Prasklý kondom 25 DC

Anonymní
22.7.13 13:27

Prasklý kondom 25 DC

Ahoj, omlouvám se za anonym. Bohužel se stalo, že nám dnes prasknul kondom :? Jsem ale 25 DC, tak nevím zda investovat takovou pálku do postinoru :think: Pokud mám cykly tak asi 30 dní dlouhé. Aby se mi tak moc posunula ovulace to mi při té dnešní smůle s kondomem přijde jako už moc smůly najdenou. Co si o tom myslíte? A neznáte případně nějakou levnější verzi postinoru? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24117
22.7.13 13:29

Tak porad levnejsi postinor nez potrat nebo dite… Sance je mala, ale vzdy tam je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
22.7.13 13:33

Pokud 100% vis, ze dite nechce, tak bez pro ten postinor. lepsi nez pripadny potrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
22.7.13 13:38

A co bys udělala, kdybys zjistila za dva týdny, že jsi těhotná? Pokud bys šla na potrat, tak neremcej a jdi pro pilulku. Pokud by to v podstatě nějak nevadilo, tak holt „poručeno pánubohu“ a uvidí se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
22.7.13 13:40

Šance je malá v takový den, ale pořád tam je, já otěhotněla 5tý den cyklu takže taky jsem si říkala že je to nemožné, jenže my jsme miminko chtěli, takže pokud o mimi nestojíte raději utíkej pro postinor, na babské rady bych tady nespoléhala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
22.7.13 13:46

Měla jsem poslední ms 5.10 a otehotněla jsem 13.11 takže mi jedna ms vynechala a já stejně otěhotněla. takže šup do lekarny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
22.7.13 14:20
@Gladys píše:
A co bys udělala, kdybys zjistila za dva týdny, že jsi těhotná? Pokud bys šla na potrat, tak neremcej a jdi pro pilulku. Pokud by to v podstatě nějak nevadilo, tak holt „poručeno pánubohu“ a uvidí se.

PŘESNE neHALA BY JSI SI DÍTE, KDYBY SE STALO A NEBO NE, POKUD NE, TAK JDI DO LEKOSKY PRO POSTINOR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama