Džínový patchwork - výzva

12944
23.2.21 13:06

Džínový patchwork - výzva

Chci se pustit do patchworku z džínových zbytků. Je tu nějaký nadšenec, který má taky chuť se do něčeho pustit a se kterým bychom sdíleli zkušenosti a rady v průběhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
SAJ
9052
23.2.21 18:53

Džínový patchwork je efektní, ale pokud začínáš, není příliš vhodný. Je těžký, ne úplně dobře se šije, těžko se zpracovává.

Bohužel nemám čas se přidat, práce mě beze zbytku zaměstnává. Ale ráda poradím, zkušeností mám dost.

Jaký výrobek máš v plánu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12944
23.2.21 20:10

@SAJ Super, za rady budu ráda. Džínový jsem ještě nešila, hromadí se mi vyřazené džíny a chci je využít. Jako obvykle si kladu větší cíle :think: Chci zkusit ušít potah na gaučový polštář. S patchworkem mám jen malé zkušenosti, jedna dětská deka z klasického plátna a obaly na knihy.

Na co si dát pozor u džínového? odpovídající nitě, co je ještě jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9052
23.2.21 20:30
@Eliška píše:
@SAJ Super, za rady budu ráda. Džínový jsem ještě nešila, hromadí se mi vyřazené džíny a chci je využít. Jako obvykle si kladu větší cíle :think: Chci zkusit ušít potah na gaučový polštář. S patchworkem mám jen malé zkušenosti, jedna dětská deka z klasického plátna a obaly na knihy.Na co si dát pozor u džínového? odpovídající nitě, co je ještě jinak?

Džínové nitě mi ve stroji špatně šijou. Šiju klasikou, prošívám dvakrát.

Zkus si vygooglit rag quilt, je sice těžký, ale velmi efektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12944
23.2.21 21:05
@SAJ píše:
Džínové nitě mi ve stroji špatně šijou. Šiju klasikou, prošívám dvakrát.Zkus si vygooglit rag quilt, je sice těžký, ale velmi efektní.

rag quilt z obrázků znám, ale v plánu mám klasiku, něco jako na obrázku. Nemáš nějaký džínový projekt, co jsi šila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat