Dvouletý přestal jíst

881
30.9.20 15:09

Dvoulety prestal jist

Ahoj holky, mozna poradite. Synovi budou dva a ze dne na den mi prestal jist, ve vsem se pohnipe. Mel rad testoviny, tech mohl snit misu, ted nic, a celkove predtim jedl vsechno a hodne (zeleninu, brambory, maso, ryzi, ovoce, pecivo). Ted sem rada, ze si da trochu suchyho chleba a presnidavku. Je to takovej malej vrabec, ma jen 11.6kg, tak se trochu bojim :think: mam to nejak resit? Chybi mu jen dve stolicky a ty si myslim, ze to nejsou. Jidlo mu nabizim ale nenutim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12647
30.9.20 15:15

Ja mam nejednika od vzdy, ale v tomhle veku je to pomerne normalni. Jednak se zpomaluje rust, takzeze muze klesat i apetit, jednak to dite objevuje, ze ma vlastni vuli a muze ji projevit treba I tim, ze odmita jidlo (nebo nektera jidla). Pokud je to kratkodobe, tak to treba muze byt I nejaky nastup virozy nebo neco…nebo I treba mene aktivity, kdyz se zhorsilo pocasi? Sledovala bych to chvili bez nejakych zasadnich reakci…a uvidis. Jinal teda druheho mam zrouta ale taky ma dny, kdy tomu moc neda, neresim, vetsinou to netrva dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16611
30.9.20 15:25

@ocean.mama Asi bych chvilku počkala, malá měla taky takové období. Nabízej a uvidíš. U nás docela pomohlo, když jsme si k ní sedli ke stolečku a jedli s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3197
30.9.20 15:55

;) neboj se
apetit se u dětí mění!!
jednu dobu byla jedna dcerka taky docela nejedlík, tak se ptám doktorky a ona na to : KLID, DOBROVOLNĚ ŽÁDNÉ DÍTĚ HLADY JEŠTĚ NEUMŘELO :mrgreen: :potlesk:
velmi mne to uklidnilo, pomohlo..
a co myslíš - dnes obě pubošky plení lednici a já je nutím do fitka, ovoce a zeleniny, páč nejradši by strávily celý den v přítomnosti svaté trojky : mobil+pizza+hambáč :mrgreen:
a to fakt néééééééé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
30.9.20 16:37

Neboj to je jen takový období. Syn to má úplně stejně. Někdy jí úplně ukázkově a jindy vyžaduje jen mléko a suchý rohlík :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16813
5.10.20 23:26

U nas to zacalo na 16m a trvalo do 2 roku cca. Pak se to velmi pomalu zacalo lepsit.

U nas pomohlo absolutne nenutit. Fakt ale je, ze dcera nebyla tintitko. I tak jsem se mela zvencnout, trvalo to dele nez pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
5.10.20 23:32

Mam rozuzleni :lol: dneska jsem ho lochtala, smal se na plny kolo a hele - vyklubaly se mu posledni dve stolicky nahore. Nic tomu ale nenasvedcovalo, zadny cerveny tvare, teplota, i normalne spal. Zahada vyresena a uz se zase cpe 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama