Antikoncepce o den dřív - co teď?

11.7.13 20:33

špatný den tabletky

Ahoj holky, potřebuji nutně radu :/
Beru antikoncepci minervu již nějaký ten čas, a teď poslední dva dny jsem si vzala tabletky o den dříve, tedy např. v úterý jsem si měla vzít tabeltku označenou úterý, a já si nevšimla a vzala jsem si tu kde je napsaná středa, a včera jsem si měla vzít tam, kde je středa a vzala jsem si čtvrteční, všimla jsem si toho až dneska. Co teď? Mám si vzít dneska tu páteční, nebo mám počkat a vzít si ji až zítra?? Vůbec nevím co dělat, v letáčku to není. A já jsem v zahraničí :-D :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6345
11.7.13 20:40

Minerva je jednofázová antikoncepce. Tudíž je to fuk. Vem si tu úterní a zítra páteční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7584

Vem si tu úterní místo dnešního čtvrtku, ne? obsah tabletky je stejný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240

Vzala bych si tu vynechanou úterní a pokračovala normálně dál. Anebo pokud jsi v úterý načínala nové platíčko a začla jsi tou středou, dojela bych to už do konce tak jak jsi začla. Tabletky jsou všechny stejné, takže se nic nestalo, akorát aby Tě to nezačalo plést (i proto bych vzala tu úterní a zítra už si vzala normoš páteční).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.13 20:43

Dobrá, vezmu si tu úterní, mockrát děkuju za rady :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
2.5.18 07:13

Trochu jiný problém

Vzala jsem si antikoncepci z no ého platíčka omylem o 5 dní dříve. Můžu to teď vynechat a začít užívat zase normálně, jak jsem zvyklá za 5 dní? Děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama