Dvouletá a práce

1028
28.7.15 08:41

dvouleta a prace

Ahoj maminky- potrebovala bych trochu povzbudit, momentalne ziju s pocitem, ze jsem nejhorsi mama na svete. Dostaveli jsme dum, za tyden se stehujeme, abychom nemuseli s malou zit v nevyhovujicim malickem byte. Bohuzel jsme natolik, pretapli' finance na nej, ze me situace donutila pred mesicem nastoupit na tri dny v tydnu do prace, abychom vubec vyzili. Prace me bavi a je hezky zaplacena. Mala chodi jeden nebo jeden a pul dne z toho do soukrome skolicky, zbytek dokaze pokryt manzel, babicky a chuva - moje kamaradka, ktera prilezitostne hlida malou spolu s dvema svymi holcickami uz od roka. Vsechno je jakoby ok, mala plakala ve skolce trikrat, pak uz lepsi a ted uz skoro dobry, chuvu ma rada, tatinek si to uziva…ale…jsou rana, kdy mala pobrekava, ze chce me, ze nesmim do prace ( i kdyz mivame dost casu se v klidu pomazlit, pohrat si, nasnidat se).ted, abychom dum dokoncili a pripravili k nastehovani, jsme ji museli dvakrat na tyden, odlifrovat' k jedne a druhe babicce…ani si moc nestyskala pry, ale celkove mi prijde takova smutnejsi a nejak to nedavam, i kdyz rozumove si furt rikam, ze jsme prece veysinou zbyle ctyri dny v tydnu spolu a zbyttek travi s lidmi, ktere zna a ma rada, skolicky je v tom mensina..a ze bude lip az budem konecne bydlet…bohuzel dny, kdy delam, prichazim domu pred sestpu a to uz je pozde;( taky bohuzel posledni tydny jsou spolecne dny ve znameni obletovani uradu v souvislosti s kolaudaci, misto abysme si hrali a vyletovali, ale jinak to nejde;( musime to obe zvladnout, jinak to bohuzel nejde, ale budu rada, kdyz se mi ozve nekdo, kdo uz podobne funguje treba dyl a uz je to v pohode a zabehle, a ditko je vesele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2361
28.7.15 08:48

@Rezii taky mě to teď čeká. Taky kvůli financím chci nastoupit do práce a syn půjde na celý týden do soukromé školky. Ještě k tomu studuji. Ale výčitky nemám, dělám to hlavně pro něj. Podle mě je pořád lepší´, když bude ve školce a bude mít spokojené rodiče než když bude sice s maminkou, ale nervní protože finančně nevycházíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
28.7.15 09:15

@Teruna000 Já taky špatné svědomí předem neměla, mrzí mě to až teď, za běhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8777
28.7.15 10:54

Ve trech letech by byla taky smutna ;) venujes se ji porad hodne, neboj. Male deti maminku samozrejme potrebuji, ale ne nonstop.. ;) zvlada to docela dobre, jsou deti, co by to nedaly. Treba muj syn, s nim to fakt neslo ani na hodinu k babicce az do tri let. Dcerka jre hlidana pravidelne zhruba od 8 mesicu a je uplne v pohode. Pracuji zhruba 50 hodin mesicne, ale nikdy vic nez 5 hodin v kuse..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama