Prasklý prezervativ

Anonymní
15.7.13 11:23

Prasklý prezervativ

Ahoj maminy, mám na Vás dotaz…asi před týdnem nám s přítelem praskl kondom, naštěstí téměř na začátku sexu, takže se přítel neudělal, ale já si na odtrženém kousku všimla něčeho bílého, ale sperma to asi nebylo…I přesto mám hrozný strach, že jsem těhotná :( Mám 16 měsíčního chlapečka a druhé dítě plánuju až za delší dobu a přiznám se, že mám téměř panickou hrůzu z otěhotnění, po každém sexu kontroluju kondom, každý měsíc před termínem menzes se děsím, že jsem v tom, kvůli tomuto strachu poslední dobou i odmítám sex :( Jen mě zajímalo jestli si myslíte, že je možnost že jsem i přesto že přítel neejakuloval je možná že jsem těhotná? Pobolívá mě břicho, ale je dost možné že to mám z nervú…:( Tak prosím o Váš názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24120
15.7.13 11:25

Rekla bych, ze spis ne. Ale nejsem prorok ani gynekolog.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58731
15.7.13 11:26

Šance bude téměř nulová. Ty „příznaky“ budou z nervů, nebála bych se. pro příště hned po sehnat postinor (tuším do 72 hodin) nebo něco podobného. Můžeš ho mít i v zásobě, kdyby se stala nehoda znovu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
15.7.13 11:27

A když máš takovou panickou hrůzu z otěhotnění, tak zvolte ještě nějaký jiný druh antikoncepce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
15.7.13 11:29

Myslím, že ta šance těhotenství je minimální. :palec: Ale nikdo to nemůže na 100% vyloučit. A souhlasím, když se tak bojíš, nechceš zvážit jinou antikoncepci? Nebo doplnit kondom něčím spermicidním :think: zase aby se vám to finančně vyplatilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bauli
15.7.13 11:30

Nechápu, máš panickou hrůzu z otěhotnění, ale používáte jenom kondom a nemáš v zásobě nic jinýho? Vždyť je tolik druhů antokoncepce a i pilulka „po“, ach jo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 11:32

@LucajdaS my máme ted sex opravdu minimálně a i přes kondom většinou prosím přítele aby ho vytáhl :( ničím si tím úplně vztah a nevím jak se toho zbavit :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 11:33

Děkuju moc za všechny příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
58731
15.7.13 11:34
@Anonymní píše:
@LucajdaS my máme ted sex opravdu minimálně a i přes kondom většinou prosím přítele aby ho vytáhl :( ničím si tím úplně vztah a nevím jak se toho zbavit :(

zvol odpovídající antikoncepci - tělísko, HA, nebo metoda pásek kšandy, tzn kondom a spermicid a pod. A piluli po jako SOS, když se stane nehoda. Je zbytečné si díky tomuto ničit vztah. Zajdi k dr, určitě objevíte něco, co Ti sedne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bauli
15.7.13 11:36

Tak si pořiď spermicidní gel nebo čípky k tomu kondomu a měj v zásobě Postinor, kdyby selhal lidský faktor ;) Pak ještě můžeš prát HA, ale to asi nechceš, jinak by si ji měla (nedivím se) a ani ta není 100% Prostě nejlepší antikoncepce je nesouložit :mrgreen: Hlavně klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 11:36

@martina.se děkuju moc já přes HA otěhotněla, takže zajdu k lákaři a nechám si poradit

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 11:37

@LucajdaS to nesouložení se ted snažím praktikovat, ale příteli tento druh antikoncepce příliš nevyhovuje :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 11:38

Lucajdo ty ses dobre neprijemna. Mas kramy? Nebo si lecis komplexy? Kazdej zrat prasky a rvat do sebe hormony nechce… Cuus…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.7.13 11:41

Ještě jeden dotaz myslíte, že má význam si už udělat test když je to 10 dní?

• Nahlásit
  • Citovat
58731
15.7.13 11:43
@Anonymní píše:
@martina.se děkuju moc já přes HA otěhotněla, takže zajdu k lákaři a nechám si poradit

tak aji to se stává :mrgreen: zkuste s dr zapátrat, určitě se najde něco, co bude vyhovovat a Ty nebudeš muset mít nervy :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama