ty prášky nejíš podle nadepsaných dní? Nemohla bys kdyžtak spočítat, kolik ti tam má zbývat prášků a podle toho postupovat? Jen tak, „pro jistotu“ bych neriskovala takovou hormonální bombu. Ale když už se stane, tak by se ti z toho nic nemělostát. Však si přečti příbalový leták…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
18.9.16 20:37

Ahoj, stala se mi taková věc. V pátek a v sobotu jsem si zapomněla vzít pilulku a bohužel jsemm si na to vzpomněla až dnes. Ve čtvrtek jsem měla pohlavní styk a v sobotu také. Je moc velké riziko otěhotnění? Díky předem za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11687
18.9.16 21:39
@M.D.1996 píše:
Ahoj, stala se mi taková věc. V pátek a v sobotu jsem si zapomněla vzít pilulku a bohužel jsemm si na to vzpomněla až dnes. Ve čtvrtek jsem měla pohlavní styk a v sobotu také. Je moc velké riziko otěhotnění? Díky předem za odpověď.

A v jaké fázi cyklu to bylo (kolik jsi měla vyzobaných pilulek?) A dnes sis vzala jen jednu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
18.9.16 21:41

Byla jsem u 10té pilulky z platička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11687
18.9.16 21:45
@M.D.1996 píše:
Byla jsem u 10té pilulky z platička

No, tak to není moc dobré. Respektive to je asi nejblbější, co se ti mohlo stát :? A co jsi pak teda udělala? Vzala sis dnes dvě? Nebo prostě jen jednu a ty dvě zapomenuté zůstanou zapomenuté?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39392
18.9.16 21:46

A jsme u tématu těhotná přes antikoncepci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu