Dvojčátka = pevné nervy :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieK1980
Nováček 5 příspěvků 29.10.14 10:19
Dvojčátka = pevné nervy :-)

Ahoj maminky s dvojčaty :-))) Mám půlroční dvojčata holčičku a chlapečka. Je tady nějaká maminka která má také dvojčátka se kterou bych se mohla popovídat…??? A jak zvládají partneři - manželé dvojčátka? Přeji Vám krásný den :-))))) Lucie

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 29.10.14 10:27

Proč stejné téma 4×?

kontaktuj @admin ať smaže předchozí a nechá pouze 1×

Jinak gratuluju k dvojčátkům, je to radost, ale na nervy :zed: :zed: :zed: :zed: mám holku a kluka uř 2 roky, tak vím přesně co tě čeká.
Hledej skupinky (asi uzavřené) dvojčata 2014 (co vím, tak je na každý rok skupinka) a tam se zkus přidat, budou tam maninky se stejně starými dvojčátky.

LucieK1980
Nováček 5 příspěvků 29.10.14 10:35

Příjde mi že už pěkně blbnu :D :D :D :D

LucieK1980
Nováček 5 příspěvků 29.10.14 10:39

Subsomi - moc děkuji za typ :-) Určo se na to juknu. Ty jo dva roky. A jak to vidíš s odstupem času? Já už se těším až budou chodit. Pořád tahám kočár a dvojčata a tak se těším až budou trošku mobilní. :-)))

Deborah
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 29.10.14 10:41

@LucieK1980 my máme dvojičky-chlapcov, budú mať o pár dní 11 mesiacov :) A k nim ešte 4 starších synov :D 8)

LucieK1980
Nováček 5 příspěvků 29.10.14 10:45

Deborah - tak to Ti moc gratuluji. Jste velká rodina to se mi líbí. Můj přítel má dvě dcery (už jsou velké 16 a 19 let).

Lucink-a
Závislačka 4691 příspěvků 29.10.14 10:50

@LucieK1980 Ono az zacnou byt mobilni, tak budes hodne rada za kocar, kam je prikurtujes a nebudes se bat, ze ti vbehnou pod auto. A navic je to jediny zpusob, jak se dostat v rozumnem case z bodu A do bodu B.
(Mym holkam jsou dva roky a dva mesice).

LucieK1980
Nováček 5 příspěvků 29.10.14 10:54

Lucink-a - tak to určitě. Vůbec si neumím představit až je budu učit chodit. Používala jsi kšíry?

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 29.10.14 11:02
@LucieK1980 píše:
Subsomi - moc děkuji za typ :-) Určo se na to juknu. Ty jo dva roky. A jak to vidíš s odstupem času? Já už se těším až budou chodit. Pořád tahám kočár a dvojčata a tak se těším až budou trošku mobilní. :-)))

Když tohle dneska čtu, tak se musím smát :lol: Taky jsem se děsně těšila, až kluci začnou chodit. Tím ovšem začalo nejnáročnější období, takže jsem byla strašně ráda za kočár, do kterého se prckům ale už nechtělo zpátky :mrgreen: Někdy to byl fakt boj, kdo s koho :lol: Teď je jim 5, tak už to jde :srdce:

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 29.10.14 11:10

Taky jsem se těšila „až až až“ a že to „pak“ bude jednodušší :roll: není :roll:
Když se dítě nehýbe a neřekne svůj názor, tak je nejjednodušší :think:
Sice už je s nima sranda už je hraní o něčem a nejen ukazovat štěrkotky, ale zase je těžko udržím na místě a procházky pěšky jsou mnohem náročnější než procházky s kočárkem.
Ti mí už krásně mluví ve větách (dcera i souvětí), takže ty debaty jsou občas o nervy :zed: :zed: :zed: věta „já sám“ :roll: je snad to nejhorší co může matka, která spěchá na autobus slyšet.
Ale mít dvojčata je úžasné, kdo nepoznal nepochopí. Má to hrozně moc výhod, podle mě je je jedinou nevýhodou je psychika matky :roll:

Lucink-a
Závislačka 4691 příspěvků 29.10.14 11:22
@LucieK1980 píše:
Lucink-a - tak to určitě. Vůbec si neumím představit až je budu učit chodit. Používala jsi kšíry?

Nepouzivala. Holky se rozbihaly kazda jinam a zurily by, kdyby nemohly. Jedina cesta byla chodit na oploceny hriste, kde byly zabrany. Jinde jsem je z kocarku nepoustela. Jednou jsme byli na otevrenem hristi a hned mi jedna vlitla do silnice, nastesti tam zrovna nic nejelo. Ale dneska uz je s nima mnohem vetsi domluva a boji se chodit tam, kde jezdi auta, takze uz se to nejak da.

rusovlaska.e
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 29.10.14 11:26
[citaPřesně @Lucink-a píše:
@LucieK1980 Ono az zacnou byt mobilni, tak budes hodne rada za kocar, kam je prikurtujes a nebudes se bat, ze ti vbehnou pod auto. A navic je to jediny zpusob, jak se dostat v rozumnem case z bodu A do bodu B.
(Mym holkam jsou dva roky a dva mesice).

Tak. Presne takhle to máme teď zlatý kočár ;) jen bych na nej potřebovala přídavný motor, protože kočár je s nima tak těžký mají dohromady oblečení už 30kg valibuci :twisted: naši kluci teprve teď chtějí chodit u kočárku začali chodit až kolem 16měsíců

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 29.10.14 11:33
@LucieK1980 píše:
Lucink-a - tak to určitě. Vůbec si neumím představit až je budu učit chodit. Používala jsi kšíry?

Taky jsem neměla kšíry. Našla jsem si to nejbezpečnější místo v okolí (kde není žádný provoz) a tam jsem kluky pouštěla z kočárku ven. Každý sice běhal na jinou stranu a někdy fakt příšerně rychle, takže jsem se musela ve zlomku vteřiny rozhodnout, pro koho poběžím jako prvního, ale aspoň jsem věděla, že mi neskočí nikam pod auto. Ale po takových vycházkách jsem byla pěkně vyřízená :mrgreen:

fragola
Generální žvanilka 24810 příspěvků 29.10.14 12:25

@LucieK1980 My máme 3 měsíční klučíky. Vzhledem k tomu, že máme dalších 7 dětí, moc nepředpokládám, že by něco extra překvapilo :)
Manžel to teda zvládá parádně. Tam byl největší šok, když se na dva prcky přišlo, to měl oči jak houpací kůň :mrgreen: A teď vznikají takové super situace, kdy muž řeší, který z kluků je který, tak to se u toho výborně bavím :P

Deborah
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 29.10.14 13:20

@fragola sú vaše dvojičky úplne rovnaké? :) Ja sa teda čudujem, ako je to možné, ale naši majú trochu odlišnosti - jeden má jamky v líčkach, druhí nie, druhý má zase trochu väčší nosík a na vláskoch 2 „vrtule“ - tak tomu hovoríme, ako na hlave vyrastajú vlásky, druhý má iba jednu :lol: Inak sú aj povahovo trochu odlišný. Keď sa narodili, bol vidieť aj váhový rozdiel, teraz sú už rovnakí.. len jeden o 1-2cm vyšší, ale to nie je vidno :) Ale jednovaječní sú určite.. mali iba jednu placentu a tak inak sú rovnakí :)

@LucieK1980 určite si zaobstaraj ohrádku, to je super vec :palec: My máme 120×120cm a dvojkám sa tam páči :) Občas je síce krik, keď sa capnú s nejakou hračkou, ale aj sranda, napr. keď si berú cumlíky :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >