Mywy antikoncepce

3
26.7.13 14:35

Mywy antikoncepce

Holky, máte některá zkušenost s antikoncepcí Mywy? Nikde jsem toho o ní moc nenašla a zajímají mě názory. Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.8.13 09:10

Ahoj já jsem ji teď začala brát ale je mi po ní hrozně zle. Nevím jak tobě ale mě se zvedá žaludek a jsem malátná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kikinka20
23.8.13 09:03

zkouška

Ahoj holky, tak já ji začnu brát co nevidět. Předepsal mi ji gynekolog namísto YAZu a jiných podobných HA, tak jsem zvědavá. Má velmi příznivou cenu, tak doufám, že bude ušitá mně na míru… Budu dávat vědět :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
3
2.9.13 00:28

Já s ní žádné problémy nemám, beru ji 3. měsíc a v pohodě :) Pozačátku mě bolela hlava, ale to ani nemuselo být z ní… zatím si nestěžuju, ale je to asi individuální :) tak uvidíš, jak to půjde dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kikinka20
5.10.13 09:31

konec 2. měsíce

Ahoj holky, zdravím Vás po 2 měsících. Tak s HA MyWy jsem absolutně spokojená. Já, která má hrozné problémy s nabíráním hmotnosti, žádné změny nezaznamenala. Jediná změna, kterou zaznamenávám, je: tlak v prsou a s tím spojené zaoblování a zvětšování. Jinak spokojenost.
Budu ráda, když se i ostatní podělíte o své zkušenosti, ať máme s čím porovnávat.
Mějte se, smějte se! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
179
10.10.13 12:51

Začínám brát mywy příští měsíc, tak jsem zvědavá…Některá z vás psala o příznivé ceně, to je kolik?:-) Dostala jsem od doktorky platíčko na měsíc na vyzkoušení zdarma, tak nevím. Na netu se mi ta informace nedaří najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kikinka20
12.10.13 08:21

Guelder: tak já jsem za ni platila něco málo pod 600,–, což je podle mého názoru absolutně výhodné!! :)

• Nahlásit
  • Citovat
179
12.10.13 14:58

Díky za info :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mywýk
12.10.13 15:42

Kikinka20- kde jsi jí koupila pod 600. Mě stála 670 a nikde jí levněji nemají. Prosím jak to dostáváš já 4 den placeba + 3 dny aktivních tablet- jinak vše ok :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Kikinka20
13.10.13 18:00

Mywýk - ahoj, koupila jsem jí v lékárně dr. Max. :) Jinak menstruaci jsem měla v kuse asi týden, ale protože to beru zatím 2. měsíc, myslím, že se to ještě srovná a bude probíhat pouze v období placeba.

• Nahlásit
  • Citovat
2
25.10.13 07:16

Ahoj holky taky ji beru jsem spokojena akorat jsem se chtela zeptat nevi nektera jak to je kdyz jsem ted asi tri dny brala brufen neovlivní to ucinnost mate nejake zkusenosti??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kikinka20
25.10.13 16:05

MaminkaL - ahoj, podle mě Brufen určitě neovlivní účinek HA. Ten ovlivní pouze antibiotika a podobné léky. Kdyžtak si přečti příbalový leták. Ale můžeš být v klidu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
veru23
31.10.13 12:22

Ahoj, beru teď tuto antikoncepci mesic..chtěla bych se zeptat jestli vás po ní neboli hlava? mě docela dost, nikdy jsem s bolestmi hlavy neměla potize, myslíte že mám ještě pockat, že se to srovna? diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Kikinka20
1.11.13 07:38

Veru23 - Ahoj, já bych ještě ten měsíc počkala a pak bych to začala teprve řešit. Přece jenom než se ta HA usadí, to trvá.
Jinak mně osobně hlava nebolela, tak uvidíš, snad to bude pohodě. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Smithus
1.11.13 19:10

Me stala 490Kc(24 tabletek + 4 placeba)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie