Dvojkočár pro sourozence

Anonymní
12.11.20 22:08

Dvojkočár pro sourozence

Hezký den, budeme mít děti s věkovým rozdílem 17 měsíců a uricte bych chtěla pořídit dvojkočár. Poradíte mi s jakým jste spokojené? Moje požadavky jsou nejlépe dva sporťáky a do jednoho dát vloženou tašku nebo tedy hluboký a sporťák ale aby byli vedle sebe. Dále nějaký co projede trošku terén, bydlíme na vesnici a máme hospodářsví. Dekuji za doporučení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
381
12.11.20 22:36

Meli jsme 1.a 2.dite 20m od sebe a dvojkocar jane razeni za sebou. Vepredu sportak vzadu korbicku. Mit tezke dite vepredu bylo namahave na zvedani (velka paka). 2.a 3.dite budeme mit 17m a mame koupeny phil a teds a zatim mi prijde idealni ale jeste neni vyzkousene.
Deti jsme meli za sebou a ted budeme mit pod sebou. Vedle sebe jsme nezkouseli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
12.11.20 22:36

Mame pro deti 14 mesicu od sebe Baby jogger city select. A byl moc fajn. Nejdriv jsem chteka vedle sebe, prodejce nas presvedcil na tento a s odstupdm casu jsem tomu moc rada. Super je moznost velmi snadno pouzit pouze jako monokocar, jdyz uz pak starsi tolik nejezdi nebo kdyz jedete je s jednim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
12.11.20 22:53

Mám děti 17m od sebe, pořídili jsme skejtík - super věc :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 22:57

@Whitedog ten mám taky pro staršího syna, (budeme mít třetí dítě a to bude od prostřední 17 měsíců) a moc se mi neosvědčil. A hlavně potřebuji kočár hlavně na popojizdení po vesnici, u koní, u krav atd a tam se s nějakým skejtem nechystám, kort když budou obě chtít spát.

• Citovat
  • Nahlásit
39
12.11.20 22:58

Mame dvojkocar Tfk adventure, razeni dva sportaky vedle sebe. Pro novorozence jsem měla vložnou tasku, ale nevydržela v ní dlouho. Naštěstí sportak lze napolohovat až do lehu. Terén zvládá s přehledem. Opravdu můžu jen doporučit. Uvažovala jsem už o prodeji, ale asi az na jare, tuhle zimu ještě budeme jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 23:08

@Mishii dekuji za typ, ten vypadá super něco takového jsem si představovala. A koukala jsem že jde dokoupit hluboká korba, tak to by bylo úplně super řešení.

• Citovat
  • Nahlásit
334
12.11.20 23:11

Měla jsem na syny, co jsou od sebe 19 měsíců, Easy Walker duo. Byl skvělý. A i když jsme původně chtěli za sebou/nad sebou, nikdy jsem této volby nelitovala, předčil veškerá očekávání. Jezdilo se s ním snadno, v pohodě v terénu a hlavně starší se v něm krásně a pohodlně vyspal, i v zimě s fusakem/dekou, což pro mě bylo hodně důležité, protože jsme často byli venku celý den. Měli jsme z druhé ruky a ještě jsme přidali dál, jsou to držáky (máme i mono-kocar téže značky, odcizil 3 děti a stále je v perfektním stavu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
12.11.20 23:20

Podivala bych se na thule urban glide double - dle meho by mel splnovat vsechny pozadavky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
12.11.20 23:47

Mám pro děti 15 měsíců od sebe TFK Twin Adventure model z roku 2019. Jednu hlubokou korbičku, DuoX, lze z ní udělat malý sporťák a pak klasické dvě sportovní sezení. Jezdím s ním všude, kola jsou nafukovací. TFK tyto modely vyprodavá a časem bude v prodeji jen letošní novinka, ale ta je dost drahá a nekompatibilní s předchozími kolekcemi. Na TFK bazarech k sehnání i starší kolekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
13.11.20 00:19

Máme děti 2,5R od sebe a pořídili jsme Bugaboo Donkey. Splňuje vše, co požadujete a navíc se z nej dá udělat (během chvilky) jednokočár, tak teď jezdíme místo 2.sedačky se skejtíkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama