Dyson spotřebiče - vyplatí se?

531
17.11.20 09:51

dyson spotřebiče - vyplatí se?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se vyplatí si připlatit za tuto značku? Jedná se mi jak o „úklidové“ spotřebiče, ale i o spotřebiče na úpravu vlasů atd…Děkuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10817
17.11.20 10:12

Mám ruční vysavač v11 a jsem super spokojená, táhne jako drak, normální vysavač vyndavám jen výjimečně. A je to teda taky Dyson.

Super mi přijde, že jak je to blbuvzdorné americké, tak se to dá všechno rozdělat a umýt. To je skvělé.

S jinými spotřebiči zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8531
17.11.20 10:34

Máme bezsáčkový vysavač a je skvělý a držák už hodně let. Určitě to za to stojí.

Fén mám od Valery speciální pro kadeřnice a taky drží už dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1816
17.11.20 10:47

Naši mají vysavač co pamatuji a pořád bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8108
17.11.20 12:00
@summersun píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se vyplatí si připlatit za tuto značku? Jedná se mi jak o „úklidové“ spotřebiče, ale i o spotřebiče na úpravu vlasů atd…Děkuji :D

Za mě ne-e :) nebyla jsem spokojená s tahem vysavače ale mop není špatný.. takový průměr..

Co se vysavače týče, volili jsme Vorwerk (klasický vysavač tak u malý ruční).. odzkoušeno na 2 kočkách, 2 psech a blonďavé babe s dlouhýma vlasama :lol: ale co se fénu týče, volila jsem Babyliss a spoko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
17.11.20 14:41
@summersun píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda se vyplatí si připlatit za tuto značku? Jedná se mi jak o „úklidové“ spotřebiče, ale i o spotřebiče na úpravu vlasů atd…Děkuji :D

Nevyplati. Stejny kram jako ostatni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama